Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Båter i pitstop      Sammenlagt-liste     

Endelige resultater

Klasse:

1 Lys t.o.m. 1,18

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1.15

Espen Reiss Mathiessen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1.15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:08:21 18:08:21 20:51:36 2
Florø - Askøy 28.05.2011 04:34:20 12:25:59 14:17:52 1
Total 28.05.2011 04:34:20 30:34:20 35:09:28 1
Marild

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1.15

Espen Reiss Mathiessen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1.15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:08:21 18:08:21 20:51:36 2
Florø - Askøy 28.05.2011 04:34:20 12:25:59 14:17:52 1
Total 28.05.2011 04:34:20 30:34:20 35:09:28 1

Skipper: Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928)
Mixer Cr 30:34:20 35:09:29 OK
2 NOR-192

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1.11

Seilbakgrunn
19964 plass under NM i Optimist
20109 plass under NM i Express
20051 plass Nordenfjeldske seileruke i storbåt

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1.11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:41:17 18:41:17 20:44:37 1
Florø - Askøy 28.05.2011 06:48:26 14:07:09 15:40:20 3
Total 28.05.2011 06:48:26 32:48:26 36:24:57 2
Exena

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1.11

Seilbakgrunn
19964 plass under NM i Optimist
20109 plass under NM i Express
20051 plass Nordenfjeldske seileruke i storbåt

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1.11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:41:17 18:41:17 20:44:37 1
Florø - Askøy 28.05.2011 06:48:26 14:07:09 15:40:20 3
Total 28.05.2011 06:48:26 32:48:26 36:24:57 2

Skipper: Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
Albin Express 32:48:26 36:24:58 OK
3 NOR-7329

Bjørnar Stald

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Colibri
Båttype: CB33
Seilnummer: NOR 7329
NOR Rating: NOR 1.17

Leif Kristian Garvik

Seilforening:
Båtnavn: Colibri
Båttype: CB33
Seilnummer: NOR 7329
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:58:53 17:58:53 21:02:17 3
Florø - Askøy 28.05.2011 05:30:38 13:31:45 15:49:44 4
Total 28.05.2011 05:30:38 31:30:38 36:52:01 3
Colibri

Bjørnar Stald

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Colibri
Båttype: CB33
Seilnummer: NOR 7329
NOR Rating: NOR 1.17

Leif Kristian Garvik

Seilforening:
Båtnavn: Colibri
Båttype: CB33
Seilnummer: NOR 7329
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:58:53 17:58:53 21:02:17 3
Florø - Askøy 28.05.2011 05:30:38 13:31:45 15:49:44 4
Total 28.05.2011 05:30:38 31:30:38 36:52:01 3

Skipper: Bjørnar Stald (Ran Seilforening)
CB33 31:30:38 36:52:02 OK
4 NOR-660

Arild Schei

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cunning Plan
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 660
NOR Rating: NOR 1.18

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cunning Plan
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 660
NOR Rating: NOR 1.18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:04:15 19:04:15 22:30:12 8
Florø - Askøy 28.05.2011 05:45:32 12:41:17 14:58:18 2
Total 28.05.2011 05:45:32 31:45:32 37:28:30 4
Cunning Plan

Arild Schei

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cunning Plan
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 660
NOR Rating: NOR 1.18

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cunning Plan
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 660
NOR Rating: NOR 1.18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:04:15 19:04:15 22:30:12 8
Florø - Askøy 28.05.2011 05:45:32 12:41:17 14:58:18 2
Total 28.05.2011 05:45:32 31:45:32 37:28:30 4

Skipper: Arild Schei (Trondhjems Seilforening)
J/80 31:45:32 37:28:32 OK
5 NOR-9461

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 1.14

Seilbakgrunn
Startet høsten 2009.

Christian Grove

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 1.14

Seilbakgrunn
Startet høsten 2009.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:54:05 18:54:05 21:32:51 4
Florø - Askøy 28.05.2011 06:59:59 14:05:54 16:04:19 5
Total 28.05.2011 06:59:59 32:59:59 37:37:10 5
Vind Vind

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 1.14

Seilbakgrunn
Startet høsten 2009.

Christian Grove

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 1.14

Seilbakgrunn
Startet høsten 2009.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:54:05 18:54:05 21:32:51 4
Florø - Askøy 28.05.2011 06:59:59 14:05:54 16:04:19 5
Total 28.05.2011 06:59:59 32:59:59 37:37:10 5

Skipper: Sveinar Vadla (Askøy Seilforening)
Maxi 999 32:59:59 37:37:11 OK
6 NOR-12129

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1.15

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1.15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:53:26 18:53:26 21:43:26 5
Florø - Askøy 28.05.2011 06:55:40 14:02:14 16:08:34 6
Total 28.05.2011 06:55:40 32:55:40 37:52:00 6
Vito

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1.15

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1.15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:53:26 18:53:26 21:43:26 5
Florø - Askøy 28.05.2011 06:55:40 14:02:14 16:08:34 6
Total 28.05.2011 06:55:40 32:55:40 37:52:00 6

Skipper: Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Hanse 320 32:55:40 37:52:01 OK
7 NOR-11548

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1.16

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1.16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:20:54 19:20:54 22:26:38 7
Florø - Askøy 28.05.2011 09:15:12 15:54:18 18:26:59 7
Total 28.05.2011 09:15:12 35:15:12 40:53:37 7
Calypsoen

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1.16

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1.16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:20:54 19:20:54 22:26:38 7
Florø - Askøy 28.05.2011 09:15:12 15:54:18 18:26:59 7
Total 28.05.2011 09:15:12 35:15:12 40:53:37 7

Skipper: Kjell Hansen (Nordhordland seilforening)
Calypso 102 35:15:12 40:53:38 OK
8 NOR-12093

Stig Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ami
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1.17

Jarle Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ami
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:08:47 19:08:47 22:24:04 6
Florø - Askøy 28.05.2011 09:10:09 16:01:22 18:44:47 9
Total 28.05.2011 09:10:09 35:10:09 41:08:51 8
Ami

Stig Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ami
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1.17

Jarle Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ami
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:08:47 19:08:47 22:24:04 6
Florø - Askøy 28.05.2011 09:10:09 16:01:22 18:44:47 9
Total 28.05.2011 09:10:09 35:10:09 41:08:51 8

Skipper: Stig Aaberg (Ran Seilforening)
First 31.7 35:10:09 41:08:53 OK
9 NOR-11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1.17

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:14:13 19:14:13 22:30:26 9
Florø - Askøy 28.05.2011 09:13:08 15:58:55 18:41:55 8
Total 28.05.2011 09:13:08 35:13:08 41:12:21 9
Båtenvår

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1.17

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:14:13 19:14:13 22:30:26 9
Florø - Askøy 28.05.2011 09:13:08 15:58:55 18:41:55 8
Total 28.05.2011 09:13:08 35:13:08 41:12:21 9

Skipper: Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 35:13:08 41:12:22 OK
10 NOR-9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1.18

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1.18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:24:08 20:24:08 24:04:28 11
Florø - Askøy 28.05.2011 11:21:21 16:57:13 20:00:18 10
Total 28.05.2011 11:21:21 37:21:21 44:04:46 10
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1.18

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1.18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:24:08 20:24:08 24:04:28 11
Florø - Askøy 28.05.2011 11:21:21 16:57:13 20:00:18 10
Total 28.05.2011 11:21:21 37:21:21 44:04:46 10

Skipper: Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 31.7 HR 37:21:21 44:04:48 OK
11 NOR-11018

Jan Edvard Søvre

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ELG
Båttype: Scanmar 31
Seilnummer: NOR 11018
NOR Rating: NOR 1.12

Bernt Johannessen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ELG
Båttype: Scanmar 31
Seilnummer: NOR 11018
NOR Rating: NOR 1.12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 15:27:29 21:27:29 24:01:58 10
Florø - Askøy 28.05.2011 15:30:11 20:02:42 22:27:01 11
Total 28.05.2011 15:30:11 41:30:11 46:28:59 11
ELG

Jan Edvard Søvre

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ELG
Båttype: Scanmar 31
Seilnummer: NOR 11018
NOR Rating: NOR 1.12

Bernt Johannessen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ELG
Båttype: Scanmar 31
Seilnummer: NOR 11018
NOR Rating: NOR 1.12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 15:27:29 21:27:29 24:01:58 10
Florø - Askøy 28.05.2011 15:30:11 20:02:42 22:27:01 11
Total 28.05.2011 15:30:11 41:30:11 46:28:59 11

Skipper: Jan Edvard Søvre (Askøy Seilforening)
Scanmar 31 41:30:11 46:29:00 OK
12 NOR-12106

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Bulle
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 1.17

Gunnar Milde

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Bulle
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
Bulle

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Bulle
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 1.17

Gunnar Milde

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Bulle
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 1.17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Stein Olav Drange (Milde Båtlag)
First 31.7 DNF
12 NOR-64

Thor Fredrik Jacobsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Expesso 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 64
NOR Rating: NOR 1.11

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Expesso 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 64
NOR Rating: NOR 1.11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
Expesso 1

Thor Fredrik Jacobsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Expesso 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 64
NOR Rating: NOR 1.11

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Expesso 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 64
NOR Rating: NOR 1.11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Thor Fredrik Jacobsen (Åsane Seilforening)
Albin Express DNF
12 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMona
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 1.14

Stein H. Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: MissMona
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 1.14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
MissMona

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMona
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 1.14

Stein H. Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: MissMona
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 1.14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 DNF
12 NOR-6760

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ølle Bølle
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1.14

Kjetil Wøbbekind

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ølle Bølle
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1.14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
Ølle Bølle

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ølle Bølle
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1.14

Kjetil Wøbbekind

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ølle Bølle
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1.14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 12
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Ole-Jørgen MIchelsen (Askøy Seilforening)
Maxi 999 DNF
12 NOR-12054

Henno Grenness

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12054
NOR Rating: NOR 1.18

Tonje Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12054
NOR Rating: NOR 1.18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 12
Florø - Askøy DNS 12
Total DNS
Bris

Henno Grenness

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12054
NOR Rating: NOR 1.18

Tonje Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12054
NOR Rating: NOR 1.18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 12
Florø - Askøy DNS 12
Total DNS

Skipper: Henno Grenness (Nesodden Seilforening)
First 31.7 DNS

2 Lys 1,19 - 1,24

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1.23

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1.23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:36:48 16:36:48 20:26:03 2
Florø - Askøy 28.05.2011 00:58:47 10:21:59 12:45:02 1
Total 28.05.2011 00:58:47 26:58:47 33:11:05 1
X-faktor

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1.23

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1.23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:36:48 16:36:48 20:26:03 2
Florø - Askøy 28.05.2011 00:58:47 10:21:59 12:45:02 1
Total 28.05.2011 00:58:47 26:58:47 33:11:05 1

Skipper: Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 26:58:47 33:11:06 OK
2 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: Sun od.40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1.20

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: Sun od.40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:44:00 16:44:00 20:04:48 1
Florø - Askøy 28.05.2011 02:00:22 11:16:22 13:31:38 2
Total 28.05.2011 02:00:22 28:00:22 33:36:26 2
Silje

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: Sun od.40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1.20

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: Sun od.40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:44:00 16:44:00 20:04:48 1
Florø - Askøy 28.05.2011 02:00:22 11:16:22 13:31:38 2
Total 28.05.2011 02:00:22 28:00:22 33:36:26 2

Skipper: Roy Nilsen (Stord Seilforening)
Sun od.40.3 28:00:22 33:36:26 OK
3 NOR-11782

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1.21

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:18:07 17:18:07 20:56:07 6
Florø - Askøy 28.05.2011 02:52:58 11:34:51 14:00:46 3
Total 28.05.2011 02:52:58 28:52:58 34:56:53 3
Rocky Ocean

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1.21

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:18:07 17:18:07 20:56:07 6
Florø - Askøy 28.05.2011 02:52:58 11:34:51 14:00:46 3
Total 28.05.2011 02:52:58 28:52:58 34:56:53 3

Skipper: Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
Hjemmelagd 36 28:52:58 34:56:53 OK
4 NOR-12397

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 12397
NOR Rating: NOR 1.22

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 12397
NOR Rating: NOR 1.22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:29:03 17:29:03 21:19:50 8
Florø - Askøy 28.05.2011 03:46:57 12:17:54 15:00:14 4
Total 28.05.2011 03:46:57 29:46:57 36:20:04 4
Lisa

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 12397
NOR Rating: NOR 1.22

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 12397
NOR Rating: NOR 1.22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:29:03 17:29:03 21:19:50 8
Florø - Askøy 28.05.2011 03:46:57 12:17:54 15:00:14 4
Total 28.05.2011 03:46:57 29:46:57 36:20:04 4

Skipper: Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Bavaria 39 Cruiser 29:46:57 36:20:05 OK
5 NOR-12245

tom hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1.24

Seilbakgrunn
Deltar for 3. gang

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1.24

Seilbakgrunn
Deltar for 3. gang
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:59:17 16:59:17 21:03:54 7
Florø - Askøy 28.05.2011 03:29:36 12:30:19 15:30:23 5
Total 28.05.2011 03:29:36 29:29:36 36:34:17 5
FRYD

tom hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1.24

Seilbakgrunn
Deltar for 3. gang

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1.24

Seilbakgrunn
Deltar for 3. gang
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:59:17 16:59:17 21:03:54 7
Florø - Askøy 28.05.2011 03:29:36 12:30:19 15:30:23 5
Total 28.05.2011 03:29:36 29:29:36 36:34:17 5

Skipper: tom hellesund (Karmøy Seilforening)
Hanse 370 e 29:29:36 36:34:18 OK
6 NOR-14419

Ronny Villanger

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1.21

Ingmar Westervik

Seilforening:
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:46:28 17:46:28 21:30:25 9
Florø - Askøy 28.05.2011 04:41:08 12:54:40 15:37:20 9
Total 28.05.2011 04:41:08 30:41:08 37:07:45 6
Ocean Viking

Ronny Villanger

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1.21

Ingmar Westervik

Seilforening:
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:46:28 17:46:28 21:30:25 9
Florø - Askøy 28.05.2011 04:41:08 12:54:40 15:37:20 9
Total 28.05.2011 04:41:08 30:41:08 37:07:45 6

Skipper: Ronny Villanger (Ran Seilforening)
Bavaria 38 30:41:08 37:07:46 OK
7 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1.21

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:05:36 18:05:36 21:53:34 10
Florø - Askøy 28.05.2011 04:57:30 12:51:54 15:33:59 6
Total 28.05.2011 04:57:30 30:57:30 37:27:33 7
Gleden

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1.21

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:05:36 18:05:36 21:53:34 10
Florø - Askøy 28.05.2011 04:57:30 12:51:54 15:33:59 6
Total 28.05.2011 04:57:30 30:57:30 37:27:33 7

Skipper: Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 30:57:30 37:27:35 OK
8 NOR-14221

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: SunO 36i p
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1.20

Simen Oen Myrmehl

Seilforening:
Båtnavn: Sundance
Båttype: SunO 36i p
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:31:44 18:31:44 22:14:04 13
Florø - Askøy 28.05.2011 05:30:57 12:59:13 15:35:03 7
Total 28.05.2011 05:30:57 31:30:57 37:49:07 8
Sundance

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: SunO 36i p
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1.20

Simen Oen Myrmehl

Seilforening:
Båtnavn: Sundance
Båttype: SunO 36i p
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:31:44 18:31:44 22:14:04 13
Florø - Askøy 28.05.2011 05:30:57 12:59:13 15:35:03 7
Total 28.05.2011 05:30:57 31:30:57 37:49:07 8

Skipper: Truls Myrmehl (Åsane Seilforening)
SunO 36i p 31:30:57 37:49:08 OK
9 NOR-595

Morten Bjorøy

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: X-track
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 595
NOR Rating: NOR 1.24

Reidar Hagen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: X-track
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 595
NOR Rating: NOR 1.24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:03:46 18:03:46 22:23:52 15
Florø - Askøy 28.05.2011 04:38:46 12:35:00 15:36:12 8
Total 28.05.2011 04:38:46 30:38:46 38:00:04 9
X-track

Morten Bjorøy

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: X-track
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 595
NOR Rating: NOR 1.24

Reidar Hagen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: X-track
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 595
NOR Rating: NOR 1.24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:03:46 18:03:46 22:23:52 15
Florø - Askøy 28.05.2011 04:38:46 12:35:00 15:36:12 8
Total 28.05.2011 04:38:46 30:38:46 38:00:04 9

Skipper: Morten Bjorøy (Ran Seilforening)
X-99 30:38:46 38:00:04 OK
10 NOR-10497

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 1.24

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 1.24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:01:47 18:01:47 22:21:24 14
Florø - Askøy 28.05.2011 05:08:37 13:06:50 16:15:40 10
Total 28.05.2011 05:08:37 31:08:37 38:37:04 10
Utla

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 1.24

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 1.24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:01:47 18:01:47 22:21:24 14
Florø - Askøy 28.05.2011 05:08:37 13:06:50 16:15:40 10
Total 28.05.2011 05:08:37 31:08:37 38:37:04 10

Skipper: Håvard Gikling (Florø Seilforening)
Dufour 34 31:08:37 38:37:05 OK
11 NOR-11937

Ragnar Egset

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Procella
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1.20

Jan Sverre Vea

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Procella
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:24:22 17:24:22 20:53:14 5
Florø - Askøy 28.05.2011 06:18:08 14:53:46 17:52:31 12
Total 28.05.2011 06:18:08 32:18:08 38:45:45 11
Procella

Ragnar Egset

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Procella
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1.20

Jan Sverre Vea

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Procella
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:24:22 17:24:22 20:53:14 5
Florø - Askøy 28.05.2011 06:18:08 14:53:46 17:52:31 12
Total 28.05.2011 06:18:08 32:18:08 38:45:45 11

Skipper: Ragnar Egset (Stavanger Seilforening)
Hanse 342 32:18:08 38:45:46 OK
12 NOR-14136

Rune Aasegg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Free Spirit
Båttype: Sun Od 39 DS
Seilnummer: NOR 14136
NOR Rating: NOR 1.23

Kjetil Knutsen

Seilforening:
Båtnavn: Free Spirit
Båttype: Sun Od 39 DS
Seilnummer: NOR 14136
NOR Rating: NOR 1.23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:57:42 17:57:42 22:05:34 11
Florø - Askøy 28.05.2011 05:31:08 13:33:26 16:40:31 11
Total 28.05.2011 05:31:08 31:31:08 38:46:05 12
Free Spirit

Rune Aasegg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Free Spirit
Båttype: Sun Od 39 DS
Seilnummer: NOR 14136
NOR Rating: NOR 1.23

Kjetil Knutsen

Seilforening:
Båtnavn: Free Spirit
Båttype: Sun Od 39 DS
Seilnummer: NOR 14136
NOR Rating: NOR 1.23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:57:42 17:57:42 22:05:34 11
Florø - Askøy 28.05.2011 05:31:08 13:33:26 16:40:31 11
Total 28.05.2011 05:31:08 31:31:08 38:46:05 12

Skipper: Rune Aasegg (Bergens Seilforening)
Sun Od 39 DS 31:31:08 38:46:06 OK
13 NOR-10121

STEINAR MOEN

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Morgondans
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10121
NOR Rating: NOR 1.19

Dag Trætten

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Morgondans
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10121
NOR Rating: NOR 1.19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:03:52 19:03:52 22:41:12 16
Florø - Askøy 28.05.2011 08:36:28 15:32:36 18:29:47 13
Total 28.05.2011 08:36:28 34:36:28 41:10:59 13
Morgondans

STEINAR MOEN

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Morgondans
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10121
NOR Rating: NOR 1.19

Dag Trætten

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Morgondans
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10121
NOR Rating: NOR 1.19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:03:52 19:03:52 22:41:12 16
Florø - Askøy 28.05.2011 08:36:28 15:32:36 18:29:47 13
Total 28.05.2011 08:36:28 34:36:28 41:10:59 13

Skipper: STEINAR MOEN (Os Seilforening)
Hanse 341 34:36:28 41:11:00 OK
14 NOR-563

Frode Stavang

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: e til salgs
Båttype: x-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 1.24

Geir Henning Nore

Seilforening: Førde Segleklubb
Båtnavn: e til salgs
Båttype: x-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 1.24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:51:31 17:51:31 22:08:40 12
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
e til salgs

Frode Stavang

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: e til salgs
Båttype: x-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 1.24

Geir Henning Nore

Seilforening: Førde Segleklubb
Båtnavn: e til salgs
Båttype: x-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 1.24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:51:31 17:51:31 22:08:40 12
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Frode Stavang (Florø Seilforening)
x-99 DNF
14 NOR-9212

åge bauge

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: elise
Båttype: first 405
Seilnummer: NOR 9212
NOR Rating: NOR 1.20

Henning Christensen

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: elise
Båttype: first 405
Seilnummer: NOR 9212
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:21:51 17:21:51 20:50:13 3
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
elise

åge bauge

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: elise
Båttype: first 405
Seilnummer: NOR 9212
NOR Rating: NOR 1.20

Henning Christensen

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: elise
Båttype: first 405
Seilnummer: NOR 9212
NOR Rating: NOR 1.20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:21:51 17:21:51 20:50:13 3
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: åge bauge (Florø Seilforening)
first 405 DNF
14 NOR-11481

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Seraph
Båttype: Bavaria 44 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11481
NOR Rating: NOR 1.23

Torgeir Mjømen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Seraph
Båttype: Bavaria 44 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11481
NOR Rating: NOR 1.23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:58:52 16:58:52 20:53:12 4
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
Seraph

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Seraph
Båttype: Bavaria 44 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11481
NOR Rating: NOR 1.23

Torgeir Mjømen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Seraph
Båttype: Bavaria 44 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11481
NOR Rating: NOR 1.23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:58:52 16:58:52 20:53:12 4
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Karl Petter Haugen (Askøy Seilforening)
Bavaria 44 AC (2001) DNF
14 NOR-10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1.21

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 17
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
Sitaren

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1.21

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1.21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 17
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Terje Rise (Seilforeningen 1928)
Maxi 1050 DNF
14 NOR-594

Rasmus Tørnqvist

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Bjørkski
Båttype: clase zero
Seilnummer: NOR 594
NOR Rating: NOR 1.19

Steffan Lindsø Kruse

Seilforening: -
Båtnavn: Bjørkski
Båttype: clase zero
Seilnummer: NOR 594
NOR Rating: NOR 1.19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 17
Florø - Askøy DNS 14
Total DNS
Bjørkski

Rasmus Tørnqvist

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Bjørkski
Båttype: clase zero
Seilnummer: NOR 594
NOR Rating: NOR 1.19

Steffan Lindsø Kruse

Seilforening: -
Båtnavn: Bjørkski
Båttype: clase zero
Seilnummer: NOR 594
NOR Rating: NOR 1.19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 17
Florø - Askøy DNS 14
Total DNS

Skipper: Rasmus Tørnqvist (Gandsfjord Seilforening)
clase zero DNS

3 Lys 1,25 - 1,30

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-8620

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Cubaneren
Båttype: Wasa 55
Seilnummer: NOR 8620
NOR Rating: NOR 1.26

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Cubaneren
Båttype: Wasa 55
Seilnummer: NOR 8620
NOR Rating: NOR 1.26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:38:46 16:38:46 20:58:26 2
Florø - Askøy 28.05.2011 00:00:10 9:21:24 11:47:21 1
Total 28.05.2011 00:00:10 26:00:10 32:45:47 1
Cubaneren

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Cubaneren
Båttype: Wasa 55
Seilnummer: NOR 8620
NOR Rating: NOR 1.26

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Cubaneren
Båttype: Wasa 55
Seilnummer: NOR 8620
NOR Rating: NOR 1.26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:38:46 16:38:46 20:58:26 2
Florø - Askøy 28.05.2011 00:00:10 9:21:24 11:47:21 1
Total 28.05.2011 00:00:10 26:00:10 32:45:47 1

Skipper: Karl Otto Book (Åsgårdstrand Seilforening)
Wasa 55 26:00:10 32:45:49 OK
2 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1.27

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1.27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:09:12 17:09:12 21:47:05 4
Florø - Askøy 28.05.2011 02:01:29 10:52:17 13:48:23 3
Total 28.05.2011 02:01:29 28:01:29 35:35:28 2
Ventus

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1.27

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1.27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:09:12 17:09:12 21:47:05 4
Florø - Askøy 28.05.2011 02:01:29 10:52:17 13:48:23 3
Total 28.05.2011 02:01:29 28:01:29 35:35:28 2

Skipper: Kjell Ove Klungrehaug (Bergens seilforening)
match 35 28:01:29 35:35:29 OK
3 NOR-14443

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: First Mandela
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 1.30

Kjartan Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: First Mandela
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 1.30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:57:15 16:57:15 22:02:25 5
Florø - Askøy 28.05.2011 01:27:29 10:30:14 13:39:18 2
Total 28.05.2011 01:27:29 27:27:29 35:41:43 3
First Mandela

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: First Mandela
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 1.30

Kjartan Iversen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: First Mandela
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14443
NOR Rating: NOR 1.30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:57:15 16:57:15 22:02:25 5
Florø - Askøy 28.05.2011 01:27:29 10:30:14 13:39:18 2
Total 28.05.2011 01:27:29 27:27:29 35:41:43 3

Skipper: Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening)
First 35 27:27:29 35:41:44 OK
4 NOR-12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1.28

Bjørn Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:22:59 16:22:59 20:58:13 1
Florø - Askøy 28.05.2011 01:57:46 11:34:47 14:49:19 5
Total 28.05.2011 01:57:46 27:57:46 35:47:32 4
Storm

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1.28

Bjørn Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:22:59 16:22:59 20:58:13 1
Florø - Askøy 28.05.2011 01:57:46 11:34:47 14:49:19 5
Total 28.05.2011 01:57:46 27:57:46 35:47:32 4

Skipper: Jørund Fjøsne (Stord Seilforening)
Elan 37 27:57:46 35:47:32 OK
5 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1.28

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:16:49 17:16:49 22:07:07 6
Florø - Askøy 28.05.2011 02:15:55 10:59:06 14:03:38 4
Total 28.05.2011 02:15:55 28:15:55 36:10:45 5
Tigergutt

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1.28

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:16:49 17:16:49 22:07:07 6
Florø - Askøy 28.05.2011 02:15:55 10:59:06 14:03:38 4
Total 28.05.2011 02:15:55 28:15:55 36:10:45 5

Skipper: PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 28:15:55 36:10:46 OK
6 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1.26

Anne Raangs

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1.26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:51:21 16:51:21 21:14:18 3
Florø - Askøy 28.05.2011 03:15:29 12:24:08 15:37:36 10
Total 28.05.2011 03:15:29 29:15:29 36:51:54 6
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1.26

Anne Raangs

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1.26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 10:51:21 16:51:21 21:14:18 3
Florø - Askøy 28.05.2011 03:15:29 12:24:08 15:37:36 10
Total 28.05.2011 03:15:29 29:15:29 36:51:54 6

Skipper: Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 29:15:29 36:51:55 OK
7 NOR-11824

Morten Ådland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1.29

Arild Monslaup

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1.29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:24:32 17:24:32 22:27:26 11
Florø - Askøy 28.05.2011 02:58:55 11:34:23 14:55:45 6
Total 28.05.2011 02:58:55 28:58:55 37:23:11 7
Cermedez

Morten Ådland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1.29

Arild Monslaup

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1.29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:24:32 17:24:32 22:27:26 11
Florø - Askøy 28.05.2011 02:58:55 11:34:23 14:55:45 6
Total 28.05.2011 02:58:55 28:58:55 37:23:11 7

Skipper: Morten Ådland (Nordhordland Seilforening)
Elan 37 28:58:55 37:23:12 OK
8 NOR-10472

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad seilforening
Båtnavn: Monsoon
Båttype: Beneteau Idylle 1550
Seilnummer: NOR 10472
NOR Rating: NOR 1.28

Jan Åge Langeland

Seilforening: Bergens seilforening
Båtnavn: Monsoon
Båttype: Beneteau Idylle 1550
Seilnummer: NOR 10472
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:28:47 17:28:47 22:22:26 8
Florø - Askøy 28.05.2011 03:24:13 11:55:26 15:15:45 7
Total 28.05.2011 03:24:13 29:24:13 37:38:11 8
Monsoon

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad seilforening
Båtnavn: Monsoon
Båttype: Beneteau Idylle 1550
Seilnummer: NOR 10472
NOR Rating: NOR 1.28

Jan Åge Langeland

Seilforening: Bergens seilforening
Båtnavn: Monsoon
Båttype: Beneteau Idylle 1550
Seilnummer: NOR 10472
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:28:47 17:28:47 22:22:26 8
Florø - Askøy 28.05.2011 03:24:13 11:55:26 15:15:45 7
Total 28.05.2011 03:24:13 29:24:13 37:38:11 8

Skipper: Ove Gullbrå (Hjellestad seilforening)
Beneteau Idylle 1550 29:24:13 37:38:12 OK
9 NOR-13840

Lars Chr. Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1.28

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:31:21 17:31:21 22:25:43 10
Florø - Askøy 28.05.2011 03:31:10 11:59:49 15:21:21 8
Total 28.05.2011 03:31:10 29:31:10 37:47:04 9
Galadriel

Lars Chr. Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1.28

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:31:21 17:31:21 22:25:43 10
Florø - Askøy 28.05.2011 03:31:10 11:59:49 15:21:21 8
Total 28.05.2011 03:31:10 29:31:10 37:47:04 9

Skipper: Lars Chr. Stendal (Bergens Seilforening)
Hanse 400e 29:31:10 37:47:06 OK
10 NOR-13584

Frode T. Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1.27

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1.27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:39:08 17:39:08 22:25:05 9
Florø - Askøy 28.05.2011 03:50:27 12:11:19 15:28:46 9
Total 28.05.2011 03:50:27 29:50:27 37:53:51 10
Calluna

Frode T. Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1.27

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1.27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:39:08 17:39:08 22:25:05 9
Florø - Askøy 28.05.2011 03:50:27 12:11:19 15:28:46 9
Total 28.05.2011 03:50:27 29:50:27 37:53:51 10

Skipper: Frode T. Haugland (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 29:50:27 37:53:52 OK
11 NOR-11538

Arne Pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1.28

Morten Abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:54:37 17:54:37 22:55:30 12
Florø - Askøy 28.05.2011 04:47:53 12:53:16 16:29:46 11
Total 28.05.2011 04:47:53 30:47:53 39:25:16 11
Scirocco 2

Arne Pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1.28

Morten Abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:54:37 17:54:37 22:55:30 12
Florø - Askøy 28.05.2011 04:47:53 12:53:16 16:29:46 11
Total 28.05.2011 04:47:53 30:47:53 39:25:16 11

Skipper: Arne Pettersen (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 30:47:53 39:25:17 OK
12 NOR-11528

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1.28

Espen Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:04:44 19:04:44 24:25:15 13
Florø - Askøy 28.05.2011 06:26:27 13:21:43 17:06:11 12
Total 28.05.2011 06:26:27 32:26:27 41:31:26 12
Hawthorne

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1.28

Espen Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1.28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:04:44 19:04:44 24:25:15 13
Florø - Askøy 28.05.2011 06:26:27 13:21:43 17:06:11 12
Total 28.05.2011 06:26:27 32:26:27 41:31:26 12

Skipper: Morten Offerdal (Askøy Seilforening)
First 36.7 32:26:27 41:31:27 OK
13 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1.30

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1.30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:09:58 17:09:58 22:18:57 7
Florø - Askøy 28.05.2011 06:16:40 15:06:42 19:38:42 13
Total 28.05.2011 06:16:40 32:16:40 41:57:39 13
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1.30

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1.30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:09:58 17:09:58 22:18:57 7
Florø - Askøy 28.05.2011 06:16:40 15:06:42 19:38:42 13
Total 28.05.2011 06:16:40 32:16:40 41:57:39 13

Skipper: Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
X-YACHTS 32:16:40 41:57:40 OK

4 Lys 1,31 - og over

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-12515

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad seilforening
Båtnavn: Nicoline
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1.38

Jørn Osnes

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nicoline
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1.38
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:33:55 17:33:55 24:14:24 2
Florø - Askøy 28.05.2011 01:36:50 10:02:55 13:52:01 1
Total 28.05.2011 01:36:50 27:36:50 38:06:25 1
Nicoline

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad seilforening
Båtnavn: Nicoline
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1.38

Jørn Osnes

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nicoline
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1.38
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 11:33:55 17:33:55 24:14:24 2
Florø - Askøy 28.05.2011 01:36:50 10:02:55 13:52:01 1
Total 28.05.2011 01:36:50 27:36:50 38:06:25 1

Skipper: Lars Petter Karlsen (Fredrikstad seilforening)
Elan 410 27:36:50 38:06:26 OK
2 NOR-11357

Ove Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: krabbelure 6
Båttype: first 45 f 5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1.32

knut lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: krabbelure 6
Båttype: first 45 f 5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:07:45 18:07:45 23:55:49 1
Florø - Askøy 28.05.2011 03:08:30 11:00:45 14:32:11 2
Total 28.05.2011 03:08:30 29:08:30 38:28:00 2
krabbelure 6

Ove Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: krabbelure 6
Båttype: first 45 f 5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1.32

knut lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: krabbelure 6
Båttype: first 45 f 5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 12:07:45 18:07:45 23:55:49 1
Florø - Askøy 28.05.2011 03:08:30 11:00:45 14:32:11 2
Total 28.05.2011 03:08:30 29:08:30 38:28:00 2

Skipper: Ove Lind (Bergens Seilforening)
first 45 f 5 29:08:30 38:28:01 OK
3 NOR-11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco 3
Båttype: Grand Solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1.34

Øyvind Krokeide

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco 3
Båttype: Grand Solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1.34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:03:51 19:03:51 25:32:45 3
Florø - Askøy 28.05.2011 04:44:40 11:40:49 15:39:05 3
Total 28.05.2011 04:44:40 30:44:40 41:11:50 3
Scirocco 3

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco 3
Båttype: Grand Solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1.34

Øyvind Krokeide

Seilforening:
Båtnavn: Scirocco 3
Båttype: Grand Solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1.34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 13:03:51 19:03:51 25:32:45 3
Florø - Askøy 28.05.2011 04:44:40 11:40:49 15:39:05 3
Total 28.05.2011 04:44:40 30:44:40 41:11:50 3

Skipper: Bernt Svendsen (Askøy Seilforening)
Grand Solei 45 30:44:40 41:11:51 OK
4 NOR-13430

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1.32

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:07:16 20:07:16 26:33:35 5
Florø - Askøy 28.05.2011 06:20:26 12:13:10 16:07:46 4
Total 28.05.2011 06:20:26 32:20:26 42:41:21 4
Veni VI

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1.32

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:07:16 20:07:16 26:33:35 5
Florø - Askøy 28.05.2011 06:20:26 12:13:10 16:07:46 4
Total 28.05.2011 06:20:26 32:20:26 42:41:21 4

Skipper: Jan Hjellestad (Bergens Seilforening)
Hanse 430e 32:20:26 42:41:22 OK
5 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1.32

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:02:42 20:02:42 26:27:33 4
Florø - Askøy 28.05.2011 06:40:26 12:37:44 16:40:12 5
Total 28.05.2011 06:40:26 32:40:26 43:07:45 5
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1.32

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:02:42 20:02:42 26:27:33 4
Florø - Askøy 28.05.2011 06:40:26 12:37:44 16:40:12 5
Total 28.05.2011 06:40:26 32:40:26 43:07:45 5

Skipper: Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 32:40:26 43:07:46 OK
6 NOR-14147

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1.34

Kjell Inge Heiberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1.34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:14:37 20:14:37 27:07:35 6
Florø - Askøy 28.05.2011 07:00:22 12:45:45 17:06:06 6
Total 28.05.2011 07:00:22 33:00:22 44:13:41 6
Elanor

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1.34

Kjell Inge Heiberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1.34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:14:37 20:14:37 27:07:35 6
Florø - Askøy 28.05.2011 07:00:22 12:45:45 17:06:06 6
Total 28.05.2011 07:00:22 33:00:22 44:13:41 6

Skipper: Tor Hove (Bærum Seilforening)
Elan 350 33:00:22 44:13:41 OK
7 NOR-12130

Asle Hovland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.39

Ole Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:12:53 20:12:53 28:05:54 7
Florø - Askøy 28.05.2011 06:58:43 12:45:50 17:44:30 7
Total 28.05.2011 06:58:43 32:58:43 45:50:24 7
Chablis

Asle Hovland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.39

Ole Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 14:12:53 20:12:53 28:05:54 7
Florø - Askøy 28.05.2011 06:58:43 12:45:50 17:44:30 7
Total 28.05.2011 06:58:43 32:58:43 45:50:24 7

Skipper: Asle Hovland (Askøy Seilforening)
First 44.7 32:58:43 45:50:25 OK
8 NOR-5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1.32

Inge Utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 15:30:09 21:30:09 28:22:59 8
Florø - Askøy 28.05.2011 10:58:00 15:27:51 20:24:45 8
Total 28.05.2011 10:58:00 36:58:00 48:47:44 8
Amelia

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1.32

Inge Utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1.32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 15:30:09 21:30:09 28:22:59 8
Florø - Askøy 28.05.2011 10:58:00 15:27:51 20:24:45 8
Total 28.05.2011 10:58:00 36:58:00 48:47:44 8

Skipper: sigurd utbjoe (Stord Seilforening)
Luffe 44 36:58:00 48:47:46 OK
9 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1.39

Seilbakgrunn
startet med seiling 1997 Banner 28 Tatyana

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1.39

Seilbakgrunn
Mannskap IMX 40 Lillefix
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 10
Florø - Askøy DNF 9
Total DNF
Farvide

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1.39

Seilbakgrunn
startet med seiling 1997 Banner 28 Tatyana

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1.39

Seilbakgrunn
Mannskap IMX 40 Lillefix
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 10
Florø - Askøy DNF 9
Total DNF

Skipper: Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 DNF
9 NOR-11640

Tore Vik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1.33

Kirsti Molaup

Seilforening:
Båtnavn: Jenna
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1.33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 10
Florø - Askøy DNF 9
Total DNF
Jenna

Tore Vik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1.33

Kirsti Molaup

Seilforening:
Båtnavn: Jenna
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1.33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 10
Florø - Askøy DNF 9
Total DNF

Skipper: Tore Vik (Ran Seilforening)
First 40.7 DNF
9 NOR-14451

Tormod Engelsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: S/Y Holiday
Båttype: Jeanneau 53
Seilnummer: NOR 14451
NOR Rating: NOR 1.36

Arne Berven

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Holiday
Båttype: Jeanneau 53
Seilnummer: NOR 14451
NOR Rating: NOR 1.36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 16:30:54 22:30:54 30:37:13 9
Florø - Askøy DNF 9
Total DNF
S/Y Holiday

Tormod Engelsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: S/Y Holiday
Båttype: Jeanneau 53
Seilnummer: NOR 14451
NOR Rating: NOR 1.36

Arne Berven

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Holiday
Båttype: Jeanneau 53
Seilnummer: NOR 14451
NOR Rating: NOR 1.36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 27.05.2011 16:30:54 22:30:54 30:37:13 9
Florø - Askøy DNF 9
Total DNF

Skipper: Tormod Engelsen (Ran Seilforening)
Jeanneau 53 DNF
9 NOR-13833

Michael W. Henriksen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Mai
Båttype: Archambault 35
Seilnummer: NOR 13833
NOR Rating: NOR 1.31

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Mai
Båttype: Archambault 35
Seilnummer: NOR 13833
NOR Rating: NOR 1.31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 10
Florø - Askøy DNS 9
Total DNS
Mai

Michael W. Henriksen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Mai
Båttype: Archambault 35
Seilnummer: NOR 13833
NOR Rating: NOR 1.31

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Mai
Båttype: Archambault 35
Seilnummer: NOR 13833
NOR Rating: NOR 1.31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 10
Florø - Askøy DNS 9
Total DNS

Skipper: Michael W. Henriksen (Christianssands Seilforening)
Archambault 35 DNS
9 NOR-14146

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1.34

Tommy Hjartholm

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1.34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 10
Florø - Askøy DNS 9
Total DNS
Pyxis Nautica

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1.34

Tommy Hjartholm

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1.34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNS 10
Florø - Askøy DNS 9
Total DNS

Skipper: Eivind Wiik (Askøy Seilforening)
Jeanneau 44i Performance DNS
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 06:00:56Cache read