Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Båter i pitstop      Sammenlagt-liste     

Endelige resultater

Klasse:

1 Lys t.o.m. 1,18

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-12129

Nina Charlotte Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: VITO
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1,15

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: VITO
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1,15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:39:40 18:42:40 21:31:04 2
Florø - Askøy 26.05.2012 16:37:12 19:57:32 22:57:09 1
Total 26.05.2012 16:37:12 38:40:12 44:28:13 1
VITO

Nina Charlotte Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: VITO
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1,15

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: VITO
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 12129
NOR Rating: NOR 1,15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:39:40 18:42:40 21:31:04 2
Florø - Askøy 26.05.2012 16:37:12 19:57:32 22:57:09 1
Total 26.05.2012 16:37:12 38:40:12 44:28:13 1

Skipper: Nina Charlotte Rosenlund (Ran Seilforening)
Hanse 320 38:40:12 44:28:14 OK
2 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: MARILD
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1,15

Espen Reiss Mathiesen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: MARILD
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1,15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:34:15 18:37:15 21:24:50 1
Florø - Askøy 26.05.2012 16:59:51 20:25:36 23:29:26 2
Total 26.05.2012 16:59:51 39:02:51 44:54:16 2
MARILD

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: MARILD
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1,15

Espen Reiss Mathiesen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: MARILD
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 1,15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:34:15 18:37:15 21:24:50 1
Florø - Askøy 26.05.2012 16:59:51 20:25:36 23:29:26 2
Total 26.05.2012 16:59:51 39:02:51 44:54:16 2

Skipper: Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928)
Mixer Cr 39:02:51 44:54:17 OK
3 NOR-75

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: ELISABETH
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 1,11

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: ELISABETH
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 1,11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:00:59 20:03:59 22:16:25 3
Florø - Askøy 26.05.2012 19:46:56 21:45:57 24:09:36 3
Total 26.05.2012 19:46:56 41:49:56 46:26:01 3
ELISABETH

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: ELISABETH
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 1,11

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: ELISABETH
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 1,11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:00:59 20:03:59 22:16:25 3
Florø - Askøy 26.05.2012 19:46:56 21:45:57 24:09:36 3
Total 26.05.2012 19:46:56 41:49:56 46:26:01 3

Skipper: Tom Erik Løseth (Florø Seilforening)
Albin Express 41:49:56 46:26:02 OK
4 NOR-11548

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: CALYPSOEN
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1,16

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: CALYPSOEN
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1,16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:05:45 20:08:45 23:22:09 5
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF
CALYPSOEN

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: CALYPSOEN
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1,16

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: CALYPSOEN
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 1,16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:05:45 20:08:45 23:22:09 5
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF

Skipper: Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
Calypso 102 DNF
4 NOR-192

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1,11

Seilbakgrunn
Optimist, Europa, Storbåt og nå Express.

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1,11

Seilbakgrunn
Grimstadjolle, Trapez, Fenix, Confortina og nå Express.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:13:23 30:16:23 33:36:11 7
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF
Exena

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1,11

Seilbakgrunn
Optimist, Europa, Storbåt og nå Express.

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 1,11

Seilbakgrunn
Grimstadjolle, Trapez, Fenix, Confortina og nå Express.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:13:23 30:16:23 33:36:11 7
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF

Skipper: CARL OLAV WICKMANN (Bergens Seilforening)
Albin Express DNF
4 NOR-5484

Svein Skoglund

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: TINA FOR II
Båttype: Maxi Mixer CR
Seilnummer: NOR 5484
NOR Rating: NOR 1,15

Asbjørn Forstrønen

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: TINA FOR II
Båttype: Maxi Mixer CR
Seilnummer: NOR 5484
NOR Rating: NOR 1,15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:03:05 20:06:05 23:06:59 4
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF
TINA FOR II

Svein Skoglund

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: TINA FOR II
Båttype: Maxi Mixer CR
Seilnummer: NOR 5484
NOR Rating: NOR 1,15

Asbjørn Forstrønen

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: TINA FOR II
Båttype: Maxi Mixer CR
Seilnummer: NOR 5484
NOR Rating: NOR 1,15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:03:05 20:06:05 23:06:59 4
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF

Skipper: Svein Skoglund (Os Seilforening)
Maxi Mixer CR DNF
4 NOR-20

Jan Magnus Aase

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,11

Bjarte Hordvik Rydland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF
Vivante

Jan Magnus Aase

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,11

Bjarte Hordvik Rydland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vivante
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF

Skipper: Jan Magnus Aase (Åsane Seilforening)
Albin Express DNF
4 NOR-6760

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ØLLE BØLLE
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1,14

Kjetil Wøbbekind

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ØLLE BØLLE
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1,14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 20:24:15 24:27:15 27:52:39 6
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF
ØLLE BØLLE

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ØLLE BØLLE
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1,14

Kjetil Wøbbekind

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: ØLLE BØLLE
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6760
NOR Rating: NOR 1,14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 20:24:15 24:27:15 27:52:39 6
Florø - Askøy DNF 4
Total DNF

Skipper: Ole-Jørgen MIchelsen (Askøy Seilforening)
Maxi 999 DNF

2 Lys 1,19 - 1,24

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NED-5613

Dick Koopmans

Seilforening: Watersportvereniging Lelystadhaven
Båtnavn: JAGER
Båttype: Koopmans 35
Seilnummer: NED 5613
NOR Rating: NED 1,24

Jaap Russchen

Seilforening:
Båtnavn: JAGER
Båttype: Koopmans 35
Seilnummer: NED 5613
NOR Rating: NED 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:21:30 17:24:30 21:35:10 1
Florø - Askøy 26.05.2012 14:34:31 19:13:01 23:49:44 4
Total 26.05.2012 14:34:31 36:37:31 45:24:54 1
JAGER

Dick Koopmans

Seilforening: Watersportvereniging Lelystadhaven
Båtnavn: JAGER
Båttype: Koopmans 35
Seilnummer: NED 5613
NOR Rating: NED 1,24

Jaap Russchen

Seilforening:
Båtnavn: JAGER
Båttype: Koopmans 35
Seilnummer: NED 5613
NOR Rating: NED 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:21:30 17:24:30 21:35:10 1
Florø - Askøy 26.05.2012 14:34:31 19:13:01 23:49:44 4
Total 26.05.2012 14:34:31 36:37:31 45:24:54 1

Skipper: Dick Koopmans (Watersportvereniging Lelystadhaven)
Koopmans 35 36:37:31 45:24:55 OK
2 NOR-10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: SITAREN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1,21

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: SITAREN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1,21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:15 18:39:15 22:34:17 4
Florø - Askøy 26.05.2012 16:22:44 19:46:29 23:55:38 6
Total 26.05.2012 16:22:44 38:25:44 46:29:55 2
SITAREN

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: SITAREN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1,21

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: SITAREN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 1,21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:15 18:39:15 22:34:17 4
Florø - Askøy 26.05.2012 16:22:44 19:46:29 23:55:38 6
Total 26.05.2012 16:22:44 38:25:44 46:29:55 2

Skipper: Terje Rise (Seilforeningen 1928)
Maxi 1050 38:25:44 46:29:56 OK
3 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: SILJE
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1,20

Beste prestasjoner

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: SILJE
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1,20

Beste prestasjoner
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:33 18:39:33 22:23:27 2
Florø - Askøy 26.05.2012 16:43:12 20:06:39 24:07:58 9
Total 26.05.2012 16:43:12 38:46:12 46:31:25 3
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: SILJE
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1,20

Beste prestasjoner

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: SILJE
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 1,20

Beste prestasjoner
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:33 18:39:33 22:23:27 2
Florø - Askøy 26.05.2012 16:43:12 20:06:39 24:07:58 9
Total 26.05.2012 16:43:12 38:46:12 46:31:25 3

Skipper: Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 38:46:12 46:31:26 OK
4 NOR-13519

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 1,19

Tørres Edvardsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:55:25 18:58:25 22:34:42 5
Florø - Askøy 26.05.2012 17:17:04 20:21:39 24:13:45 11
Total 26.05.2012 17:17:04 39:20:04 46:48:27 4
S/Y FRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 1,19

Tørres Edvardsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:55:25 18:58:25 22:34:42 5
Florø - Askøy 26.05.2012 17:17:04 20:21:39 24:13:45 11
Total 26.05.2012 17:17:04 39:20:04 46:48:27 4

Skipper: John Bjordal (Stord Seilforening)
Hanse 350 39:20:04 46:48:29 OK
5 NOR-9120

Chris Andre Giske Remøy

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: S/Y VILLVIND
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40 DS
Seilnummer: NOR 9120
NOR Rating: NOR 1,23

Vidar Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: S/Y VILLVIND
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40 DS
Seilnummer: NOR 9120
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:33:04 18:36:04 22:52:45 6
Florø - Askøy 26.05.2012 16:04:54 19:31:50 24:01:21 8
Total 26.05.2012 16:04:54 38:07:54 46:54:06 5
S/Y VILLVIND

Chris Andre Giske Remøy

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: S/Y VILLVIND
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40 DS
Seilnummer: NOR 9120
NOR Rating: NOR 1,23

Vidar Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: S/Y VILLVIND
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40 DS
Seilnummer: NOR 9120
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:33:04 18:36:04 22:52:45 6
Florø - Askøy 26.05.2012 16:04:54 19:31:50 24:01:21 8
Total 26.05.2012 16:04:54 38:07:54 46:54:06 5

Skipper: Chris Andre Giske Remøy (Giske Seilforening)
Jeanneau Sun Odyssey 40 DS 38:07:54 46:54:07 OK
6 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-FAKTOR
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1,23

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-FAKTOR
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:33:05 18:36:05 22:52:46 7
Florø - Askøy 26.05.2012 16:10:25 19:37:20 24:08:07 10
Total 26.05.2012 16:10:25 38:13:25 47:00:53 6
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-FAKTOR
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1,23

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-FAKTOR
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:33:05 18:36:05 22:52:46 7
Florø - Askøy 26.05.2012 16:10:25 19:37:20 24:08:07 10
Total 26.05.2012 16:10:25 38:13:25 47:00:53 6

Skipper: Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 38:13:25 47:00:54 OK
7 NOR-11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BÅTENVÅR
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,19

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: BÅTENVÅR
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:50:23 18:53:23 22:28:43 3
Florø - Askøy 26.05.2012 17:38:12 20:47:49 24:44:54 13
Total 26.05.2012 17:38:12 39:41:12 47:13:37 7
BÅTENVÅR

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BÅTENVÅR
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,19

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: BÅTENVÅR
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:50:23 18:53:23 22:28:43 3
Florø - Askøy 26.05.2012 17:38:12 20:47:49 24:44:54 13
Total 26.05.2012 17:38:12 39:41:12 47:13:37 7

Skipper: Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 39:41:12 47:13:38 OK
8 NOR-14221

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1,23

Mats Oen Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:54:36 18:57:36 23:19:14 10
Florø - Askøy 26.05.2012 16:21:35 19:26:59 23:55:23 5
Total 26.05.2012 16:21:35 38:24:35 47:14:37 8
Sundance

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1,23

Mats Oen Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:54:36 18:57:36 23:19:14 10
Florø - Askøy 26.05.2012 16:21:35 19:26:59 23:55:23 5
Total 26.05.2012 16:21:35 38:24:35 47:14:37 8

Skipper: Truls Myrmehl (Åsane Seilforening)
Sun O 36ip 38:24:35 47:14:38 OK
9 NOR-565

Anne Raangs

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BAILAMOS
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 1,23

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BAILAMOS
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:11 18:39:11 22:56:35 8
Florø - Askøy 26.05.2012 16:35:45 19:59:34 24:35:28 12
Total 26.05.2012 16:35:45 38:38:45 47:32:03 9
BAILAMOS

Anne Raangs

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BAILAMOS
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 1,23

Torbjørn Halvorsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: BAILAMOS
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:11 18:39:11 22:56:35 8
Florø - Askøy 26.05.2012 16:35:45 19:59:34 24:35:28 12
Total 26.05.2012 16:35:45 38:38:45 47:32:03 9

Skipper: Anne Raangs (Askøy Seilforening)
X-99 38:38:45 47:32:04 OK
10 NOR-9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1,20

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:52:24 19:55:24 23:54:28 11
Florø - Askøy 26.05.2012 17:52:38 20:00:14 24:00:16 7
Total 26.05.2012 17:52:38 39:55:38 47:54:44 10
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1,20

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:52:24 19:55:24 23:54:28 11
Florø - Askøy 26.05.2012 17:52:38 20:00:14 24:00:16 7
Total 26.05.2012 17:52:38 39:55:38 47:54:44 10

Skipper: Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 31.7 HR 39:55:38 47:54:46 OK
11 NOR-12245

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1,24

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:52:02 19:55:02 24:41:50 14
Florø - Askøy 26.05.2012 16:47:49 18:55:47 23:28:22 3
Total 26.05.2012 16:47:49 38:50:49 48:10:12 11
FRYD

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1,24

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:52:02 19:55:02 24:41:50 14
Florø - Askøy 26.05.2012 16:47:49 18:55:47 23:28:22 3
Total 26.05.2012 16:47:49 38:50:49 48:10:12 11

Skipper: Tom Hellesund (Karmøy Seilforening)
Hanse 370 e 38:50:49 48:10:13 OK
12 NOR-11937

Ragnar Egset

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: PROCELLA
Båttype: 34
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1,20

Jan Sverre Vea

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: PROCELLA
Båttype: 34
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 18:34:05 22:37:05 27:08:30 15
Florø - Askøy 26.05.2012 19:12:46 18:38:41 22:22:25 2
Total 26.05.2012 19:12:46 41:15:46 49:30:55 12
PROCELLA

Ragnar Egset

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: PROCELLA
Båttype: 34
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1,20

Jan Sverre Vea

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: PROCELLA
Båttype: 34
Seilnummer: NOR 11937
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 18:34:05 22:37:05 27:08:30 15
Florø - Askøy 26.05.2012 19:12:46 18:38:41 22:22:25 2
Total 26.05.2012 19:12:46 41:15:46 49:30:55 12

Skipper: Ragnar Egset (Stavanger Seilforening)
34 41:15:46 49:30:55 OK
13 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 1,20

Endre Aas

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 19:03:53 23:06:53 27:44:15 16
Florø - Askøy 26.05.2012 19:35:29 18:31:36 22:13:55 1
Total 26.05.2012 19:35:29 41:38:29 49:58:10 13
Alna II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 1,20

Endre Aas

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 19:03:53 23:06:53 27:44:15 16
Florø - Askøy 26.05.2012 19:35:29 18:31:36 22:13:55 1
Total 26.05.2012 19:35:29 41:38:29 49:58:10 13

Skipper: Kjetil Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 41:38:29 49:58:11 OK
14 NOR-12093

Stig Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: AMI
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1,19

Jarle Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: AMI
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:20:02 20:23:02 24:15:24 13
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
AMI

Stig Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: AMI
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1,19

Jarle Aaberg

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: AMI
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12093
NOR Rating: NOR 1,19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 16:20:02 20:23:02 24:15:24 13
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Stig Aaberg (Ran Seilforening)
First 31.7 DNF
14 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: GLEDEN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1,21

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: GLEDEN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1,21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:09:54 19:12:54 23:15:00 9
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: GLEDEN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1,21

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: GLEDEN
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 1,21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:09:54 19:12:54 23:15:00 9
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 DNF
14 NOR-14569

Jon Gunnar Heggebø

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Leeloo
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 1,23

Anders Helland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Leeloo
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 17
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
Leeloo

Jon Gunnar Heggebø

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Leeloo
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 1,23

Anders Helland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Leeloo
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 1,23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 17
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Jon Gunnar Heggebø (Askøy Seilforening)
Jeanneau SunFast 37 DNF
14 NOR-11782

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: ROCKY OCEAN
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1,20

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: ROCKY OCEAN
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:52:29 19:55:29 23:54:34 12
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
ROCKY OCEAN

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: ROCKY OCEAN
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1,20

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: ROCKY OCEAN
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:52:29 19:55:29 23:54:34 12
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
Hjemmelagd 36 DNF
14 NOR-14495

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Sunflower
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14495
NOR Rating: NOR 1,20

Friedemann Starck

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Sunflower
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14495
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 17
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF
Sunflower

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Sunflower
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14495
NOR Rating: NOR 1,20

Friedemann Starck

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Sunflower
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14495
NOR Rating: NOR 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 17
Florø - Askøy DNF 14
Total DNF

Skipper: Anders Bjørnerem (Giske Seilforening)
Sun Fast 37 DNF

3 Lys 1,25 - 1,30

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 AUS-7151

Eirik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: OCEAN SPIRIT
Båttype: Farr 30
Seilnummer: AUS 7151
NOR Rating: AUS 1.29

Fredrik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: OCEAN SPIRIT
Båttype: Farr 30
Seilnummer: AUS 7151
NOR Rating: AUS 1.29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 11:50:29 15:53:29 20:29:59 1
Florø - Askøy 26.05.2012 08:29:10 14:38:41 18:53:30 1
Total 26.05.2012 08:29:10 30:32:10 39:23:29 1
OCEAN SPIRIT

Eirik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: OCEAN SPIRIT
Båttype: Farr 30
Seilnummer: AUS 7151
NOR Rating: AUS 1.29

Fredrik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: OCEAN SPIRIT
Båttype: Farr 30
Seilnummer: AUS 7151
NOR Rating: AUS 1.29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 11:50:29 15:53:29 20:29:59 1
Florø - Askøy 26.05.2012 08:29:10 14:38:41 18:53:30 1
Total 26.05.2012 08:29:10 30:32:10 39:23:29 1

Skipper: Eirik Rosenberg (Bergens Seilforening)
Farr 30 30:32:10 39:23:30 OK
2 NOR-12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: STORM
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1,28

Bjørn Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: STORM
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:32:01 17:35:01 22:30:25 2
Florø - Askøy 26.05.2012 12:06:01 16:34:00 21:12:19 2
Total 26.05.2012 12:06:01 34:09:01 43:42:44 2
STORM

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: STORM
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1,28

Bjørn Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: STORM
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:32:01 17:35:01 22:30:25 2
Florø - Askøy 26.05.2012 12:06:01 16:34:00 21:12:19 2
Total 26.05.2012 12:06:01 34:09:01 43:42:44 2

Skipper: Jørund Fjøsne (Stord Seilforening)
Elan 37 34:09:01 43:42:44 OK
3 NOR-10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: LILLE MY
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 1,28

Trygve Røste

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: LILLE MY
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:38:23 17:41:23 22:38:34 3
Florø - Askøy 26.05.2012 12:33:18 16:54:55 21:39:05 3
Total 26.05.2012 12:33:18 34:36:18 44:17:39 3
LILLE MY

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: LILLE MY
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 1,28

Trygve Røste

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: LILLE MY
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:38:23 17:41:23 22:38:34 3
Florø - Askøy 26.05.2012 12:33:18 16:54:55 21:39:05 3
Total 26.05.2012 12:33:18 34:36:18 44:17:39 3

Skipper: Øystein Spilde (Hardanger Seglklubb)
Elan 37 34:36:18 44:17:40 OK
4 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: TIGERGUTT
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1,28

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: TIGERGUTT
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:42:36 17:45:36 22:43:58 4
Florø - Askøy 26.05.2012 13:00:07 17:17:31 22:08:01 4
Total 26.05.2012 13:00:07 35:03:07 44:51:59 4
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: TIGERGUTT
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1,28

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: TIGERGUTT
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:42:36 17:45:36 22:43:58 4
Florø - Askøy 26.05.2012 13:00:07 17:17:31 22:08:01 4
Total 26.05.2012 13:00:07 35:03:07 44:51:59 4

Skipper: PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 35:03:07 44:51:59 OK
5 GBR-1958

Leslie Irvine

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: VANDAL
Båttype: VQ 32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,28

Michael Tait

Seilforening:
Båtnavn: VANDAL
Båttype: VQ 32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:48:24 17:51:24 22:51:23 5
Florø - Askøy 26.05.2012 13:21:24 17:33:00 22:27:50 5
Total 26.05.2012 13:21:24 35:24:24 45:19:13 5
VANDAL

Leslie Irvine

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: VANDAL
Båttype: VQ 32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,28

Michael Tait

Seilforening:
Båtnavn: VANDAL
Båttype: VQ 32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 13:48:24 17:51:24 22:51:23 5
Florø - Askøy 26.05.2012 13:21:24 17:33:00 22:27:50 5
Total 26.05.2012 13:21:24 35:24:24 45:19:13 5

Skipper: Leslie Irvine (Lerwick Boating Club)
VQ 32 35:24:24 45:19:14 OK
6 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,27

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:37:06 18:40:06 23:42:31 7
Florø - Askøy 26.05.2012 15:50:47 19:13:41 24:25:10 6
Total 26.05.2012 15:50:47 37:53:47 48:07:41 6
Ventus

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,27

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:37:06 18:40:06 23:42:31 7
Florø - Askøy 26.05.2012 15:50:47 19:13:41 24:25:10 6
Total 26.05.2012 15:50:47 37:53:47 48:07:41 6

Skipper: Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening)
Bavaria 35 Match 37:53:47 48:07:42 OK
7 NOR-9994

Kristian Øpstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 1,28

Morten Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:50:48 18:53:48 24:11:15 11
Florø - Askøy 26.05.2012 16:04:54 19:14:06 24:37:14 7
Total 26.05.2012 16:04:54 38:07:54 48:48:29 7
eXpeditus

Kristian Øpstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 1,28

Morten Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:50:48 18:53:48 24:11:15 11
Florø - Askøy 26.05.2012 16:04:54 19:14:06 24:37:14 7
Total 26.05.2012 16:04:54 38:07:54 48:48:29 7

Skipper: Kristian Øpstad (Askøy Seilforening)
X-362 sport 38:07:54 48:48:31 OK
8 NOR-11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: CERMEDEZ
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1,29

Njål Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: CERMEDEZ
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1,29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:35:40 18:38:40 24:03:04 10
Florø - Askøy 26.05.2012 15:50:56 19:15:16 24:50:17 8
Total 26.05.2012 15:50:56 37:53:56 48:53:21 8
CERMEDEZ

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: CERMEDEZ
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1,29

Njål Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: CERMEDEZ
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 1,29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:35:40 18:38:40 24:03:04 10
Florø - Askøy 26.05.2012 15:50:56 19:15:16 24:50:17 8
Total 26.05.2012 15:50:56 37:53:56 48:53:21 8

Skipper: MORTEN ÅDLAND (Nordhordland Seilforening)
Elan 37 37:53:56 48:53:22 OK
9 NOR-11538

arne pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SCIROCCO 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,27

morten abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SCIROCCO 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:39:17 18:42:17 23:45:17 8
Florø - Askøy 26.05.2012 16:42:01 20:02:44 25:27:28 11
Total 26.05.2012 16:42:01 38:45:01 49:12:45 9
SCIROCCO 2

arne pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SCIROCCO 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,27

morten abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SCIROCCO 2
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:39:17 18:42:17 23:45:17 8
Florø - Askøy 26.05.2012 16:42:01 20:02:44 25:27:28 11
Total 26.05.2012 16:42:01 38:45:01 49:12:45 9

Skipper: arne pettersen (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 38:45:01 49:12:46 OK
10 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: TUSSI
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,30

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: TUSSI
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:32 18:39:32 24:15:23 12
Florø - Askøy 26.05.2012 15:58:17 19:21:45 25:10:16 10
Total 26.05.2012 15:58:17 38:01:17 49:25:39 10
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: TUSSI
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,30

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: TUSSI
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:36:32 18:39:32 24:15:23 12
Florø - Askøy 26.05.2012 15:58:17 19:21:45 25:10:16 10
Total 26.05.2012 15:58:17 38:01:17 49:25:39 10

Skipper: Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Bavaria 38 Match 38:01:17 49:25:40 OK
11 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1,26

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:51:27 19:54:27 25:05:00 13
Florø - Askøy 26.05.2012 17:38:48 19:47:21 24:56:03 9
Total 26.05.2012 17:38:48 39:41:48 50:01:03 11
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1,26

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 15:51:27 19:54:27 25:05:00 13
Florø - Askøy 26.05.2012 17:38:48 19:47:21 24:56:03 9
Total 26.05.2012 17:38:48 39:41:48 50:01:03 11

Skipper: Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 39:41:48 50:01:04 OK
12 NOR-14473

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau Od. 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,28

Ove Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau Od. 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 15
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
Anticoma

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau Od. 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,28

Ove Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau Od. 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 15
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Knut Lind (Bergens Seilforening)
Jeanneau Od. 409 DNF
12 NOR-13840

Lars Chr. Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: GALADRIEL
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,30

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: GALADRIEL
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 15
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
GALADRIEL

Lars Chr. Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: GALADRIEL
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,30

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: GALADRIEL
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 15
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Lars Chr. Stendal (Bergens Seilforening)
Hanse 400e DNF
12 NOR-11528

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HAWTHORNE
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1,28

Peter Thomas Hansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HAWTHORNE
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:35:06 18:38:06 23:51:10 9
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
HAWTHORNE

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HAWTHORNE
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1,28

Peter Thomas Hansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HAWTHORNE
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 1,28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:35:06 18:38:06 23:51:10 9
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Morten Offerdal (Askøy Seilforening)
First 36,7 DNF
12 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: OBELIX
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,30

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: OBELIX
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: OBELIX
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,30

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: OBELIX
Båttype: X-YACHTS
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
X-YACHTS DNF
12 NOR-12114

Andreas Kleiberg

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: SAPHIR
Båttype: Jeannau S.O. 39i Performance
Seilnummer: NOR 12114
NOR Rating: NOR 1,26

Pål Tønnessen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: SAPHIR
Båttype: Jeannau S.O. 39i Performance
Seilnummer: NOR 12114
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 20:35:33 24:38:33 31:02:58 14
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
SAPHIR

Andreas Kleiberg

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: SAPHIR
Båttype: Jeannau S.O. 39i Performance
Seilnummer: NOR 12114
NOR Rating: NOR 1,26

Pål Tønnessen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: SAPHIR
Båttype: Jeannau S.O. 39i Performance
Seilnummer: NOR 12114
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 20:35:33 24:38:33 31:02:58 14
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Andreas Kleiberg (Stavanger Seilforening)
Jeannau S.O. 39i Performance DNF
12 NOR-13926

Vetle Woxholt

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: VIVA
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 1,26

Christian Knutsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: VIVA
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:27:07 18:30:07 23:18:44 6
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF
VIVA

Vetle Woxholt

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: VIVA
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 1,26

Christian Knutsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: VIVA
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 14:27:07 18:30:07 23:18:44 6
Florø - Askøy DNF 12
Total DNF

Skipper: Vetle Woxholt (Stavanger Seilforening)
Arcona 340 DNF

4 Lys 1,31 - og over

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-12515

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: NICOLINE
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1,38

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: NICOLINE
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1,38
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 12:03:31 16:06:31 22:13:47 1
Florø - Askøy 26.05.2012 09:05:05 15:01:34 20:44:09 1
Total 26.05.2012 09:05:05 31:08:05 42:57:56 1
NICOLINE

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: NICOLINE
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1,38

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: NICOLINE
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12515
NOR Rating: NOR 1,38
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 12:03:31 16:06:31 22:13:47 1
Florø - Askøy 26.05.2012 09:05:05 15:01:34 20:44:09 1
Total 26.05.2012 09:05:05 31:08:05 42:57:56 1

Skipper: Lars Petter Karlsen (Fredrikstad Seilforening)
Elan 410 31:08:05 42:57:57 OK
2 NOR-12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: WHITE SHADOW
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,47

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: WHITE SHADOW
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 11:07:04 15:10:04 22:17:47 2
Florø - Askøy 26.05.2012 07:36:13 14:29:09 21:17:39 2
Total 26.05.2012 07:36:13 29:39:13 43:35:26 2
WHITE SHADOW

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: WHITE SHADOW
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,47

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: WHITE SHADOW
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 25.05.2012 11:07:04 15:10:04 22:17:47 2
Florø - Askøy 26.05.2012 07:36:13 14:29:09 21:17:39 2
Total 26.05.2012 07:36:13 29:39:13 43:35:26 2

Skipper: Torkjel Valland (Bergens Seilforening)
Landmark 43 29:39:13 43:35:27 OK
3 NOR-12130

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: CHABLIS
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,39

Ketil Christensen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: CHABLIS
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
CHABLIS

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: CHABLIS
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,39

Ketil Christensen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: CHABLIS
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Ole-Eirik Lerøy (Hjellestad Seilforening)
First 44,7 DNF
3 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,39

Beste prestasjoner
2009 1-pl.1000 mile db.h.race

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:04:06 30:07:06 41:51:52 6
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
Farvide

Arvid Høgelid

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,39

Beste prestasjoner
2009 1-pl.1000 mile db.h.race

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:04:06 30:07:06 41:51:52 6
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Arvid Høgelid (Askøy Seilforening)
First 44.7 DNF
3 NOR-11754

Stian Soltvedt

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Flyfisk
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,33

Jon Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Flyfisk
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:17:23 30:20:23 40:21:06 4
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
Flyfisk

Stian Soltvedt

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Flyfisk
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,33

Jon Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Flyfisk
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11754
NOR Rating: NOR 1,33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:17:23 30:20:23 40:21:06 4
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Stian Soltvedt (Austevoll Seilforening)
First 40.7 DNF
3 NOR-11640

Tore Vik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: Beneteau First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1,34

Kirsti Molaup

Seilforening:
Båtnavn: Jenna
Båttype: Beneteau First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 7
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
Jenna

Tore Vik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenna
Båttype: Beneteau First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1,34

Kirsti Molaup

Seilforening:
Båtnavn: Jenna
Båttype: Beneteau First 40.7
Seilnummer: NOR 11640
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 7
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Tore Vik (Ran Seilforening)
Beneteau First 40.7 DNF
3 NOR-86

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: KYLIE
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,33

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: KYLIE
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 7
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
KYLIE

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: KYLIE
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,33

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: KYLIE
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 7
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening)
X-35 DNF
3 NOR-11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SIROCCO 3
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,34

Øyvind Krokeide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SIROCCO 3
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:09:34 30:12:34 40:28:50 5
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
SIROCCO 3

Bernt Svendsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SIROCCO 3
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,34

Øyvind Krokeide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SIROCCO 3
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:09:34 30:12:34 40:28:50 5
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Bernt Svendsen (Askøy Seilforening)
Grand Soleil 45 DNF
3 NOR-13430

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,32

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:22:01 30:25:01 40:09:01 3
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
VENI VI

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,32

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: VENI VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,32
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø 26.05.2012 02:22:01 30:25:01 40:09:01 3
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Jan Hjellestad (Bergens Seilforening)
Hanse 430e DNF
3 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,31

Per Højgaard-Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 7
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,31

Per Højgaard-Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,31
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Askøy - Florø DNF 7
Florø - Askøy DNF 3
Total DNF

Skipper: Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 DNF
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-19 22:51:07Cache read