Klasse: Finnjolle |
DEN 18
Richard Berg-Larsen
Seilforening: Dragør Sejlklub Båtnavn: nn Seilnummer: DEN 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
nn
Richard Berg-Larsen
Seilforening: Dragør Sejlklub Båtnavn: nn Seilnummer: DEN 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Berg-Larsen |
Dragør Sejlklub |
| | |
DEN 77
Flemming Bender Jensen
Seilforening: Dragør Sejklub Båtnavn: Ester I v Seilnummer: DEN 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
Ester I v
Flemming Bender Jensen
Seilforening: Dragør Sejklub Båtnavn: Ester I v Seilnummer: DEN 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Flemming Bender Jensen |
Dragør Sejklub |
| | |
NOR 1
Anders Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tini Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SP743558 |
Tini
Anders Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tini Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Pedersen |
Drøbaksund Seilforening |
| | |
NOR 5
Paul Wedzicha
Seilforening: Larkollen Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-05583 |
NN
Paul Wedzicha
Seilforening: Larkollen Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paul Wedzicha |
Larkollen Seilforening |
| | |
NOR 6
Zelimir Saljic
Seilforening: Molde Seilforening Båtnavn: NJANJA Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06362 |
NJANJA
Zelimir Saljic
Seilforening: Molde Seilforening Båtnavn: NJANJA Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Zelimir Saljic |
Molde Seilforening |
| | |
NOR 7
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Luriflaks Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06412 |
Luriflaks
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Luriflaks Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paal HH Lindenskov |
Asker Seilforening |
| | |
NOR 9
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Ingen Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-05675 |
Ingen
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Ingen Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
| | |
NOR 64
Petter Fjeld
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Clark Kent Seilnummer: NOR 64
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
1408 |
Clark Kent
Petter Fjeld
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Clark Kent Seilnummer: NOR 64
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Fjeld |
Fredrikstad Seilforening |
| | |
SWE 59
Lars Edwall
Seilforening: Lerkils Båtsällskap Båtnavn: akterspeglen Seilnummer: SWE 59
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
akterspeglen
Lars Edwall
Seilforening: Lerkils Båtsällskap Båtnavn: akterspeglen Seilnummer: SWE 59
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Edwall |
Lerkils Båtsällskap |
| | |
SWE 69
Erik Åberg
Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening Båtnavn: Röda faran Seilnummer: SWE 69
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
Röda faran
Erik Åberg
Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening Båtnavn: Röda faran Seilnummer: SWE 69
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Åberg |
Karlstads Kappeglingsförening |
| | |
SWE 91
Pär Friberg
Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening Båtnavn: Skills in motion Seilnummer: SWE 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
Skills in motion
Pär Friberg
Seilforening: Karlstads Kappeglingsförening Båtnavn: Skills in motion Seilnummer: SWE 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pär Friberg |
Karlstads Kappeglingsförening |
| | |
SWE 801
David Berg
Seilforening: Uppsala Kanotförening Båtnavn: Finn giant Seilnummer: SWE 801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
Finn giant
David Berg
Seilforening: Uppsala Kanotförening Båtnavn: Finn giant Seilnummer: SWE 801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
David Berg |
Uppsala Kanotförening |
| | |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: H-båt |
NOR 3
Gaute Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 3
|
|
Bård Solberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06566 |
Brygga 11
Gaute Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 3
|
|
Bård Solberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Brygga 11 Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gaute Stakston |
Sandefjord Seilforening |
Nsfl-06972 | Nsfl-06912 | |
NOR 20
John Vatne
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Eldst Seilnummer: NOR 20
|
|
Carl Fr Jacobsemn
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Eldst Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Eldst
John Vatne
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Eldst Seilnummer: NOR 20
|
|
Carl Fr Jacobsemn
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Eldst Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Vatne |
Sandefjord Seilforening |
| | |
NOR 32
Ketil Rivå
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Deadline Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sp7435578 |
Deadline
Ketil Rivå
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Deadline Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ketil Rivå |
Tønsberg Seilforening |
| | |
NOR 49
Anders Westrum
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Sondre Dahle
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06915 |
RED
Anders Westrum
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Sondre Dahle
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Westrum |
Åsgårdstrand Seilforening |
NSFL-06917 | NSFL-06913 | |
NOR 65
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Luritas II Seilnummer: NOR 65
|
|
Magnus Buøen
Seilforening: Båtnavn: Luritas II Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SP637421.2.1 |
Luritas II
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Luritas II Seilnummer: NOR 65
|
|
Magnus Buøen
Seilforening: Båtnavn: Luritas II Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Gunnar Bøe |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06784 | NSFL-06848 | NSFL-06767 |
NOR 77
Jens Kristian Jensen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: KAST LOSS Seilnummer: NOR 77
|
|
Geir Hagejordet
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: KAST LOSS Seilnummer: NOR 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06935 |
KAST LOSS
Jens Kristian Jensen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: KAST LOSS Seilnummer: NOR 77
|
|
Geir Hagejordet
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: KAST LOSS Seilnummer: NOR 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kristian Jensen |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06833 | NSFL-06934 | |
NOR 95
Erik Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: No idea Seilnummer: NOR 95
|
|
Jon Eriksen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: No idea Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SP743558 |
No idea
Erik Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: No idea Seilnummer: NOR 95
|
|
Jon Eriksen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: No idea Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
| | |
NOR 98
Vidar Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bajella Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06681 |
Bajella
Vidar Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bajella Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vidar Larsen |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06682 | NSFL-06418 | |
NOR 100
John Thomas Sørhaug
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Kristian Ottesen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06396 |
Helt 100
John Thomas Sørhaug
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Kristian Ottesen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Helt 100 Seilnummer: NOR 100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Thomas Sørhaug |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06404 | NSFL-06405 | |
NOR 105
Ole Jakob Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Jørgen Abrahamsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06406 |
Rå-båt
Ole Jakob Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Jørgen Abrahamsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Rå-båt Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Jakob Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06468 | NSFL-06608 | |
NOR 110
Arvid Rove
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Vest Seilnummer: NOR 110
|
|
Kjell Christian Børresen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Vest Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06445 |
Vest
Arvid Rove
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Vest Seilnummer: NOR 110
|
|
Kjell Christian Børresen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Vest Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Rove |
Sandefjord Seilforening |
| | |
NOR 114
Theodor W. Thorne
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Morild Seilnummer: NOR 114
|
|
Søren W. Thorne
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Morild Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06402 |
Morild
Theodor W. Thorne
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Morild Seilnummer: NOR 114
|
|
Søren W. Thorne
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Morild Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor W. Thorne |
Drammens Seilforening |
NSFL06401 | | |
NOR 122
Per Hofstedt
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Stolt Seilnummer: NOR 122
|
|
Stein Virik
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Stolt Seilnummer: NOR 122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06599 |
Stolt
Per Hofstedt
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Stolt Seilnummer: NOR 122
|
|
Stein Virik
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Stolt Seilnummer: NOR 122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Hofstedt |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06600 | NSFL-06618 | |
NOR 123
Joachim Nærø
Seilforening: Flosta Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Pål Tønneson
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06318 |
Hipp Hurra
Joachim Nærø
Seilforening: Flosta Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Pål Tønneson
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Hipp Hurra Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Nærø |
Flosta Seilforening |
NSFL-06878 | NSFL-06443 | |
NOR 130
Cato Sørhaug
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Lofterødstjerna Seilnummer: NOR 130
|
|
Hans Petter Lorentzen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Lofterødstjerna Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06403 |
Lofterødstjerna
Cato Sørhaug
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Lofterødstjerna Seilnummer: NOR 130
|
|
Hans Petter Lorentzen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Lofterødstjerna Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cato Sørhaug |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06410 | NSFL-06433 | |
NOR 131
Simen Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Jan Håkon Tyvold Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06413 |
NORDOCKS
Simen Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Jan Håkon Tyvold Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: NORDOCKS Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06889 | NSFL-06891 | |
NOR 132
Øystein Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Spleis Seilnummer: NOR 132
|
|
Ole Morten Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Spleis Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06435 |
Spleis
Øystein Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Spleis Seilnummer: NOR 132
|
|
Ole Morten Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Spleis Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Bøe |
Sandefjord Seilforening |
| | |
NOR 133
Bjørn Tore Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Kjell Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06408 |
Masalama
Bjørn Tore Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Kjell Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Masalama Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Tore Gundersen |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06409 | NSFL-0417 | |
NOR 135
Per Robert jentsch
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Victoria 4 Seilnummer: NOR 135
|
|
Erik Z Børresen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Victoria 4 Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06453 |
Victoria 4
Per Robert jentsch
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Victoria 4 Seilnummer: NOR 135
|
|
Erik Z Børresen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Victoria 4 Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Robert jentsch |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-16488 | NSLF-1111 | |
NOR 136
Niklas Skovly
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: NORDOCKS 2 Seilnummer: NOR 136
|
|
Kåre Kvestad
Seilforening: Båtnavn: NORDOCKS 2 Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06666 |
NORDOCKS 2
Niklas Skovly
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: NORDOCKS 2 Seilnummer: NOR 136
|
|
Kåre Kvestad
Seilforening: Båtnavn: NORDOCKS 2 Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niklas Skovly |
Moss Seilforening |
NSFL-06592 | NSFL-06620 | |
NOR 138
Fred Arne Rise
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Henning Pettersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06429 |
Buersund
Fred Arne Rise
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Henning Pettersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Buersund Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fred Arne Rise |
Oslo Seilforening |
NSFL-06541 | NSFL-06775 | |
NOR 139
Espen Berg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Morten Fon
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06353 |
Fonungen
Espen Berg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Morten Fon
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Fonungen Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Berg |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06352 | NSFL-06354 | |
NOR 140
Jean B. Linaae
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Møkkabåt Seilnummer: NOR 140
|
|
Ben W Johansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Møkkabåt Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06906 |
Møkkabåt
Jean B. Linaae
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Møkkabåt Seilnummer: NOR 140
|
|
Ben W Johansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Møkkabåt Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jean B. Linaae |
Sandefjord Seilforening |
| | |
NOR 141
Paul Leadbetter
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bare moro Seilnummer: NOR 141
|
|
Lars Morten Andersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bare moro Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06865 |
Bare moro
Paul Leadbetter
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bare moro Seilnummer: NOR 141
|
|
Lars Morten Andersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Bare moro Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paul Leadbetter |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06864 | NSFL-06863 | |
NOR 142
R. Rune Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Adrian Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06541 |
HVAL
R. Rune Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Adrian Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: HVAL Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
R. Rune Forsberg |
Sandefjord Seilforening |
NSFL-06810 | NSFL-06808 | |
NOR 143
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Elektro A. Sjølyst A/S Seilnummer: NOR 143
|
|
Atle Dreng
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Elektro A. Sjølyst A/S Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-06464 |
Elektro A. Sjølyst A/S
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Elektro A. Sjølyst A/S Seilnummer: NOR 143
|
|
Atle Dreng
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Elektro A. Sjølyst A/S Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nilssen |
Larvik Seilforening |
NSFL-06038 | NSFL-06849 | |
SWE 250
Ludvig Bengtsson
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Hilma Seilnummer: SWE 250
|
|
Adam Peterson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Hilma Seilnummer: SWE 250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
Hilma
Ludvig Bengtsson
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Hilma Seilnummer: SWE 250
|
|
Adam Peterson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Hilma Seilnummer: SWE 250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Bengtsson |
Långedrags Segelsällskap |
N/A | N/A | N/A |
SWE 609
Bengt Ramne
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Garbo Seilnummer: SWE 609
|
|
Martin Larsson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Garbo Seilnummer: SWE 609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
N/A |
Garbo
Bengt Ramne
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Garbo Seilnummer: SWE 609
|
|
Martin Larsson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Garbo Seilnummer: SWE 609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bengt Ramne |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
N/A | N/A | |
Deltagere i klassen: 28 |