Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper | Forening | Middag med vin - full pakke | Middag uten vin - liten pakke | ||
---|---|---|---|---|---|
Klasse: Påmelding til OS høstfest med premieutdeling | |||||
Alexander Smid | Oslo Seilforening | 1 | |||
Andreas Bjercke | 1 | ||||
anette westgård | Oslo Seilforening | 1 | |||
anne rygg | Oslo Seilforening | 1 | |||
Anne Kari sandsbråten | Oslo Seilforening | 2 | |||
Anne Karin Gjørtz | 1 | 0 | |||
Arne Engen | Oslo Seilforening | 1 | |||
BIRGITTE RODUM | Frognerkilen Seilforening Av 1860 | 1 | |||
Bjørn Andersen | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Camilla Alfsen | Oslo Seilforening | 1 | |||
CHRISTIAN NISSEN | Oslo Seilforening | 1 | |||
dag Sem | Oslo Seilforening | 1 | |||
Dagfin Simonsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
EInar Marthinussen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
EIRIK MALTHE SØRENSSEN | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Erik berg | 1 | 1 | |||
Erlend Solfjeld Kjelstad | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Esben Keim | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Even Kristoffersen | 1 | 2 | |||
Fredrik Gude | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Geir Victor Svendsen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Glenn Dyresen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Hans Erik Lindbom | Oslo Seilforening | 2 | |||
harald eriksen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
hege bjørkeng | Oslo Seilforening | 1 | |||
Helge Solfjeld | Oslo Seilforening | 1 | 2 | ||
Inga Porsmo | 1 | ||||
Ingunn Veimo | 0 | 1 | |||
Ivar Engen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Jan Petter Gamborg-Nielsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Jens Quirk | 3 | ||||
Jesper Gamborg-Nielsen | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
John Fullman | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Kjersti Karlsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Kristine Gjessing | Oslo Seilforening | 1 | |||
Laila Skogstad | Oslo Seilforening | 3 | |||
Lars Berger (OAS) | 0 | 1 | |||
Marianne Middelthon | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Nina Guren | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Olav Mosvold Larsen | 1 | 0 | |||
Peter Stray-Røding | Oslo Seilforening | 1 | |||
Pia og Erik Farstad von Hall | Oslo Seilforening | 2 | |||
Randi Wøien | Oslo Seilforening | 1 | |||
Stein Sørlie | 1 | ||||
Stein Sørlie | Oslo Seilforening | 1 | |||
Thomas Diseth | 2 | ||||
Truls Rognerud | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Vilhelm Lange | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Wilhelm Lorenzen | 2 | ||||
Åse Lange | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Deltagere i klassen: 50 |