Klasse: Laser (alle) |
NOR 14746
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 14746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 201111
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207546
Martine B. Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine B. Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Optimist |
NOR 04
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 04
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 1
Edvard Aasen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Aasen |
Soon Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3186
Erik Gjersøe Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Gjersøe Spone |
Soon Seilforening |
NOR 03
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 03
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3831
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3379
Karen Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3379
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand August Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 21
Tilde Moringen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tilde Moringen |
Soon Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3649
Mia B Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia B Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3685
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3525
Johannes Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 3676
Sebastian Haug-Jacobsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3676
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Haug-Jacobsen |
Bærum Seilforening |
NOR 05
Daniel Hoff
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 05
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hoff |
Soon Seilforening |
NOR 3855
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3817
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah K. L. Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 36 |