Klasse: 2.4 mR - Kun NC |
NOR 95
Frank Huth
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frank Huth |
Seilforeningen 1928 |
NOR 84
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Sårheim |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: 2.4 mR - NC og treningssamling 5. og 6. mai |
NOR 115
Andrè Liverud
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrè Liverud |
Tønsberg Seilforening |
NOR 131
Bjørn Ole Gullichsen-Larsen
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Ole Gullichsen-Larsen |
Karmøy Seilforening |
NOR 116
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Roar Pettersen |
Seilforeningen 1928 |
NOR 94
Bjørn Wilhelm Bjelke
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Wilhelm Bjelke |
Asker Seilforening |
NOR 119
Eilert Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eilert Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
NOR 96
Elisabeth Ihlen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisabeth Ihlen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 114
Harald Rolfsnes
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Harald Rolfsnes |
Røyken Seilforening |
NOR 104
Mona Grete Storli
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 104
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mona Grete Storli |
Tønsberg Seilforening |
NOR 132
Ola Herje
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Herje |
Ålesunds Seilforening |
NOR 124
ole eide
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ole eide |
Røyken Seilforening |
NOR 118
Pål Kragset
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Kragset |
Ålesunds Seilforening |
NOR 129
Ronny Tollaksen
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ronny Tollaksen |
Karmøy Seilforening |
NOR 130
Sigurd Utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Utbjoe |
Stord Seilforening |
NOR 82
Tom Hellesund
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 82
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tom Hellesund |
Karmøy Seilforening |
NOR 103
Trond Huth
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trond Huth |
Seilforeningen 1928 |
NOR 98
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trond Sverre Førde |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |