Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl |
NOR 5
Kjell Totland
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Jo Seilnummer: NOR 5
|
|
Bjørn Rasmussen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Jo Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jo
Kjell Totland
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Jo Seilnummer: NOR 5
|
|
Bjørn Rasmussen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Jo Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjell Totland |
Milde Båtlag |
NOR 1
Finn Totland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bambi Seilnummer: NOR 1
|
|
Anders Iversen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Bambi Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bambi
Finn Totland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bambi Seilnummer: NOR 1
|
|
Anders Iversen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Bambi Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finn Totland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 22
Egil Bortne
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Fant Seilnummer: NOR 22
|
|
Svein Drevsjømoen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Fant Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fant
Egil Bortne
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Fant Seilnummer: NOR 22
|
|
Svein Drevsjømoen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Fant Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Egil Bortne |
Milde Båtlag |
NOR 21
Erling Nesse
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Ulrik Seilnummer: NOR 21
|
|
Geir Myre
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Ulrik Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrik
Erling Nesse
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Ulrik Seilnummer: NOR 21
|
|
Geir Myre
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Ulrik Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Nesse |
Milde Båtlag |
NOR 157
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Mossi Seilnummer: NOR 157
|
|
Bjørn Tønnessen
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Mossi Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mossi
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Mossi Seilnummer: NOR 157
|
|
Bjørn Tønnessen
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Mossi Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut-Ove Gjersvik |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 20
Nils-Ove Nipen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Terna Seilnummer: NOR 20
|
|
Harald Nipen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Terna Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terna
Nils-Ove Nipen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Terna Seilnummer: NOR 20
|
|
Harald Nipen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Terna Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils-Ove Nipen |
Milde Båtlag |
NOR 59
Arild Teigland Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Spretten Seilnummer: NOR 59
|
|
Vibecke M Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Spretten Seilnummer: NOR 59
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spretten
Arild Teigland Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Spretten Seilnummer: NOR 59
|
|
Vibecke M Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Spretten Seilnummer: NOR 59
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Teigland Gjerstad |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 126
Bernhard Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Susi Seilnummer: NOR 126
|
|
Robert Dalland
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Susi Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Susi
Bernhard Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Susi Seilnummer: NOR 126
|
|
Robert Dalland
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Susi Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bernhard Gjerstad |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 106
Ida T. Sætersdal
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Viking Seilnummer: NOR 106
|
|
Monica Dalland Holsen
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Viking Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Viking
Ida T. Sætersdal
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Viking Seilnummer: NOR 106
|
|
Monica Dalland Holsen
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Viking Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida T. Sætersdal |
Milde Båtlag |
NOR 180
Kåre Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Glimt Seilnummer: NOR 180
|
|
Thor Aakre
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Glimt Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Glimt
Kåre Gjerstad
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Glimt Seilnummer: NOR 180
|
|
Thor Aakre
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Glimt Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kåre Gjerstad |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 65
Jan-Erik Christophersen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Teddy Seilnummer: NOR 65
|
|
Stig-Arne Christophersen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Teddy Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Teddy
Jan-Erik Christophersen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Teddy Seilnummer: NOR 65
|
|
Stig-Arne Christophersen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Teddy Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan-Erik Christophersen |
Milde Båtlag |
NOR 2
Gisle Didriksen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kryss Seilnummer: NOR 2
|
|
Heine Didriksen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kryss Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kryss
Gisle Didriksen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kryss Seilnummer: NOR 2
|
|
Heine Didriksen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kryss Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gisle Didriksen |
Milde Båtlag |
NOR 56
Rolf Inge JAcobsen
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Gneisten Seilnummer: NOR 56
|
|
Sigmund Sandvik
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Gneisten Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gneisten
Rolf Inge JAcobsen
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Gneisten Seilnummer: NOR 56
|
|
Sigmund Sandvik
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Gneisten Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rolf Inge JAcobsen |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 41/171
Kjell Magnus Økland
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Seira Seilnummer: NOR 41/171
|
|
Åshild Økland
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Seira Seilnummer: NOR 41/171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seira
Kjell Magnus Økland
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Seira Seilnummer: NOR 41/171
|
|
Åshild Økland
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Seira Seilnummer: NOR 41/171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjell Magnus Økland |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 14
Anders Bakke
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Knuppen Seilnummer: NOR 14
|
|
Erlend Tvedt
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Knuppen Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knuppen
Anders Bakke
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Knuppen Seilnummer: NOR 14
|
|
Erlend Tvedt
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Knuppen Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Bakke |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 13
Olav H. Østervold
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Carmencita Seilnummer: NOR 13
|
|
Christian Østervold
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Carmencita Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carmencita
Olav H. Østervold
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Carmencita Seilnummer: NOR 13
|
|
Christian Østervold
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Carmencita Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav H. Østervold |
Austevoll Seilforening |
NOR 150
Terje van der Meeren
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Ægir Seilnummer: NOR 150
|
|
Gro Ingleid van der Meeren
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Ægir Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ægir
Terje van der Meeren
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Ægir Seilnummer: NOR 150
|
|
Gro Ingleid van der Meeren
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Ægir Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terje van der Meeren |
Austevoll Seilforening |
NOR 18
Jan Vee
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Berserk Seilnummer: NOR 18
|
|
Jan Malmin Hansen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Berserk Seilnummer: NOR 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Berserk
Jan Vee
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Berserk Seilnummer: NOR 18
|
|
Jan Malmin Hansen
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Berserk Seilnummer: NOR 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Vee |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 151
Lars Grøteide
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 151
|
|
Synnøve Halvorsen Malkenes
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Blåmann
Lars Grøteide
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 151
|
|
Synnøve Halvorsen Malkenes
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Grøteide |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 49
Roy Kenneth Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Luna Seilnummer: NOR 49
|
|
Sjur Gjedden Gjelland
Seilforening: Båtnavn: Luna Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luna
Roy Kenneth Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Luna Seilnummer: NOR 49
|
|
Sjur Gjedden Gjelland
Seilforening: Båtnavn: Luna Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Roy Kenneth Hansen |
Bergens Seilforening |
NOR 85
ANDREAS MARTIN IVERSEN
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Hyggen Seilnummer: NOR 85
|
|
Morten-Johan Sletten Steene
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Hyggen Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hyggen
ANDREAS MARTIN IVERSEN
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Hyggen Seilnummer: NOR 85
|
|
Morten-Johan Sletten Steene
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Hyggen Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ANDREAS MARTIN IVERSEN |
Austevoll Seilforening |
NOR 76
Andreas Gjerstd Kleppe
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Fenrir Seilnummer: NOR 76
|
|
Harald Hope
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Fenrir Seilnummer: NOR 76
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fenrir
Andreas Gjerstd Kleppe
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Fenrir Seilnummer: NOR 76
|
|
Harald Hope
Seilforening: Båtlaget Njord/Tysnes Båtnavn: Fenrir Seilnummer: NOR 76
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Gjerstd Kleppe |
Båtlaget Njord/Tysnes |
NOR 146
Anders Jelmert
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Lilland Seilnummer: NOR 146
|
|
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Lilland Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lilland
Anders Jelmert
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Lilland Seilnummer: NOR 146
|
|
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Lilland Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Jelmert |
Austevoll Seilforening |
Deltagere i klassen: 23 |