27. august - 28. august 2016
Askeroptimisten
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Viktige telefonnummer for Askeroptimisten 2016
INSTRUKS FOR FØRERE AV SIKKERHETSBÅTER
For deltagerne
Kunngjøring Askeroptimisten 2016
Program Askeroptimisten 2016
Parkering
Seilingsbestemmelser
For publikum
Gøy med Redningsselskapet
Seilforeningens hjemmeside
Asker Seilforening
Kontakt oss
Kontakter Asker Seilforening
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
113
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Håkon Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3865
Jonas August stjernstrom
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August stjernstrom
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 324
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 324
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Tinholt
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 1374
Emil Dagsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1374
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Dagsberg
, Tønsberg Seilforening
Jørgen Smith-Meyer, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3685
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3209
Benjamin Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3209
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Benjamin Ryen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3305
Martin Rolland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Rolland
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3305
Christian Rolland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Rolland
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 195774
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 195774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3678
Celine Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3678
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celine Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 1665
Julie Lutro Emberland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1665
Eilif Tanberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Lutro Emberland
, Asker Seilforening
Eilif Tanberg, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
William Svensrud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
William Svensrud, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 5211
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Sander Kjendbakke
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Sander Kjendbakke, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3729
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3860
Joachim BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3719
Stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stian BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3890
Nicolai Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3890
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mette Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3850
FREDRIKKE FOSS
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FREDRIKKE FOSS
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 190682
Lars Engebret Lillejord Hagen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 190682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Engebret Lillejord Hagen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3503
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Efskind
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maud Mariann Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand August Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 0000
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1892
Lukas Bengston
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Sebastian Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lukas Bengston
, Kongelig Norsk Seilforening
Sebastian Alveberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 0000
Oda Leinslie
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Leinslie
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 38
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 2319
Emilie B. D. Andersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Maren Edland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie B. D. Andersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Maren Edland, Asker Seilforening
Klasse: 29er
GBR 6329
Nicklas Høst-Verbraak
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
GBR 6329
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicklas Høst-Verbraak
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3149
Elise Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3149
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rudolf Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 19
Theodor Godheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Godheim
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3721
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3518
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3518
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3686
Marte Solberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3686
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Solberg
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3824 9424
Jonas Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824 9424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 155943
Solveig Lycke
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 155943
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Solveig Lycke
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3903
Negin Øye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3903
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Negin Øye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 0000
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3471
Henrik SJøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik SJøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 197762
Kaja SJøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja SJøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3882
Wilhelm Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3882
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wilhelm Ringvold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3388
IDA NYRUD
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3388
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IDA NYRUD
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 0000
ERIK NYRUD
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ERIK NYRUD
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5983
Fredrik Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5983
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wilhelm Harlem
, Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Harlem, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3788
Juni Rasmussen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3788
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Juni Rasmussen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3402
Tobias auf der Heide Fredheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3402
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias auf der Heide Fredheim
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1962
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Vilde Anine Svatun Berg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Vilde Anine Svatun Berg, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 8
leo lunde
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
leo lunde
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 8521
benjamin lunde
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
benjamin lunde
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 6254
Martine bjørum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 6254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine bjørum
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 1621
Jostein Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jostein Aker
, Tønsberg Seilforening
Jacob Undrum, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 107446
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3919
Mathias Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathias Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3819
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3899
Mikkel Jansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3899
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikkel Jansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 5213
Arthur Llewelyn
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Alexander Boulland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arthur Llewelyn
, Bærum Seilforening
Alexander Boulland, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 213
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 213
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Filippa Blakstad Nilsson
, Bærum Seilforening
August Wergeland, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3532
Iselin RUUD
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iselin RUUD
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 2
Benjamin RUUD
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Benjamin RUUD
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 0000
Ana Emilie Winther
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ana Emilie Winther
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3578
Hannah Saxebøl Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Saxebøl Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 9999
Theodor Hermansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 9999
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Hermansen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3555
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3467
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johanne Løtveit
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Sofie Kjellevold
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3889
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3889
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 2
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3905
Lasse Ljøgodt-Stave
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3905
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lasse Ljøgodt-Stave
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3137
Eline Haarstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Haarstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 1035
Alexander Langfeldt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1035
Sindre Ekern
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1035
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Langfeldt
, Asker Seilforening
Sindre Ekern, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3379
Karen Linnestad Spone
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3379
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karen Linnestad Spone
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3712
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Hylen Klippenberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Jeppe Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 5596
Jarand Halbo Aspelund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5596
Helene Holt Gule
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5596
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jarand Halbo Aspelund
, Asker Seilforening
Helene Holt Gule, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3188
Karen Krogenæs
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3188
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karen Krogenæs
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 5978
Dagny Mathilde Mohn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5978
Lea Borgen Aaserud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5978
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dagny Mathilde Mohn
, Kongelig Norsk Seilforening
Lea Borgen Aaserud, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Tønnessen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3794
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nilas Goa Diab
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3224
Viktor H. Raddum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3224
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor H. Raddum
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 2990
Maria Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Wergeland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
NOR 204904
knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210995
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Haaland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martine Bjørve Thuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 2417
Casper R Rynning
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2417
Alexander Franks Penty
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Casper R Rynning
, Asker Seilforening
Alexander Franks Penty, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3677
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mira H. Nessheim
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 01
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 01
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer H. Nessheim
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
ITA 2953
Victor Løøf
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
ITA 2953
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Løøf
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2006 eller senere) Ytre bane
Last ned CSV fil