Klasse: Bic-brett |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 61
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kathinka Mørner |
Åsane Seilforening |
NOR 00
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
NOR 00
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 0
Marthe Hordvik
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Hordvik |
Åsane Seilforening |
NOR 215
Ole Standal Barstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole Standal Barstad |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Brett |
NOR 111
Vida Terserus
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vida Terserus |
Åsane Seilforening |
NOR 164
VILJE Wold
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
VILJE Wold |
Bergens Seilforening |
NOR 360
Eir Wold
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 360
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eir Wold |
Bergens Seilforening |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 000
Tuva Skjold-Rosenvinge
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Skjold-Rosenvinge |
Åsane Seilforening |
NOR 0000
Lovise Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lovise Løtveit |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 209762
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 206866
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 204352
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 208685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Nystad |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3778
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikal Christian Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3661
ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3512
Iben Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iben Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tuva Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erland Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tom Gilbertson |
Askøy Seilforening |
NOR 3742
Tilla Skjold Hansen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tilla Skjold Hansen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3663
Marta Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marta Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon Henrik De Boer |
Åsane Seilforening |
NOR 3828
Agnes Soltvedt
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Agnes Soltvedt |
Askøy Seilforening |
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening: Aspa Båtklubb Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Hjorth |
Aspa Båtklubb |
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 2437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marte Wenneck Rasmussen |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 000
Oliver Mellingen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Mellingen |
Åsane Seilforening |
NOR 000
Lars Sjursen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Sjursen |
Åsane Seilforening |
NOR 1
Even Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 2
Jakob Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 25
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Gannau Michele
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gannau Michele |
Åsane Seilforening |
NOR 7802
Nora Valland Sokki
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 7802
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Valland Sokki |
Åsane Seilforening |
NOR 3615
Marthine Edvardsen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthine Edvardsen |
Åsane Seilforening |
NOR 999
Casper Gullaksen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Gullaksen |
Åsane Seilforening |
NOR 0000
Tuva Wold Brønlund
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Wold Brønlund |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |