Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2986
Ruben Rosenkilde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 2986
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ruben Rosenkilde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3352
Alexander Rosenkilde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Rosenkilde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3518
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3794
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nilas Goa Diab |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3771
Karen Linnestad Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karen Linnestad Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3824
JonAx Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JonAx Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3689
Julie Svedrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Svedrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3625
Eirik Kaspersen Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Kaspersen Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3685
Marcus Wessel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Wessel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maud Mariann Myhre |
Bærum Seilforening |
NOR 3379
Teodor Linnestad Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3379
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Teodor Linnestad Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3335
Thomas Nordby
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3335
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Nordby |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cedrik Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3018
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cornelius Sannerud |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3574
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Haugen Selliken |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 02
Haakon Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 02
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3752
Trym Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3752
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trym Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3578
Max Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3527
Malin Wessel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Wessel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: RS Feva |
NOR 6563
Theo Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Daniel Rosenkilde
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theo Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Øyvind Solbakken
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Gjermund Ihlebekk
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Solbakken |
Soon Seilforening |
NOR 5978
Nikolai Vedeler Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
Kristian Dønvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Vedeler Amundsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |