Klasse: 2.4 mR |
NOR 132
Ola Herje jr.
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Herje jr. |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 122
Inge Almås
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inge Almås |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 112
Trond Mele
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 112
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Mele |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 137
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Sverre Førde |
Bærum Seilforening |
NO |
SWE 431
Jan Nordin
Seilforening: Sundsvalls Segelsällskap Seilnummer: SWE 431
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Nordin |
Sundsvalls Segelsällskap |
Sweden |
NOR 115
Andrè Liverud
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andrè Liverud |
Tønsberg Seilforening |
Norge |
NOR 84
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Reidar Sårheim |
Tønsberg Seilforening |
Norge |
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
anthony Hayers |
Ålesunds Seilforening |
norge |
NOR 127
Ove Rørvik
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ove Rørvik |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 131
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn ole Gullichsen-Larsen |
Karmøy Seilforening |
Norge |
NOR 104
Mona Grete Storli
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 104
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mona Grete Storli |
Tønsberg Seilforening |
Norge |
NOR 130
sigurd utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sigurd utbjoe |
Stord Seilforening |
norge |
NOR 114
Harald Rolfsnes
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Harald Rolfsnes |
Røyken Seilforening |
Norge |
NOR 129
Ronny Tollaksen
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ronny Tollaksen |
Karmøy Seilforening |
Norge |
NOR 119
Eilert Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eilert Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
Norge |
NOR 98
Elisabeth Ihlen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisabeth Ihlen |
Bærum Seilforening |
Norge |
NOR 99
Erling Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Gangdal |
Stord Seilforening |
Norge |
NOR 116
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Roar Pettersen |
Seilforeningen 1928 |
Norge |
NOR 96
Svein Jakob Amdal
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Jakob Amdal |
Seilforeningen 1928 |
Norge |
NOR 136
Rolf-Arne Anderssen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rolf-Arne Anderssen |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
SWE 442
Hans Ekholm
Seilforening: Sundsvalls Segelsällskap Seilnummer: SWE 442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Ekholm |
Sundsvalls Segelsällskap |
Sweden |
NOR 123
ole eide
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ole eide |
Tønsberg Seilforening |
norge |
NOR 135
Geir Fosserud
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Geir Fosserud |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 102
Lars Roar Olsvik
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 102
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Roar Olsvik |
Ålesunds Seilforening |
Russland |
NOR 134
Lars Ove Seljebø
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Ove Seljebø |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 126
Hans Ludvig Skjong
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Ludvig Skjong |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
NOR 117
Håvar Yndestad
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håvar Yndestad |
Ålesunds Seilforening |
Norge |
Deltagere i klassen: 27 |