Klasse: Brett |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 162
Marta Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 180677
Audun Sund
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 180677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Sund |
Ålesunds Seilforening |
NOR 189633
Andre Fugledal
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 189633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andre Fugledal |
Ålesunds Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 204758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 205715
Ingrid Giske Søvik
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Giske Søvik |
Ålesunds Seilforening |
NOR 205717
Auguste Korsnes Briouze
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 205717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Auguste Korsnes Briouze |
Ålesunds Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 207544
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 207544
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrid Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 210225
Thomas Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211309
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 212553
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 161427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 196988
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 205715
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206716
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 210223
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 210223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 208685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Nystad |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist Elite |
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 2437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Wenneck Rasmussen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3403
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Bergens Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3472
Tea Risvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3472
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tea Risvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3512
Iben Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iben Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tom Gilbertson |
Ran Seilforening |
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Mellingen |
Åsane Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3778
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Christian Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Bakke Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3828
agnes soltvedt
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
agnes soltvedt |
Askøy Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 3851
Lars André Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars André Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3906
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3975
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: Optimist Rekrutt |
NOR 000
Jan Ole Gilbertson
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Ole Gilbertson |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Isabella Lampe-Bellamy
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isabella Lampe-Bellamy |
Åsane Seilforening |
NOR 0
Emilie Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 000
Jonathan Fredriksen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonathan Fredriksen |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olaf Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 0000
Marcus Lampe-Bellamy
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Lampe-Bellamy |
Åsane Seilforening |
NOR 1
Nina Solvoll
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nina Solvoll |
Askøy Seilforening |
NOR 315
Noah Jonathan Kleiveland Hatlevik
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Noah Jonathan Kleiveland Hatlevik |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
NOR 3521
Even Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 3742
Tilla skjold Hansen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tilla skjold Hansen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3801
Michele Gannau
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Michele Gannau |
Åsane Seilforening |
NOR 3807
Marius Teig-Hermanrud
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3807
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Teig-Hermanrud |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |