16. juni - 17. juni 2017
Halten Ocean Race 2017
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
For deltagerne
Resultater
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
HCP
Klasse: NOR Rating
NOR 2
Ole Birger Giæver
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Foxy Siss
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 2
NOR Rating:
NOR 1,0130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Foxy Siss
Ole Birger Giæver
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Foxy Siss
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 2
NOR Rating:
NOR 1,0130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
X-35
Ole Birger Giæver
Trondhjems Seilforening
1,013
NOR 4539
Johan Jørgen Kværnø
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bogenvilla
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 4539
NOR Rating:
NOR 0,8853
Peter Sutton
Seilforening:
Båtnavn:
Bogenvilla
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 4539
NOR Rating:
NOR 0,8853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bogenvilla
Johan Jørgen Kværnø
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Bogenvilla
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 4539
NOR Rating:
NOR 0,8853
Peter Sutton
Seilforening:
Båtnavn:
Bogenvilla
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 4539
NOR Rating:
NOR 0,8853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Scanmar 33
Johan Jørgen Kværnø
Trondhjems Seilforening
0,885
NOR 9580
Svein Aasan
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC 99-02
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9310
Odd Strindmo
Seilforening:
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC 99-02
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Effie Marconi
Svein Aasan
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC 99-02
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9310
Odd Strindmo
Seilforening:
Båtnavn:
Effie Marconi
Båttype:
Bavaria 37 AC 99-02
Seilnummer:
NOR 9580
NOR Rating:
NOR 0,9310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bavaria 37 AC 99-02
Svein Aasan
Innherred Seilforening
0,931
NOR 10462
Magne Nydal
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
puffin
Båttype:
first 31,7
Seilnummer:
NOR 10462
NOR Rating:
NOR 0,0000
Rainer Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
puffin
Båttype:
first 31,7
Seilnummer:
NOR 10462
NOR Rating:
NOR 0,0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
puffin
Magne Nydal
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
puffin
Båttype:
first 31,7
Seilnummer:
NOR 10462
NOR Rating:
NOR 0,0000
Rainer Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
puffin
Båttype:
first 31,7
Seilnummer:
NOR 10462
NOR Rating:
NOR 0,0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
first 31,7
Magne Nydal
Innherred Seilforening
0,000
NOR 11101
ARNE ØWRE-JOHNSEN
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Pepita
Båttype:
First 40,7
Seilnummer:
NOR 11101
NOR Rating:
NOR 1,0340
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pepita
ARNE ØWRE-JOHNSEN
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Pepita
Båttype:
First 40,7
Seilnummer:
NOR 11101
NOR Rating:
NOR 1,0340
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
First 40,7
ARNE ØWRE-JOHNSEN
Trondhjems Seilforening
1,034
NOR 11843
Paul Høiskar
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Rabbagast
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 11843
NOR Rating:
NOR 0,9710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rabbagast
Paul Høiskar
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Rabbagast
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 11843
NOR Rating:
NOR 0,9710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
First 34.7
Paul Høiskar
Trondhjems Seilforening
0,971
NOR 12485
Atle Hannisdal
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Leda 3
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12485
NOR Rating:
NOR 0,9760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leda 3
Atle Hannisdal
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Leda 3
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12485
NOR Rating:
NOR 0,9760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
First 34.7
Atle Hannisdal
Trondhjems Seilforening
0,976
NOR 15193
Inge Hassel
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Lerke
Båttype:
Dehler 35
Seilnummer:
NOR 15193
NOR Rating:
NOR 0,9580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lerke
Inge Hassel
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Lerke
Båttype:
Dehler 35
Seilnummer:
NOR 15193
NOR Rating:
NOR 0,9580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dehler 35
Inge Hassel
Trondhjems Seilforening
0,958
NOR 15565
Fredrik Lundh
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
teXas II
Båttype:
X4
Seilnummer:
NOR 15565
NOR Rating:
NOR 1,0610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
teXas II
Fredrik Lundh
Seilforening:
Innherred Seilforening
Båtnavn:
teXas II
Båttype:
X4
Seilnummer:
NOR 15565
NOR Rating:
NOR 1,0610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
X4
Fredrik Lundh
Innherred Seilforening
1,061
NOR 15603
Christian Jahn
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Cantomar
Båttype:
Dehler 38c
Seilnummer:
NOR 15603
NOR Rating:
NOR 1,0250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cantomar
Christian Jahn
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Cantomar
Båttype:
Dehler 38c
Seilnummer:
NOR 15603
NOR Rating:
NOR 1,0250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dehler 38c
Christian Jahn
Trondhjems Seilforening
1,025
Deltagere i klassen: 10
Klasse: Tur & Hav
NOR 596
Alistair Sunde
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
SGT PEPPER
Båttype:
X-99
Seilnummer:
NOR 596
NOR Rating:
NOR
Jens Bjørnstad
Seilforening:
Båtnavn:
SGT PEPPER
Båttype:
X-99
Seilnummer:
NOR 596
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SGT PEPPER
Alistair Sunde
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
SGT PEPPER
Båttype:
X-99
Seilnummer:
NOR 596
NOR Rating:
NOR
Jens Bjørnstad
Seilforening:
Båtnavn:
SGT PEPPER
Båttype:
X-99
Seilnummer:
NOR 596
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
X-99
Alistair Sunde
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 10861
Jon Kåre Hellan
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Octarine
Båttype:
Finngulf 28
Seilnummer:
NOR 10861
NOR Rating:
NOR
Elizabeth Passano
Seilforening:
Båtnavn:
Octarine
Båttype:
Finngulf 28
Seilnummer:
NOR 10861
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Octarine
Jon Kåre Hellan
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Octarine
Båttype:
Finngulf 28
Seilnummer:
NOR 10861
NOR Rating:
NOR
Elizabeth Passano
Seilforening:
Båtnavn:
Octarine
Båttype:
Finngulf 28
Seilnummer:
NOR 10861
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finngulf 28
Jon Kåre Hellan
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 13937
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Mustang sally
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
NOR 13937
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mustang sally
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Mustang sally
Båttype:
Bavaria 38 match
Seilnummer:
NOR 13937
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bavaria 38 match
Jan Eivind Stenhaug
Malvik og Stjørdal Seilforening
0,000
Deltagere i klassen: 3
Last ned CSV fil