Klasse: 29er |
DEN 1361
Marius Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: DEN 1361
|
|
Alexander Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: DEN 1361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Petersen |
Moss Seilforening |
DEN 1583
Eline Norum Snerlebakken
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: DEN 1583
|
|
Linn Emilie Schäeffer
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: DEN 1583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eline Norum Snerlebakken |
Moss Seilforening |
NOR 2
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pia Dahl Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 17
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 1199
Arthur Svidal Llewelyn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Alexander Boulland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arthur Svidal Llewelyn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1210
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 1374
Astrid Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Anders Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1587
Kristine Biering Mohr
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1587
|
|
Elisabeth Mathisen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Biering Mohr |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1594
Andreas Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Niklas Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1606
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 1621
Jostein Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jostein Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
William Svensrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1962
Vilde Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2319
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Maren Edland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Dahl Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2417
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2497
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Sarah Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 2663
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Jør Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
SWE 1752
Elin Sevedag
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1752
|
|
Annie Kullberg
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1752
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elin Sevedag |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 2526
Oscar Engström
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 2526
|
|
Hugo Westberg
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 2526
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Engström |
Lerums Segelsällskap |
SWE 2527
Alice Moss
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 2527
|
|
Maja Haga
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 2527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alice Moss |
Lerums Segelsällskap |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 2
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 192679
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 201111
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 204336
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204336
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 204758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 206870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 207544
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 207544
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 207827
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 207827
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 210217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 210225
Thomas J. Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas J. Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 212553
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
SWE 209185
Charlotta Hallin
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 209185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Charlotta Hallin |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 20853
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 20853
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 181323
Victor Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 181323
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 184993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Hammerø Hagen |
Stavanger Seilforening |
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204337
Line Flem Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204337
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Line Flem Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205716
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 207543
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martine Bjørve Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208724
Sivert Svane With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 208724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Svane With |
Asker Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 210222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 210846
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 210992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210995
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Haaland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211142
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 211142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 212551
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 212551
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 212721
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 212721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 30 |
Klasse: RS Feva |
NOR 4
Ida Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Nora B Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida Olstrøm |
Moss Seilforening |
NOR 3261
Mads Børja Berg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3261
|
|
Oliver Breiseth Zachariassen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mads Børja Berg |
Moss Seilforening |
NOR 3593
Francis Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 3593
|
|
Aksel Strøm
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 3593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Francis Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 4136
Elisabet Ødegaard Hansteen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4136
|
|
Samuel Jahre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elisabet Ødegaard Hansteen |
Holmestrand Seilforening |
NOR 4138
Audun Ødegaard Hansteen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4138
|
|
Sigve Johan Lie
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Audun Ødegaard Hansteen |
Holmestrand Seilforening |
NOR 5196
August Venta
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5196
|
|
Kim Krogsæter
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
August Venta |
Moss Seilforening |
NOR 5208
Linus Gylseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Marte Børja Berg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linus Gylseth |
Moss Seilforening |
NOR 5211
Phillipa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Phillipa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 5213
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Sander Kjendbakke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Fredrik Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilhelm Harlem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5989
Tobias S Taraldsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 5989
|
|
Edvind Kjærstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 5989
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias S Taraldsen |
Arendals Seilforening |
NOR 5991
Emma Roppen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 5991
|
|
Aase Unger Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 5991
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emma Roppen |
Arendals Seilforening |
NOR 6215
Philip Østli Andreassen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6215
|
|
Magnus Malmin
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Østli Andreassen |
Drammens Seilforening |
NOR 6332
Iris Mæhle
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 6332
|
|
Kaja Karlsen
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 6332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iris Mæhle |
Hvitsten Seilforening |
NOR 6348
Sarah Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6348
|
|
Solveig Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Brudevoll |
Drammens Seilforening |
NOR 6563
Theo Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theo Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 6745
Wilma Stiansdatter Asting
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 6745
|
|
Hedda Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 6745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilma Stiansdatter Asting |
Moss Seilforening |
NOR 6758
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 6758
|
|
Johannes Brekka
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 6758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Møklegård Pihl |
Arendals Seilforening |
NOR 6764
Andrea Madelen Vindvik
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 6764
|
|
Leander Fjellheim
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 6764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andrea Madelen Vindvik |
Arendals Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |