Klasse: 11:Mod |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 160
|
|
Gunnar Fossan
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10816 |
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 160
|
|
Gunnar Fossan
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
10811 | 10813 | 10812 |
NOR 173
Helge Hovland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 173
|
|
Ove Kvalnes
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10835 |
Helge Hovland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 173
|
|
Ove Kvalnes
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helge Hovland |
Asker Seilforening |
11013 | 11010 | 11011 |
NOR 174
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DNV 1 Seilnummer: NOR 174
|
|
Øyvind Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DNV 1 Seilnummer: NOR 174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11004 |
DNV 1
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DNV 1 Seilnummer: NOR 174
|
|
Øyvind Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DNV 1 Seilnummer: NOR 174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
10021 | 11001 | 11003 |
NOR 156
Torgeir Pedersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Team Wanda Seilnummer: NOR 156
|
|
Dag Usterud
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Team Wanda Seilnummer: NOR 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10965 |
Team Wanda
Torgeir Pedersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Team Wanda Seilnummer: NOR 156
|
|
Dag Usterud
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Team Wanda Seilnummer: NOR 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torgeir Pedersen |
Asker Seilforening |
10183 | 10003 | 10965 |
USA 28236
Jamie Myer
Seilforening: Del Rey Yacht Club Båtnavn: Wolfhound Seilnummer: USA 28236
|
|
Casey Schilling
Seilforening: Balboa Yacht Club Båtnavn: Wolfhound Seilnummer: USA 28236
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Wolfhound
Jamie Myer
Seilforening: Del Rey Yacht Club Båtnavn: Wolfhound Seilnummer: USA 28236
|
|
Casey Schilling
Seilforening: Balboa Yacht Club Båtnavn: Wolfhound Seilnummer: USA 28236
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jamie Myer |
Del Rey Yacht Club |
| | |
NOR 152
Rune Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: D`ONE Seilnummer: NOR 152
|
|
Truls Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: D`ONE Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL 10863 |
D`ONE
Rune Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: D`ONE Seilnummer: NOR 152
|
|
Truls Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: D`ONE Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rune Pedersen |
Drøbaksund Seilforening |
NSFL 10862 | NSFL 10864 | 11022 |
NOR 243
Thore Hammarstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Rocky II Seilnummer: NOR 243
|
|
Lars Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Rocky II Seilnummer: NOR 243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10769 |
Rocky II
Thore Hammarstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Rocky II Seilnummer: NOR 243
|
|
Lars Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Rocky II Seilnummer: NOR 243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thore Hammarstrøm |
Drøbaksund Seilforening |
NSFL-10756 | NSFL-10785 | NSFL- 10270 |
NOR 161
TBA TBA
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Eldrebølgen Seilnummer: NOR 161
|
|
Morten Engelien
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Eldrebølgen Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10147 |
Eldrebølgen
TBA TBA
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Eldrebølgen Seilnummer: NOR 161
|
|
Morten Engelien
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Eldrebølgen Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TBA TBA |
Drøbaksund Seilforening |
10148 | 10150 | |
NOR 123
Hans Kristian Knudsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Securitas Seilnummer: NOR 123
|
|
Geir Sunde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Securitas Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10894 |
Securitas
Hans Kristian Knudsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Securitas Seilnummer: NOR 123
|
|
Geir Sunde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Securitas Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Kristian Knudsen |
Drøbaksund Seilforening |
09572 | 09571 | 10336 |
NOR 153
Jan Hammartsrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Piece of Cake Seilnummer: NOR 153
|
|
Cato Hjelm
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Piece of Cake Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10093 |
Piece of Cake
Jan Hammartsrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Piece of Cake Seilnummer: NOR 153
|
|
Cato Hjelm
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Piece of Cake Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Hammartsrøm |
Drøbaksund Seilforening |
NSFL-10784 | NSFL-10755 | NSFL-10760 |
SWE 180
Björn Sterner
Seilforening: Gränna BK Båtnavn: xthyra Seilnummer: SWE 180
|
|
Mats Mared
Seilforening: Jönköpings SS Båtnavn: xthyra Seilnummer: SWE 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
xthyra
Björn Sterner
Seilforening: Gränna BK Båtnavn: xthyra Seilnummer: SWE 180
|
|
Mats Mared
Seilforening: Jönköpings SS Båtnavn: xthyra Seilnummer: SWE 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Björn Sterner |
Gränna BK |
| | |
NOR 167
Lars Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: arWen Seilnummer: NOR 167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10585 |
arWen
Lars Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: arWen Seilnummer: NOR 167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
| | |
NOR 159
Halvor Seiløe Smith
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ad undine Seilnummer: NOR 159
|
|
Eyvind Aker
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: ad undine Seilnummer: NOR 159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10843 |
ad undine
Halvor Seiløe Smith
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ad undine Seilnummer: NOR 159
|
|
Eyvind Aker
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: ad undine Seilnummer: NOR 159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Halvor Seiløe Smith |
Kongelig Norsk Seilforening |
10846 | 11007 | 10199 |
NOR 157
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
Jacob Daas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10262 |
UGLY
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
Jacob Daas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Fodstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NSFL-10840 | NSFL-10885 | NSFL-10897 |
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: WaterGate Seilnummer: NOR 191
|
|
John Tvedt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: WaterGate Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10568 |
WaterGate
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: WaterGate Seilnummer: NOR 191
|
|
John Tvedt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: WaterGate Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erlend Munkeby |
Kongelig Norsk Seilforening |
| 11020 | 11021 |
NOR 151
Nina Braaten
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Greenpeas Seilnummer: NOR 151
|
|
Grete Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Greenpeas Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10622 |
Greenpeas
Nina Braaten
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Greenpeas Seilnummer: NOR 151
|
|
Grete Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Greenpeas Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nina Braaten |
Kongelig Norsk Seilforening |
11023 | | NSFL-10887 |
NOR 317
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Seilnummer: NOR 317
|
|
Ulf Lønnemo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10172 |
The White Rabbit
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Seilnummer: NOR 317
|
|
Ulf Lønnemo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johnny Hjerpseth |
Røyken Seilforening |
10724 | 10868 | 11008 |
NOR 179
Kristoffer Gundersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vill, vakker & våt Seilnummer: NOR 179
|
|
Aage Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vill, vakker & våt Seilnummer: NOR 179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10995 |
Vill, vakker & våt
Kristoffer Gundersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vill, vakker & våt Seilnummer: NOR 179
|
|
Aage Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vill, vakker & våt Seilnummer: NOR 179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Gundersen |
Soon Seilforening |
NSFL-10998 | NSFL-10152 | NSFL-10085 |
NOR 316
Bjørn Wilhelm Wilhelmsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: HaaB Seilnummer: NOR 316
|
|
Håvard Sørmoen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: HaaB Seilnummer: NOR 316
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10617 |
HaaB
Bjørn Wilhelm Wilhelmsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: HaaB Seilnummer: NOR 316
|
|
Håvard Sørmoen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: HaaB Seilnummer: NOR 316
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Wilhelm Wilhelmsen |
Tønsberg Seilforening |
11018 | 11025 | |
NOR 158
Anders Wilhelmsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Spin Seilnummer: NOR 158
|
|
Kyrre Tjøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Spin Seilnummer: NOR 158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
nsfl 10487 |
Spin
Anders Wilhelmsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Spin Seilnummer: NOR 158
|
|
Kyrre Tjøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Spin Seilnummer: NOR 158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Wilhelmsen |
Tønsberg Seilforening |
11016 | 11005 | 9666 |
NOR 175
Arild Vikse
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Olivia Seilnummer: NOR 175
|
|
Jakob-Are Vikse
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Olivia Seilnummer: NOR 175
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Olivia
Arild Vikse
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Olivia Seilnummer: NOR 175
|
|
Jakob-Are Vikse
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Olivia Seilnummer: NOR 175
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Vikse |
Ullern Seilforening |
11027 | | |
AUS 220
Erik Jørs
Seilforening: Ærø Sejlforening Båtnavn: Seilnummer: AUS 220
|
|
Petra Jørs
Seilforening: Ærø Sejlforening Båtnavn: Seilnummer: AUS 220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Erik Jørs
Seilforening: Ærø Sejlforening Båtnavn: Seilnummer: AUS 220
|
|
Petra Jørs
Seilforening: Ærø Sejlforening Båtnavn: Seilnummer: AUS 220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Jørs |
Ærø Sejlforening |
| | |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Andunge |
NOR 164
Håvard Alstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Preben Sparre-Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10844 |
Håvard Alstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Preben Sparre-Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håvard Alstad |
Asker Seilforening |
10848 | | |
NOR 75
Sunniva Risan
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Sophie Danielsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10865 |
Pink Panther
Sunniva Risan
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Sophie Danielsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pink Panther Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sunniva Risan |
Asker Seilforening |
10881 | 10879 | |
NOR 161
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Alltid Amber Seilnummer: NOR 161
|
|
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Alltid Amber Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10452 |
Alltid Amber
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Alltid Amber Seilnummer: NOR 161
|
|
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Alltid Amber Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Jensen |
Asker Seilforening |
NSFL-10453 | | |
NOR 41
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 41
|
|
Marthe Bjerkåsholmen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10836 |
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 41
|
|
Marthe Bjerkåsholmen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Siri Sorteberg |
Asker Seilforening |
10022 | 10871 | |
NOR 107
Christian Falchenberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: O7 Seilnummer: NOR 107
|
|
Jan Fredrik Larsen
Seilforening: Valdres seilklubb Båtnavn: O7 Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
O7
Christian Falchenberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: O7 Seilnummer: NOR 107
|
|
Jan Fredrik Larsen
Seilforening: Valdres seilklubb Båtnavn: O7 Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Falchenberg |
Asker Seilforening |
| | |
NOR 172
Preben Wang
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Elias Wang
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL 10902 |
Garfield
Preben Wang
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Elias Wang
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Garfield Seilnummer: NOR 172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Preben Wang |
Asker Seilforening |
NSFL 10903 | NSFL 09894 | |
NOR 145
Lasse Naumann
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Kvinand Seilnummer: NOR 145
|
|
Anders Øy Sand
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Kvinand Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Kvinand
Lasse Naumann
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Kvinand Seilnummer: NOR 145
|
|
Anders Øy Sand
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Kvinand Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Naumann |
Asker Seilforening |
10900 | 11002 | |
NOR 90
Einar Gløersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bør Seilnummer: NOR 90
|
|
Torill Gløersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bør Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10857 |
Bør
Einar Gløersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bør Seilnummer: NOR 90
|
|
Torill Gløersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bør Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Gløersen |
Asker Seilforening |
NSFL-10858 | NSFL-10859 | |
NOR 148
Knut Ole Sundnes
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 148
|
|
Irene Berg
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Knut Ole Sundnes
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 148
|
|
Irene Berg
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Ole Sundnes |
Bærum Seilforening |
11026 | | |
NOR 162
Cato Berg
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Quack Attack Seilnummer: NOR 162
|
|
Hendrik Skarpeid
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Quack Attack Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10825 |
Quack Attack
Cato Berg
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Quack Attack Seilnummer: NOR 162
|
|
Hendrik Skarpeid
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Quack Attack Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cato Berg |
Horten Seilforening |
NSFL-10642 | 10935 | |
NOR 154
Trond Kaarem
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Rav 1 Seilnummer: NOR 154
|
|
Rebecca Kaarem
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Rav 1 Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10827 |
Rav 1
Trond Kaarem
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Rav 1 Seilnummer: NOR 154
|
|
Rebecca Kaarem
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Rav 1 Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Kaarem |
Hurum Seilforening |
NSFL-10828 | NSFL-10829 | |
NOR 106
Sissel Johnsen Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: NOR 106
|
|
Bjørn Lie
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10822 |
-
Sissel Johnsen Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: NOR 106
|
|
Bjørn Lie
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sissel Johnsen Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NSFL-10824 | 10999 | |
SWE 94
Lars Westerlind
Seilforening: Korshamns Båtklubb Båtnavn: Birgitta Seilnummer: SWE 94
|
|
Jörgen Olsson
Seilforening: Korshamns Båtklubb Båtnavn: Birgitta Seilnummer: SWE 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SWELW03 |
Birgitta
Lars Westerlind
Seilforening: Korshamns Båtklubb Båtnavn: Birgitta Seilnummer: SWE 94
|
|
Jörgen Olsson
Seilforening: Korshamns Båtklubb Båtnavn: Birgitta Seilnummer: SWE 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Westerlind |
Korshamns Båtklubb |
| | |
NOR 111
Pål Persen
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Superduck Seilnummer: NOR 111
|
|
Herman Persen Fostvedt
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Superduck Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10235 |
Superduck
Pål Persen
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Superduck Seilnummer: NOR 111
|
|
Herman Persen Fostvedt
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Superduck Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Persen |
Kragerø Seilforening |
10236 | 10318 | |
SWE 18
Claes-Henrik Möse
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Lotte Waller
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Mareld
Claes-Henrik Möse
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Lotte Waller
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Båtnavn: Mareld Seilnummer: SWE 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Claes-Henrik Möse |
Långedrags Segelsällskap |
| | |
SWE 71
Lars Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Lotta Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Elin
Lars Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Lotta Gelin
Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap Båtnavn: Elin Seilnummer: SWE 71
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Gelin |
Vikingarnas Segelsällskap |
| | |
Deltagere i klassen: 16 |