Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
021
SWE 683
Calle Pihlgren
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Teamnavn:
Exilia
Båtnavn:
eXilia.se
Seilnummer:
SWE 683
Kristoffer Borre
Seilforening:
Teamnavn:
Exilia
Båtnavn:
eXilia.se
Seilnummer:
SWE 683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXILIA.SE
Calle Pihlgren
Seilforening:
Björlanda Kile Segelsällskap
Teamnavn:
Exilia
Båtnavn:
eXilia.se
Seilnummer:
SWE 683
Kristoffer Borre
Seilforening:
Teamnavn:
Exilia
Båtnavn:
eXilia.se
Seilnummer:
SWE 683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Calle Pihlgren
, Björlanda Kile Segelsällskap
Kristoffer Borre,
Jonas Magnusson,
Mattias Allroth,
Klasse: Melges 24
GER 582
Laila Engler
Seilforening:
Segelclub Eckernförde e.V.
Teamnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer:
GER 582
Michele Benvenuti
Seilforening:
Teamnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer:
GER 582
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IMMAC DIGIDRONE-SOLUTIONS
Laila Engler
Seilforening:
Segelclub Eckernförde e.V.
Teamnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer:
GER 582
Michele Benvenuti
Seilforening:
Teamnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn:
IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer:
GER 582
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Laila Engler
, Segelclub Eckernförde e.V.
Michele Benvenuti,
Oscar Klock,
Alejandro Ablatico,
Wolfram Baranowski,
Klasse: Melges 24
NOR 787
peder nergaard
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Slam & Blow
Seilnummer:
NOR 787
Eivind Rubinstein
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Slam & Blow
Seilnummer:
NOR 787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SLAM & BLOW
peder nergaard
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Slam & Blow
Seilnummer:
NOR 787
Eivind Rubinstein
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Slam & Blow
Seilnummer:
NOR 787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
peder nergaard
, Fredrikstad Seilforening
Eivind Rubinstein,
Petrus Eide,
Morten Helgesen,
Klasse: Melges 24
NOR 724
Andreas Sola Fischer
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer:
NOR 724
Jon Aksel Mortensen
Seilforening:
Teamnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer:
NOR 724
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MÅS WOLFPACK RACING
Andreas Sola Fischer
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer:
NOR 724
Jon Aksel Mortensen
Seilforening:
Teamnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn:
MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer:
NOR 724
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Sola Fischer
, Christianssands Seilforening
Jon Aksel Mortensen,
Aksel Smestad Jacobsen,
Magnus Andersen,
Maxime Schjøtt Brackman,
Klasse: Melges 24
NOR 649
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Mikkel Storm Berger
Seilforening:
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Mikkel Storm Berger
Seilforening:
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Askøy Seilforening
Mikkel Storm Berger,
Henrik Rye Jakobsen,
Carl-Christian Stenrud,
Klasse: Melges 24
NOR 592
Henrik Haug Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Renegade
Båtnavn:
Renegade
Seilnummer:
NOR 592
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening:
Teamnavn:
Renegade
Båtnavn:
Renegade
Seilnummer:
NOR 592
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RENEGADE
Henrik Haug Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Renegade
Båtnavn:
Renegade
Seilnummer:
NOR 592
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening:
Teamnavn:
Renegade
Båtnavn:
Renegade
Seilnummer:
NOR 592
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Haug Hansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Christoffer Solgaard Jakobsen,
Knut Hodneland,
Daniel Høgtun,
Petter Gautneb,
Klasse: Melges 24
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Parody Sailing Team
Båtnavn:
Parody
Seilnummer:
NOR 418
Magnus Borgersen
Seilforening:
Teamnavn:
Parody Sailing Team
Båtnavn:
Parody
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARODY
Henrik Larsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Parody Sailing Team
Båtnavn:
Parody
Seilnummer:
NOR 418
Magnus Borgersen
Seilforening:
Teamnavn:
Parody Sailing Team
Båtnavn:
Parody
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Larsen
, Trondhjems Seilforening
Magnus Borgersen,
Knut Osen,
Sigve Kjelstrup,
Annette Haugsdal,
Klasse: Melges 24
NOR 632
Mauritz Talseth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
STORMFOKK
Båtnavn:
STORMFOKK
Seilnummer:
NOR 632
Vegard Hove Kristensen
Seilforening:
Teamnavn:
STORMFOKK
Båtnavn:
STORMFOKK
Seilnummer:
NOR 632
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STORMFOKK
Mauritz Talseth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
STORMFOKK
Båtnavn:
STORMFOKK
Seilnummer:
NOR 632
Vegard Hove Kristensen
Seilforening:
Teamnavn:
STORMFOKK
Båtnavn:
STORMFOKK
Seilnummer:
NOR 632
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mauritz Talseth
, Trondhjems Seilforening
Vegard Hove Kristensen,
Ole Aleksander Ottesen,
Vilde Larsen,
Charlotte Kvande Hay,
Klasse: Melges 24
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Strom Capital Sail Racing
Seilnummer:
NOR 751
Marius Falch Orvin
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Strom Capital Sail Racing
Seilnummer:
NOR 751
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STROM CAPITAL SAIL RACING
Peder Jahre
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Strom Capital Sail Racing
Seilnummer:
NOR 751
Marius Falch Orvin
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Strom Capital Sail Racing
Seilnummer:
NOR 751
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder Jahre
, Tønsberg Seilforening
Marius Falch Orvin,
Stian Briseid,
Sivert Denneche,
Ane Gundersen,
Klasse: Melges 24
NOR 732
Stian Ness Rørvik
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Team RRH Melges Racing
Båtnavn:
Team RRH
Seilnummer:
NOR 732
Jan Frederik Dyvi
Seilforening:
Teamnavn:
Team RRH Melges Racing
Båtnavn:
Team RRH
Seilnummer:
NOR 732
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEAM RRH
Stian Ness Rørvik
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Team RRH Melges Racing
Båtnavn:
Team RRH
Seilnummer:
NOR 732
Jan Frederik Dyvi
Seilforening:
Teamnavn:
Team RRH Melges Racing
Båtnavn:
Team RRH
Seilnummer:
NOR 732
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian Ness Rørvik
, Tønsberg Seilforening
Jan Frederik Dyvi,
Jan Borø,
Malin Rørvik-Sundelin,
Herman Horn-Johannessen,
Klasse: Melges 24
NOR 307
Dag Rune Wiksten
Seilforening:
Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 307
Egil Høeg
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BIG TIME
Dag Rune Wiksten
Seilforening:
Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 307
Egil Høeg
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Rune Wiksten
, Larvik Seilforening
Egil Høeg,
Kristoffer Borge,
Jan Erik Thoresen,
- -,
Klasse: Melges 24
SWE 425
Mikael Ekbrand
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Teamnavn:
MAGDA
Båtnavn:
MAGDA
Seilnummer:
SWE 425
Fredrik Ekbrand
Seilforening:
Teamnavn:
MAGDA
Båtnavn:
MAGDA
Seilnummer:
SWE 425
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MAGDA
Mikael Ekbrand
Seilforening:
Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Teamnavn:
MAGDA
Båtnavn:
MAGDA
Seilnummer:
SWE 425
Fredrik Ekbrand
Seilforening:
Teamnavn:
MAGDA
Båtnavn:
MAGDA
Seilnummer:
SWE 425
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikael Ekbrand
, Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Fredrik Ekbrand,
Erik Ziemann,
Jan Bertilson,
Klasse: Melges 24
NOR 342
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Bjørsrud Bø
, Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie,
Tom Reidar Johannessen,
Kjell Anders Olsen,
Klasse: Melges 24
NOR 374
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Stompen Sailing Team
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Teamnavn:
Stompen Sailing Team
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STOMPEN
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Stompen Sailing Team
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Teamnavn:
Stompen Sailing Team
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rolf Anders Stumpf
, Christianssands Seilforening
Runar Olaussen,
Olav B. Berg,
Erik Børresen,
Klasse: Melges 24
NOR 697
Rolf Granli Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Torodd Olsen
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
YOLO
Rolf Granli Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Torodd Olsen
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
YOLO
Seilnummer:
NOR 697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rolf Granli Gangdal
, Stord Seilforening
Torodd Olsen,
Ingvald Miljeteig,
Jakob Molland,
Klasse: Melges 24
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Team Baghdad
Båtnavn:
Baghdad 1
Seilnummer:
NOR 600
Trond Solli-Sæther
Seilforening:
Teamnavn:
Team Baghdad
Båtnavn:
Baghdad 1
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BAGHDAD 1
Kristian Nergaard
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Team Baghdad
Båtnavn:
Baghdad 1
Seilnummer:
NOR 600
Trond Solli-Sæther
Seilforening:
Teamnavn:
Team Baghdad
Båtnavn:
Baghdad 1
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Nergaard
, Kongelig Norsk Seilforening
Trond Solli-Sæther,
Erik Kongshaug,
Espen Stokkeland,
Klasse: Melges 24
NOR 400
Børre Hekk Paulsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Team Baghdad
Båtnavn:
Baghdad 2
Seilnummer:
NOR 400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BAGHDAD 2
Børre Hekk Paulsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Team Baghdad
Båtnavn:
Baghdad 2
Seilnummer:
NOR 400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Børre Hekk Paulsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Melges 24
GBR 715
Jonas Berntsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn:
SWE 715
Båtnavn:
SWE 715
Seilnummer:
GBR 715
Claes Meldgaard
Seilforening:
Teamnavn:
SWE 715
Båtnavn:
SWE 715
Seilnummer:
GBR 715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SWE 715
Jonas Berntsson
Seilforening:
Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn:
SWE 715
Båtnavn:
SWE 715
Seilnummer:
GBR 715
Claes Meldgaard
Seilforening:
Teamnavn:
SWE 715
Båtnavn:
SWE 715
Seilnummer:
GBR 715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Berntsson
, Stenungsunds Segelsällskap
Claes Meldgaard,
magnus Lundberg,
Klasse: Melges 24
SWE 666
Tomas Skålen
Seilforening:
Segelsällskapet Åmålsviken
Teamnavn:
Team Skålen
Båtnavn:
Miss Devil
Seilnummer:
SWE 666
Fredrik Pettersson
Seilforening:
Teamnavn:
Team Skålen
Båtnavn:
Miss Devil
Seilnummer:
SWE 666
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MISS DEVIL
Tomas Skålen
Seilforening:
Segelsällskapet Åmålsviken
Teamnavn:
Team Skålen
Båtnavn:
Miss Devil
Seilnummer:
SWE 666
Fredrik Pettersson
Seilforening:
Teamnavn:
Team Skålen
Båtnavn:
Miss Devil
Seilnummer:
SWE 666
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tomas Skålen
, Segelsällskapet Åmålsviken
Fredrik Pettersson,
Jonas Petterson-Sand,
NN NN,
Klasse: Melges 24
NOR 341
erik arthur
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Dolly
Seilnummer:
NOR 341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DOLLY
erik arthur
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Dolly
Seilnummer:
NOR 341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
erik arthur
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 283
Øyvind Degnes
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Team Sprøyt
Båtnavn:
Sprøyt
Seilnummer:
NOR 283
Alf Magne Andersen
Seilforening:
Teamnavn:
Team Sprøyt
Båtnavn:
Sprøyt
Seilnummer:
NOR 283
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SPRøYT
Øyvind Degnes
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Team Sprøyt
Båtnavn:
Sprøyt
Seilnummer:
NOR 283
Alf Magne Andersen
Seilforening:
Teamnavn:
Team Sprøyt
Båtnavn:
Sprøyt
Seilnummer:
NOR 283
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Degnes
, Nesodden Seilforening
Alf Magne Andersen,
Rune Øverås,
Klasse: Melges 24
Last ned CSV fil