9. desember 2017
Nisseseilas og sesongavslutningsfest
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Skipper
Forening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark
Stavanger Seilforening
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
Stavanger Seilforening
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
Stavanger Seilforening
NOR 212552
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 212552
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
Stavanger Seilforening
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
Stavanger Seilforening
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guro Gjesdal
Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Klasse: Optimist
NOR 3003
Gudleik Berg Kjøpsnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gudleik Berg Kjøpsnes
Stavanger Seilforening
NOR 3250
Søren Homme Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Søren Homme Håland
Stavanger Seilforening
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Nising Lundal
Stavanger Seilforening
NOR 3658
Lucie Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3658
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lucie Franssen
Stavanger Seilforening
NOR 3678
Linus Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3678
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Hanevik
Stavanger Seilforening
NOR 3940
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
Stavanger Seilforening
NOR 4834
Pelayo Salvadores
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 4834
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pelayo Salvadores
Drammens Seilforening
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil