Klasse: Tur & Hav |
NOR 11219
Brith Løkken
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bada Bing
Brith Løkken
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 35 Match |
Brith Løkken |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 14643
Truls Olsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Begge Dehler Båttype: Dehler 41 JV Seilnummer: NOR 14643
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Begge Dehler
Truls Olsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Begge Dehler Båttype: Dehler 41 JV Seilnummer: NOR 14643
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 41 JV |
Truls Olsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR10787
Jan-sverre Nylund
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Casita Båttype: Bavaria 38 AC Seilnummer: NOR10787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casita
Jan-sverre Nylund
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Casita Båttype: Bavaria 38 AC Seilnummer: NOR10787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 38 AC |
Jan-sverre Nylund |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 9629
Kjell Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CB`N
Kjell Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CB365 |
Kjell Norli |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 85
Jørgen G. Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Dacapo Båttype: J111 Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dacapo
Jørgen G. Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Dacapo Båttype: J111 Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J111 |
Jørgen G. Heje |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15314
Petter Antonsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Emitine Båttype: Jeanneau SO439 Seilnummer: NOR 15314
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emitine
Petter Antonsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Emitine Båttype: Jeanneau SO439 Seilnummer: NOR 15314
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau SO439 |
Petter Antonsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 3250
Per Arne Skjeggestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Eskalope Båttype: Beneteau First 42 Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskalope
Per Arne Skjeggestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Eskalope Båttype: Beneteau First 42 Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteau First 42 |
Per Arne Skjeggestad |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Exita
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-332 |
Svein Arild Nilsen |
Fredrikstad Seilforening |
SWE 269
Rebecca Elboth
Seilforening: Båtnavn: Expressen Båttype: Albin Express Seilnummer: SWE 269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Expressen
Rebecca Elboth
Seilforening: Båtnavn: Expressen Båttype: Albin Express Seilnummer: SWE 269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Rebecca Elboth |
|
NOR 10780
jørgen johannesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: firstmill Båttype: first 36.7 Seilnummer: NOR 10780
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
firstmill
jørgen johannesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: firstmill Båttype: first 36.7 Seilnummer: NOR 10780
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
first 36.7 |
jørgen johannesen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 14557
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Flyer
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 36 cws |
Helge Rongevær |
Fredrikstad Seilforening |
14906 14906
Anders Dalsegg Strand
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: FriFlyt Båttype: Hanse 355 Seilnummer: 14906 14906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FriFlyt
Anders Dalsegg Strand
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: FriFlyt Båttype: Hanse 355 Seilnummer: 14906 14906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 355 |
Anders Dalsegg Strand |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 15611
Morten Harlem
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Galatea Båttype: Swan 48 Seilnummer: NOR 15611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Galatea
Morten Harlem
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Galatea Båttype: Swan 48 Seilnummer: NOR 15611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Swan 48 |
Morten Harlem |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 15615
Fredrik Rode
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HelmaX Egon Båttype: Maxi 1300 Seilnummer: NOR 15615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HelmaX Egon
Fredrik Rode
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HelmaX Egon Båttype: Maxi 1300 Seilnummer: NOR 15615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maxi 1300 |
Fredrik Rode |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14742
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey 30 Seilnummer: NOR 14742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joppe
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey 30 Seilnummer: NOR 14742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Humphrey 30 |
Vidar Moe |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 5659
Lars Røed
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Josefine Båttype: Sweden Yachts 38 Seilnummer: NOR 5659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine
Lars Røed
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Josefine Båttype: Sweden Yachts 38 Seilnummer: NOR 5659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sweden Yachts 38 |
Lars Røed |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 9683
Anstein Næverdal
Seilforening: Båtnavn: Lancing Båttype: GS 40 Seilnummer: NOR 9683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lancing
Anstein Næverdal
Seilforening: Båtnavn: Lancing Båttype: GS 40 Seilnummer: NOR 9683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GS 40 |
Anstein Næverdal |
|
NOR 9630
Rebecca Elboth
Seilforening: Båtnavn: Legolas Båttype: 2) CB 365 Seilnummer: NOR 9630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Legolas
Rebecca Elboth
Seilforening: Båtnavn: Legolas Båttype: 2) CB 365 Seilnummer: NOR 9630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2) CB 365 |
Rebecca Elboth |
|
NOR 11203
Morten Fernløf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lisa Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lisa
Morten Fernløf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lisa Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Fernløf |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 15768
Øyvind Hassfjord
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lykke Båttype: Bavaria 38 ac Seilnummer: NOR 15768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lykke
Øyvind Hassfjord
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lykke Båttype: Bavaria 38 ac Seilnummer: NOR 15768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 38 ac |
Øyvind Hassfjord |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 13833
Hans-Henrik Bjelke
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Mai Båttype: A35 Seilnummer: NOR 13833
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mai
Hans-Henrik Bjelke
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Mai Båttype: A35 Seilnummer: NOR 13833
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
A35 |
Hans-Henrik Bjelke |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 676
Gunnar Retvedt Rosseland
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Mathilde 2 Båttype: Lill scampi Seilnummer: NOR 676
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde 2
Gunnar Retvedt Rosseland
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Mathilde 2 Båttype: Lill scampi Seilnummer: NOR 676
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lill scampi |
Gunnar Retvedt Rosseland |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 898
Martin Kamperhaug
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: MK Båt Båttype: Willing LR Seilnummer: NOR 898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MK Båt
Martin Kamperhaug
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: MK Båt Båttype: Willing LR Seilnummer: NOR 898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Willing LR |
Martin Kamperhaug |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 13975
Esben Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: PING Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
PING
Esben Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: PING Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
A31 |
Esben Hall Torgersen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 15233
Stian Aakre
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Rainbow Chaser Båttype: J/133 Seilnummer: NOR 15233
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rainbow Chaser
Stian Aakre
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Rainbow Chaser Båttype: J/133 Seilnummer: NOR 15233
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J/133 |
Stian Aakre |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 7946
Magne Tønnesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Rassker Båttype: 1/4 ton Halberg Rassy Seilnummer: NOR 7946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rassker
Magne Tønnesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Rassker Båttype: 1/4 ton Halberg Rassy Seilnummer: NOR 7946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
1/4 ton Halberg Rassy |
Magne Tønnesen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 11032
Morten Pedersen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Smertujenta Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 11032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Smertujenta
Morten Pedersen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Smertujenta Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 11032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 34 Performance |
Morten Pedersen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 62
Lars-Erik Larsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Suraya Båttype: IOD Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Suraya
Lars-Erik Larsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Suraya Båttype: IOD Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IOD |
Lars-Erik Larsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 15496
Dan Rosenberg
Seilforening: Hvaler Seilforening Båtnavn: Timeout II Båttype: Delphia 47 Seilnummer: NOR 15496
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Timeout II
Dan Rosenberg
Seilforening: Hvaler Seilforening Båtnavn: Timeout II Båttype: Delphia 47 Seilnummer: NOR 15496
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Delphia 47 |
Dan Rosenberg |
Hvaler Seilforening |
NOR 6972
svein olav moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Venninna Båttype: Cayenne 42 Seilnummer: NOR 6972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Venninna
svein olav moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Venninna Båttype: Cayenne 42 Seilnummer: NOR 6972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cayenne 42 |
svein olav moe |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 10040
John Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Xplorer Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Xplorer
John Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Xplorer Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IMX40 |
John Hatch |
Fredrikstad Seilforening |
Deltagere i klassen: 31 |