Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Tracking
SPZ Seilmakeren Doublehanded 2019
Norgeshus Seilmakeren Doublehanded 2018
Tracker ! Les dette !!!
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Straumtilhøva langs ruta
Vegval langs ruta
Endring av seilingsbestemmelsene pkt 2.8
Seilforeningens hjemmeside
Askøy Seilforening
Historie - tidligere regatta
Norgeshus Seilmakeren Doublehanded 2018
Norgeshus Seilmakeren Doublehanded 2017
Norgeshus Seilmakeren Doublehanded 2016
Seilmakeren Doublehanded 2015
Askøy Shorthanded Race 2014
Seilmakeren Doublehanded 2013
Seilmakeren Doublehanded 2012
Seilmakeren Doublehanded 2011
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
037
NOR 2044
Bjørn Rundhovde
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8787
Arne Øi
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 10:35:26
23:35:26
20:43:44
4
Total
25.05.2019 10:35:26
23:35:26
20:43:44
4
MATHILDA
Bjørn Rundhovde
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8787
Arne Øi
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 10:35:26
23:35:26
20:43:44
4
Total
25.05.2019 10:35:26
23:35:26
20:43:44
4
Bjørn Rundhovde
, Nordhordland Seilforening
Arne Øi, Nordhordland Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Aphrodite 101
Måltall: 0,8787
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9108
Tor Lohne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:15:39
22:15:39
20:16:30
2
Total
25.05.2019 09:15:39
22:15:39
20:16:30
2
CALLUNA
Frode Tveranger Haugland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9108
Tor Lohne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse 325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:15:39
22:15:39
20:16:30
2
Total
25.05.2019 09:15:39
22:15:39
20:16:30
2
Frode Tveranger Haugland
, Askøy Seilforening
Tor Lohne, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Hanse 325
Måltall: 0,9108
NOR 11651
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9128
Harald Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 13:06:04
26:06:04
23:49:30
8
Total
25.05.2019 13:06:04
26:06:04
23:49:30
8
BåTENVåR
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9128
Harald Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 13:06:04
26:06:04
23:49:30
8
Total
25.05.2019 13:06:04
26:06:04
23:49:30
8
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
, Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9128
NOR 11331
Kjetil Skog
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Alna II
Båttype:
Hanse 341
Seilnummer:
NOR 11331
NOR Rating:
NOR 0,9283
Eivind Skog
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Alna II
Båttype:
Hanse 341
Seilnummer:
NOR 11331
NOR Rating:
NOR 0,9283
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 11:25:24
24:25:24
22:40:19
7
Total
25.05.2019 11:25:24
24:25:24
22:40:19
7
ALNA II
Kjetil Skog
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Alna II
Båttype:
Hanse 341
Seilnummer:
NOR 11331
NOR Rating:
NOR 0,9283
Eivind Skog
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Alna II
Båttype:
Hanse 341
Seilnummer:
NOR 11331
NOR Rating:
NOR 0,9283
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 11:25:24
24:25:24
22:40:19
7
Total
25.05.2019 11:25:24
24:25:24
22:40:19
7
Kjetil Skog
, Askøy Seilforening
Eivind Skog, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Hanse 341
Måltall: 0,9283
NOR 11136
Finn Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9360
Åse Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9360
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 11:08:09
24:08:09
22:35:28
6
Total
25.05.2019 11:08:09
24:08:09
22:35:28
6
GLEDEN
Finn Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9360
Åse Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9360
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 11:08:09
24:08:09
22:35:28
6
Total
25.05.2019 11:08:09
24:08:09
22:35:28
6
Finn Espeseth
, Askøy Seilforening
Åse Espeseth, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9360
NOR 10832
Terje Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Sitaren
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 10832
NOR Rating:
NOR 0,9376
Matthew Kallenberg
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Sitaren
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 10832
NOR Rating:
NOR 0,9376
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 08:59:35
21:59:35
20:37:14
3
Total
25.05.2019 08:59:35
21:59:35
20:37:14
3
SITAREN
Terje Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Sitaren
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 10832
NOR Rating:
NOR 0,9376
Matthew Kallenberg
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Sitaren
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 10832
NOR Rating:
NOR 0,9376
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 08:59:35
21:59:35
20:37:14
3
Total
25.05.2019 08:59:35
21:59:35
20:37:14
3
Terje Rise
, Seilforeningen 1928
Matthew Kallenberg, Seilforeningen 1928
Klasse: NOR Rating
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9376
NOR 15567
Kåre Skjelanger
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Tjorven
Båttype:
Bavaria 41
Seilnummer:
NOR 15567
NOR Rating:
NOR 0,9397
Hans-Martin Zeil
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tjorven
Båttype:
Bavaria 41
Seilnummer:
NOR 15567
NOR Rating:
NOR 0,9397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
9
Total
DNF
9
TJORVEN
Kåre Skjelanger
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Tjorven
Båttype:
Bavaria 41
Seilnummer:
NOR 15567
NOR Rating:
NOR 0,9397
Hans-Martin Zeil
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tjorven
Båttype:
Bavaria 41
Seilnummer:
NOR 15567
NOR Rating:
NOR 0,9397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
9
Total
DNF
9
Kåre Skjelanger
, Nordhordland Seilforening
Hans-Martin Zeil, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 41
Måltall: 0,9397
NOR 11459
Kristian Bekkenes
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Nova
Båttype:
Wasa 38
Seilnummer:
NOR 11459
NOR Rating:
NOR 0,9421
Robin Ørnsrud
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Nova
Båttype:
Wasa 38
Seilnummer:
NOR 11459
NOR Rating:
NOR 0,9421
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:03:03
22:03:03
20:46:26
5
Total
25.05.2019 09:03:03
22:03:03
20:46:26
5
NOVA
Kristian Bekkenes
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Nova
Båttype:
Wasa 38
Seilnummer:
NOR 11459
NOR Rating:
NOR 0,9421
Robin Ørnsrud
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Nova
Båttype:
Wasa 38
Seilnummer:
NOR 11459
NOR Rating:
NOR 0,9421
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:03:03
22:03:03
20:46:26
5
Total
25.05.2019 09:03:03
22:03:03
20:46:26
5
Kristian Bekkenes
, Askøy Seilforening
Robin Ørnsrud, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Wasa 38
Måltall: 0,9421
NOR 9341
Harald Matland
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9466
Torkjell Tolo
Seilforening:
Hardanger Seglklubb
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9466
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 07:35:07
20:35:07
19:29:09
1
Total
25.05.2019 07:35:07
20:35:07
19:29:09
1
X-FAKTOR
Harald Matland
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9466
Torkjell Tolo
Seilforening:
Hardanger Seglklubb
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9466
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 07:35:07
20:35:07
19:29:09
1
Total
25.05.2019 07:35:07
20:35:07
19:29:09
1
Harald Matland
, Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo, Hardanger Seglklubb
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-332
Måltall: 0,9466
NOR 15553
Bård Singstad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Vandal
Båttype:
VQ 32
Seilnummer:
NOR 15553
NOR Rating:
NOR 0,9540
Rasmus Tørquist
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Båtnavn:
Vandal
Båttype:
VQ 32
Seilnummer:
NOR 15553
NOR Rating:
NOR 0,9540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
21:15:28
6
Total
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
21:15:28
6
VANDAL
Bård Singstad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Vandal
Båttype:
VQ 32
Seilnummer:
NOR 15553
NOR Rating:
NOR 0,9540
Rasmus Tørquist
Seilforening:
Randsfjord Seilforening
Båtnavn:
Vandal
Båttype:
VQ 32
Seilnummer:
NOR 15553
NOR Rating:
NOR 0,9540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
21:15:28
6
Total
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
21:15:28
6
Bård Singstad
, Ran Seilforening
Rasmus Tørquist, Randsfjord Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: VQ 32
Måltall: 0,9540
NOR 14452
Per Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9577
Halvor Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:46:38
22:46:38
21:48:49
11
Total
25.05.2019 09:46:38
22:46:38
21:48:49
11
SKARVEN
Per Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9577
Halvor Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:46:38
22:46:38
21:48:49
11
Total
25.05.2019 09:46:38
22:46:38
21:48:49
11
Per Aga
, Os Seilforening
Halvor Aga, Os Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Måltall: 0,9577
NOR 11921
Roy Nilsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9600
Are Pedersen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:44:43
22:44:43
21:50:07
12
Total
25.05.2019 09:44:43
22:44:43
21:50:07
12
SILJE
Roy Nilsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9600
Are Pedersen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:44:43
22:44:43
21:50:07
12
Total
25.05.2019 09:44:43
22:44:43
21:50:07
12
Roy Nilsen
, Stord Seilforening
Are Pedersen, Stord Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9600
NOR 15751
Kjetil Knudsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Deep Shit
Båttype:
Seascape 27
Seilnummer:
NOR 15751
NOR Rating:
NOR 0,9651
Oskar Leirgulen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Deep Shit
Båttype:
Seascape 27
Seilnummer:
NOR 15751
NOR Rating:
NOR 0,9651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:23:58
22:23:58
21:37:03
9
Total
25.05.2019 09:23:58
22:23:58
21:37:03
9
DEEP SHIT
Kjetil Knudsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Deep Shit
Båttype:
Seascape 27
Seilnummer:
NOR 15751
NOR Rating:
NOR 0,9651
Oskar Leirgulen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Deep Shit
Båttype:
Seascape 27
Seilnummer:
NOR 15751
NOR Rating:
NOR 0,9651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:23:58
22:23:58
21:37:03
9
Total
25.05.2019 09:23:58
22:23:58
21:37:03
9
Kjetil Knudsen
, Bergens Seilforening
Oskar Leirgulen, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Seascape 27
Måltall: 0,9651
NOR 11240
Øivind Fjeldsbø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jenny.E
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11240
NOR Rating:
NOR 0,9673
thor olsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jenny.E
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11240
NOR Rating:
NOR 0,9673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:12:51
22:12:51
21:29:15
8
Total
25.05.2019 09:12:51
22:12:51
21:29:15
8
JENNY.E
Øivind Fjeldsbø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jenny.E
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11240
NOR Rating:
NOR 0,9673
thor olsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jenny.E
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11240
NOR Rating:
NOR 0,9673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:12:51
22:12:51
21:29:15
8
Total
25.05.2019 09:12:51
22:12:51
21:29:15
8
Øivind Fjeldsbø
, Ran Seilforening
thor olsen, Ran Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9673
NOR 14865
Nina Rosenlund
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9700
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VITO 4
Nina Rosenlund
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9700
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nina Rosenlund
, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen, Ran Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9700
GBR 8588
Per Højgaard Nielsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
GBR 8588
NOR Rating:
GBR 0,9737
Trond Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
GBR 8588
NOR Rating:
GBR 0,9737
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:37:09
22:37:09
22:01:27
13
Total
25.05.2019 09:37:09
22:37:09
22:01:27
13
PAPRIKA 2
Per Højgaard Nielsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
GBR 8588
NOR Rating:
GBR 0,9737
Trond Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
GBR 8588
NOR Rating:
GBR 0,9737
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:37:09
22:37:09
22:01:27
13
Total
25.05.2019 09:37:09
22:37:09
22:01:27
13
Per Højgaard Nielsen
, Bergens Seilforening
Trond Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: J88
Måltall: 0,9737
NOR 11555
Harald Gellein
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Mithrandir
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11555
NOR Rating:
NOR 0,9739
Ragnar Skjølingstad
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Båtnavn:
Mithrandir
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11555
NOR Rating:
NOR 0,9739
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:17:50
22:17:50
21:42:54
10
Total
25.05.2019 09:17:50
22:17:50
21:42:54
10
MITHRANDIR
Harald Gellein
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Mithrandir
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11555
NOR Rating:
NOR 0,9739
Ragnar Skjølingstad
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Båtnavn:
Mithrandir
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11555
NOR Rating:
NOR 0,9739
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:17:50
22:17:50
21:42:54
10
Total
25.05.2019 09:17:50
22:17:50
21:42:54
10
Harald Gellein
, Stavanger Seilforening
Ragnar Skjølingstad, Sola Brettseilerforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9739
NOR 6874
Jon Hardie
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,976
Pernilla Simolin
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,976
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 07:44:00
20:44:00
20:14:08
4
Total
25.05.2019 07:44:00
20:44:00
20:14:08
4
KELSO
Jon Hardie
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,976
Pernilla Simolin
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,976
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 07:44:00
20:44:00
20:14:08
4
Total
25.05.2019 07:44:00
20:44:00
20:14:08
4
Jon Hardie
, Milde Båtlag
Pernilla Simolin, Milde Båtlag
Klasse: NOR Rating
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,976
NOR 11312
Steinar Hansen
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Kilroy
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11312
NOR Rating:
NOR 0,9764
Kjell Hansen
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Kilroy
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11312
NOR Rating:
NOR 0,9764
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 08:55:50
21:55:50
21:24:46
7
Total
25.05.2019 08:55:50
21:55:50
21:24:46
7
KILROY
Steinar Hansen
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Kilroy
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11312
NOR Rating:
NOR 0,9764
Kjell Hansen
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Kilroy
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 11312
NOR Rating:
NOR 0,9764
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 08:55:50
21:55:50
21:24:46
7
Total
25.05.2019 08:55:50
21:55:50
21:24:46
7
Steinar Hansen
, Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen, Nordhordland Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9764
NOR 9362
Kjell Magnus Økland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Xem
Båttype:
X-362 Sport
Seilnummer:
NOR 9362
NOR Rating:
NOR 0,9807
Rune Gaasø
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Xem
Båttype:
X-362 Sport
Seilnummer:
NOR 9362
NOR Rating:
NOR 0,9807
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 08:09:28
21:09:28
20:44:57
5
Total
25.05.2019 08:09:28
21:09:28
20:44:57
5
XEM
Kjell Magnus Økland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Xem
Båttype:
X-362 Sport
Seilnummer:
NOR 9362
NOR Rating:
NOR 0,9807
Rune Gaasø
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Xem
Båttype:
X-362 Sport
Seilnummer:
NOR 9362
NOR Rating:
NOR 0,9807
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 08:09:28
21:09:28
20:44:57
5
Total
25.05.2019 08:09:28
21:09:28
20:44:57
5
Kjell Magnus Økland
, Bergens Seilforening
Rune Gaasø, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-362 Sport
Måltall: 0,9807
NOR 10921
PÅL HOLST
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9847
Pål Njølstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 06:57:37
19:57:37
19:39:17
2
Total
25.05.2019 06:57:37
19:57:37
19:39:17
2
TIGERGUTT
PÅL HOLST
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9847
Pål Njølstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 06:57:37
19:57:37
19:39:17
2
Total
25.05.2019 06:57:37
19:57:37
19:39:17
2
PÅL HOLST
, Bergens Seilforening
Pål Njølstad, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9847
NOR 11044
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9860
Terje Klyve
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 07:13:01
20:13:01
19:56:02
3
Total
25.05.2019 07:13:01
20:13:01
19:56:02
3
TUSSI
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9860
Terje Klyve
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 07:13:01
20:13:01
19:56:02
3
Total
25.05.2019 07:13:01
20:13:01
19:56:02
3
Paul Øyvind Mehammer
, Os Seilforening
Terje Klyve, Os Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall: 0,9860
NOR 11341
Willy Forland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9902
Torvald Fossestøl
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9902
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:45:30
18:45:30
18:34:28
1
Total
25.05.2019 05:45:30
18:45:30
18:34:28
1
LEVENS
Willy Forland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9902
Torvald Fossestøl
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9902
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:45:30
18:45:30
18:34:28
1
Total
25.05.2019 05:45:30
18:45:30
18:34:28
1
Willy Forland
, Ran Seilforening
Torvald Fossestøl, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9902
NOR 152
Petter Sørhaug
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Zefyr-3
Båttype:
X-35 OD
Seilnummer:
NOR 152
NOR Rating:
NOR 0,9984
Stian Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Zefyr-3
Båttype:
X-35 OD
Seilnummer:
NOR 152
NOR Rating:
NOR 0,9984
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:55:49
18:55:49
18:53:59
3
Total
25.05.2019 05:55:49
18:55:49
18:53:59
3
ZEFYR-3
Petter Sørhaug
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Zefyr-3
Båttype:
X-35 OD
Seilnummer:
NOR 152
NOR Rating:
NOR 0,9984
Stian Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Zefyr-3
Båttype:
X-35 OD
Seilnummer:
NOR 152
NOR Rating:
NOR 0,9984
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:55:49
18:55:49
18:53:59
3
Total
25.05.2019 05:55:49
18:55:49
18:53:59
3
Petter Sørhaug
, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-35 OD
Måltall: 0,9984
NOR 12399
Jarle Vika
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Marianne
Båttype:
Bavaria 33
Seilnummer:
NOR 12399
NOR Rating:
NOR 0.8588
Bjørn Andersen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Marianne
Båttype:
Bavaria 33
Seilnummer:
NOR 12399
NOR Rating:
NOR 0.8588
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
9
Total
DNF
9
MARIANNE
Jarle Vika
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Marianne
Båttype:
Bavaria 33
Seilnummer:
NOR 12399
NOR Rating:
NOR 0.8588
Bjørn Andersen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Marianne
Båttype:
Bavaria 33
Seilnummer:
NOR 12399
NOR Rating:
NOR 0.8588
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
9
Total
DNF
9
Jarle Vika
, Åsane Seilforening
Bjørn Andersen, Åsane Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 33
Måltall: 0.8588
NOR 10844
Kjell Ove Klungrehaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 1,0008
Jens Åge Ellingsund
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 1,0008
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 10:31:37
23:31:37
23:32:44
11
Total
25.05.2019 10:31:37
23:31:37
23:32:44
11
VENTUS
Kjell Ove Klungrehaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 1,0008
Jens Åge Ellingsund
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 1,0008
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 10:31:37
23:31:37
23:32:44
11
Total
25.05.2019 10:31:37
23:31:37
23:32:44
11
Kjell Ove Klungrehaug
, Bergens Seilforening
Jens Åge Ellingsund, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,0008
NOR 10852
Knut Erik Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Obelix
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 10852
NOR Rating:
NOR 1,0010
Hans Steinsland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Obelix
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 10852
NOR Rating:
NOR 1,0010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
22:18:19
9
Total
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
22:18:19
9
OBELIX
Knut Erik Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Obelix
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 10852
NOR Rating:
NOR 1,0010
Hans Steinsland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Obelix
Båttype:
X-37
Seilnummer:
NOR 10852
NOR Rating:
NOR 1,0010
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
22:18:19
9
Total
25.05.2019 09:16:59
22:16:59
22:18:19
9
Knut Erik Hjorth
, Askøy Seilforening
Hans Steinsland, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-37
Måltall: 1,0010
NOR 9280
Morten Sola
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Lillefix
Båttype:
x-412
Seilnummer:
NOR 9280
NOR Rating:
NOR 1,0101
Bent Danielsen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Lillefix
Båttype:
x-412
Seilnummer:
NOR 9280
NOR Rating:
NOR 1,0101
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:54:43
18:54:43
19:06:10
4
Total
25.05.2019 05:54:43
18:54:43
19:06:10
4
LILLEFIX
Morten Sola
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Lillefix
Båttype:
x-412
Seilnummer:
NOR 9280
NOR Rating:
NOR 1,0101
Bent Danielsen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Lillefix
Båttype:
x-412
Seilnummer:
NOR 9280
NOR Rating:
NOR 1,0101
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:54:43
18:54:43
19:06:10
4
Total
25.05.2019 05:54:43
18:54:43
19:06:10
4
Morten Sola
, Stavanger Seilforening
Bent Danielsen, Seilforeningen 1928
Klasse: NOR Rating
Båttype: x-412
Måltall: 1,0101
NOR 11102
Morten Fotland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FRØKEN SMILLA
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 11102
NOR Rating:
NOR 1,0253
Stein Arne Kvåle
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
FRØKEN SMILLA
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 11102
NOR Rating:
NOR 1,0253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:19:42
22:19:42
22:53:35
10
Total
25.05.2019 09:19:42
22:19:42
22:53:35
10
FRØKEN SMILLA
Morten Fotland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FRØKEN SMILLA
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 11102
NOR Rating:
NOR 1,0253
Stein Arne Kvåle
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
FRØKEN SMILLA
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 11102
NOR Rating:
NOR 1,0253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 09:19:42
22:19:42
22:53:35
10
Total
25.05.2019 09:19:42
22:19:42
22:53:35
10
Morten Fotland
, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle, Nordhordland Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0253
NOR 9701
Inge André Utåker
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0264
Stein Håvard Bergstad
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0264
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 06:01:34
19:01:34
19:35:48
6
Total
25.05.2019 06:01:34
19:01:34
19:35:48
6
AMARYLLIS
Inge André Utåker
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0264
Stein Håvard Bergstad
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0264
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 06:01:34
19:01:34
19:35:48
6
Total
25.05.2019 06:01:34
19:01:34
19:35:48
6
Inge André Utåker
, Bergens Seilforening
Stein Håvard Bergstad, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0264
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Winocean
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 12700
NOR Rating:
NOR 1,0292
Carl Johan Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Winocean
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 12700
NOR Rating:
NOR 1,0292
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 04:56:29
17:56:29
18:27:54
2
Total
25.05.2019 04:56:29
17:56:29
18:27:54
2
WINOCEAN
Carl Olav Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Winocean
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 12700
NOR Rating:
NOR 1,0292
Carl Johan Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Winocean
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 12700
NOR Rating:
NOR 1,0292
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 04:56:29
17:56:29
18:27:54
2
Total
25.05.2019 04:56:29
17:56:29
18:27:54
2
Carl Olav Wickmann
, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0292
NOR 15815
Stein Frode Bulling-Ness
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Cat Ballou
Båttype:
Figaro 2
Seilnummer:
NOR 15815
NOR Rating:
NOR 1,0350
Anders Bjørnerem
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Cat Ballou
Båttype:
Figaro 2
Seilnummer:
NOR 15815
NOR Rating:
NOR 1,0350
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CAT BALLOU
Stein Frode Bulling-Ness
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Cat Ballou
Båttype:
Figaro 2
Seilnummer:
NOR 15815
NOR Rating:
NOR 1,0350
Anders Bjørnerem
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Cat Ballou
Båttype:
Figaro 2
Seilnummer:
NOR 15815
NOR Rating:
NOR 1,0350
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stein Frode Bulling-Ness
, Ålesunds Seilforening
Anders Bjørnerem, Giske Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Figaro 2
Måltall: 1,0350
NOR 11357
Henrik Wigers Larsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First 45f5
Seilnummer:
NOR 11357
NOR Rating:
NOR 1,043
Kim Kristoffersen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First 45f5
Seilnummer:
NOR 11357
NOR Rating:
NOR 1,043
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:32:32
18:32:32
19:20:22
5
Total
25.05.2019 05:32:32
18:32:32
19:20:22
5
KRABBELURE
Henrik Wigers Larsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First 45f5
Seilnummer:
NOR 11357
NOR Rating:
NOR 1,043
Kim Kristoffersen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krabbelure
Båttype:
First 45f5
Seilnummer:
NOR 11357
NOR Rating:
NOR 1,043
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:32:32
18:32:32
19:20:22
5
Total
25.05.2019 05:32:32
18:32:32
19:20:22
5
Henrik Wigers Larsen
, Bergens Seilforening
Kim Kristoffersen, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 45f5
Måltall: 1,043
NOR 12141
Fridtjov Bergmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Serenity
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 12141
NOR Rating:
NOR 1,0512
Magne Aalen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Serenity
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 12141
NOR Rating:
NOR 1,0512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:49:21
18:49:21
19:47:10
7
Total
25.05.2019 05:49:21
18:49:21
19:47:10
7
SERENITY
Fridtjov Bergmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Serenity
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 12141
NOR Rating:
NOR 1,0512
Magne Aalen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Serenity
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 12141
NOR Rating:
NOR 1,0512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 05:49:21
18:49:21
19:47:10
7
Total
25.05.2019 05:49:21
18:49:21
19:47:10
7
Fridtjov Bergmann
, Bergens Seilforening
Magne Aalen, Bergens Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0512
NOR 11968
Arvid Høgelid
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0604
Terje Sture
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0604
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 06:50:00
19:50:00
21:01:52
8
Total
25.05.2019 06:50:00
19:50:00
21:01:52
8
FARVIDE
Arvid Høgelid
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0604
Terje Sture
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0604
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 06:50:00
19:50:00
21:01:52
8
Total
25.05.2019 06:50:00
19:50:00
21:01:52
8
Arvid Høgelid
, Milde Båtlag
Terje Sture, Askøy Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0604
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR 1,1089
Valborg Mogen Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR 1,1089
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BORN TO RUN
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR 1,1089
Valborg Mogen Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR 1,1089
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Stiansen
, Asker Seilforening
Valborg Mogen Stiansen, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Xp-44
Måltall: 1,1089
NOR 12545
Thomas Robberstad
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Zorro
Båttype:
Swan 45
Seilnummer:
NOR 12545
NOR Rating:
NOR 1,1228
Per Haugen
Seilforening:
Oppegård Seilforening
Båtnavn:
Zorro
Båttype:
Swan 45
Seilnummer:
NOR 12545
NOR Rating:
NOR 1,1228
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 02:56:40
15:56:40
18:03:54
1
Total
25.05.2019 02:56:40
15:56:40
18:03:54
1
ZORRO
Thomas Robberstad
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Zorro
Båttype:
Swan 45
Seilnummer:
NOR 12545
NOR Rating:
NOR 1,1228
Per Haugen
Seilforening:
Oppegård Seilforening
Båtnavn:
Zorro
Båttype:
Swan 45
Seilnummer:
NOR 12545
NOR Rating:
NOR 1,1228
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
25.05.2019 02:56:40
15:56:40
18:03:54
1
Total
25.05.2019 02:56:40
15:56:40
18:03:54
1
Thomas Robberstad
, Stavanger Seilforening
Per Haugen, Oppegård Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Swan 45
Måltall: 1,1228
Last ned CSV fil