25. mai - 26. mai 2019
Farsund Open
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Tracking
Raceq
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Melges 24
NOR 189
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
øyvind ore
Seilforening:
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Come Alot
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
øyvind ore
Seilforening:
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kenneth bruseland
Farsund Seilforening
NOR 249
Jan Otto Jahnsen
Seilforening:
Vågsbygd Seilforening
Båtnavn:
Brio
Seilnummer:
NOR 249
Jostein Søbye
Seilforening:
Båtnavn:
Brio
Seilnummer:
NOR 249
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Brio
Jan Otto Jahnsen
Seilforening:
Vågsbygd Seilforening
Båtnavn:
Brio
Seilnummer:
NOR 249
Jostein Søbye
Seilforening:
Båtnavn:
Brio
Seilnummer:
NOR 249
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Otto Jahnsen
Vågsbygd Seilforening
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Mannskap 1
Seilforening:
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carrera
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Mannskap 1
Seilforening:
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Inge Hellesmark
Seilforeningen 1928
NOR 334
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Hilde Garlid
Seilforening:
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Den Grønne Melgesen
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Hilde Garlid
Seilforening:
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Reiss Mathiesen
Seilforeningen 1928
NOR 374
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stompen
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rolf Anders Stumpf
Christianssands Seilforening
NOR 560
Jakob Molland
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
NORmal
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NORmal
Jakob Molland
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
NORmal
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Molland
Stord Seilforening
NOR 585
Inge Salvesen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Spica
Seilnummer:
NOR 585
Ove Bessesen
Seilforening:
Båtnavn:
Spica
Seilnummer:
NOR 585
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Spica
Inge Salvesen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Spica
Seilnummer:
NOR 585
Ove Bessesen
Seilforening:
Båtnavn:
Spica
Seilnummer:
NOR 585
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge Salvesen
Christianssands Seilforening
NOR 706
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Tom Johannessen
Seilforening:
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaboom
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Tom Johannessen
Seilforening:
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gisle Bjørsrud Bø
Christianssands Seilforening
NOR 733
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
General Lee
Seilnummer:
NOR 733
Egil Sandvik
Seilforening:
Båtnavn:
General Lee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
General Lee
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
General Lee
Seilnummer:
NOR 733
Egil Sandvik
Seilforening:
Båtnavn:
General Lee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge Skaar
Stord Seilforening
NOR 745
Håkon Bentsen Vedholmen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
U30
Seilnummer:
NOR 745
Nikolai Bakker
Seilforening:
Båtnavn:
U30
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
U30
Håkon Bentsen Vedholmen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
U30
Seilnummer:
NOR 745
Nikolai Bakker
Seilforening:
Båtnavn:
U30
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Bentsen Vedholmen
Stavanger Seilforening
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Black Jack
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dag Buch
Farsund Seilforening
NOR 808
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 808
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 808
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Party Girl
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 808
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 808
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Altern Wathne
Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 12
Last ned CSV fil