Resultater
Startliste
Race 1: Klasse D | Starttid: 19.08.2016 18:55:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 3 |
Race 1: Klasse E | Starttid: 19.08.2016 18:55:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11200
|
ARIUS IV
|
Bavaria 36 | Arnfinn Hovde | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9558
|
FURIA III
|
X-442 | Stig Waagbø | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9108
|
HåP
|
Dehler 29 | Morten Devold | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-789
|
NAOMI
|
Granada31 | Piotr Wysocki | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12088
|
ØSE
|
Hanse 400e | PETTER HOLEN | Molde Seilforening |
Race 2: Klasse E | Starttid: 19.08.2016 19:42:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11200
|
ARIUS IV
|
Bavaria 36 | Arnfinn Hovde | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9558
|
FURIA III
|
X-442 | Stig Waagbø | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9108
|
HåP
|
Dehler 29 | Morten Devold | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-789
|
NAOMI
|
Granada31 | Piotr Wysocki | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12088
|
ØSE
|
Hanse 400e | PETTER HOLEN | Molde Seilforening |
Race 2: Klasse D | Starttid: 19.08.2016 19:42:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-41
|
FURIA II
|
Albin Express | VIDAR SKAAR | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SWE-121
|
JAKE
|
J70 | Trygve Bjørlo | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14603
|
NINI ROLL
|
Beneteau Platu Racer | Cecilie Wold | Molde Seilforening |
Race 3: Klasse E | Starttid: 20.08.2016 11:45:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11200
|
ARIUS IV
|
Bavaria 36 | Arnfinn Hovde | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9558
|
FURIA III
|
X-442 | Stig Waagbø | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9108
|
HåP
|
Dehler 29 | Morten Devold | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-789
|
NAOMI
|
Granada31 | Piotr Wysocki | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12088
|
ØSE
|
Hanse 400e | PETTER HOLEN | Molde Seilforening |
Race 3: Klasse D | Starttid: 20.08.2016 11:45:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-41
|
FURIA II
|
Albin Express | VIDAR SKAAR | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SWE-121
|
JAKE
|
J70 | Trygve Bjørlo | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14603
|
NINI ROLL
|
Beneteau Platu Racer | Cecilie Wold | Molde Seilforening |
Race 4: Klasse E | Starttid: 20.08.2016 15:02:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11200
|
ARIUS IV
|
Bavaria 36 | Arnfinn Hovde | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9558
|
FURIA III
|
X-442 | Stig Waagbø | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9108
|
HåP
|
Dehler 29 | Morten Devold | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-789
|
NAOMI
|
Granada31 | Piotr Wysocki | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12088
|
ØSE
|
Hanse 400e | PETTER HOLEN | Molde Seilforening |
Race 4: Klasse D | Starttid: 20.08.2016 15:02:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-41
|
FURIA II
|
Albin Express | VIDAR SKAAR | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SWE-121
|
JAKE
|
J70 | Trygve Bjørlo | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14603
|
NINI ROLL
|
Beneteau Platu Racer | Cecilie Wold | Molde Seilforening |
Race 5: Klasse E | Starttid: 21.08.2016 12:20:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11200
|
ARIUS IV
|
Bavaria 36 | Arnfinn Hovde | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9558
|
FURIA III
|
X-442 | Stig Waagbø | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9108
|
HåP
|
Dehler 29 | Morten Devold | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-789
|
NAOMI
|
Granada31 | Piotr Wysocki | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12088
|
ØSE
|
Hanse 400e | PETTER HOLEN | Molde Seilforening |
Race 5: Klasse D | Starttid: 21.08.2016 12:20:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-41
|
FURIA II
|
Albin Express | VIDAR SKAAR | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SWE-121
|
JAKE
|
J70 | Trygve Bjørlo | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14603
|
NINI ROLL
|
Beneteau Platu Racer | Cecilie Wold | Molde Seilforening |
Race 6: Klasse E | Starttid: 21.08.2016 13:20:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11200
|
ARIUS IV
|
Bavaria 36 | Arnfinn Hovde | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9558
|
FURIA III
|
X-442 | Stig Waagbø | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9108
|
HåP
|
Dehler 29 | Morten Devold | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-789
|
NAOMI
|
Granada31 | Piotr Wysocki | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12088
|
ØSE
|
Hanse 400e | PETTER HOLEN | Molde Seilforening |
Race 6: Klasse D | Starttid: 21.08.2016 13:20:00 | Startflagg: | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-41
|
FURIA II
|
Albin Express | VIDAR SKAAR | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SWE-121
|
JAKE
|
J70 | Trygve Bjørlo | Molde Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14603
|
NINI ROLL
|
Beneteau Platu Racer | Cecilie Wold | Molde Seilforening |