1 |
NOR-1150
Trygve Leergaard
| Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: -hvergang-} Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Båtnavn: -hvergang-} Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
-HVERGANG-}
Trygve Leergaard
| Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: -hvergang-} Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Båtnavn: -hvergang-} Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Trygve Leergaard (Oslo Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-89
Arne Liebich Rise
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Placebo Seilnummer: NOR 89
|
|
Lars Klemsdal
Seilforening: Båtnavn: Placebo Seilnummer: NOR 89
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PLACEBO
Arne Liebich Rise
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Placebo Seilnummer: NOR 89
|
|
Lars Klemsdal
Seilforening: Båtnavn: Placebo Seilnummer: NOR 89
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Arne Liebich Rise (Seilforeningen 1928) |
|
|
|
|
1 |
NOR-219
DAG MELVÆR GIIL
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Mavi Seilnummer: NOR 219
|
|
Rune Hornes
Seilforening: Båtnavn: Mavi Seilnummer: NOR 219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MAVI
DAG MELVÆR GIIL
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Mavi Seilnummer: NOR 219
|
|
Rune Hornes
Seilforening: Båtnavn: Mavi Seilnummer: NOR 219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: DAG MELVÆR GIIL (Ran Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-81
Kjell Magnus Økland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Nicoline Seilnummer: NOR 81
|
|
Jørgen Wathne
Seilforening: Båtnavn: Nicoline Seilnummer: NOR 81
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NICOLINE
Kjell Magnus Økland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Nicoline Seilnummer: NOR 81
|
|
Jørgen Wathne
Seilforening: Båtnavn: Nicoline Seilnummer: NOR 81
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Kjell Magnus Økland (Ran Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-139
Andreas S. Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 139
|
|
Mathias Høylandskjær
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Andreas S. Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 139
|
|
Mathias Høylandskjær
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Andreas S. Larsen (Ålesunds Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-132
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 132
|
|
Rolf Bendiksen
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 132
|
|
Rolf Bendiksen
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Thor Erik Karlsen (Horten Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-98
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 98
|
|
Joachim Nærø
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 98
|
|
Joachim Nærø
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Petter Mørland Pedersen (Arendals Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
SWE-693
Steffen Bertelsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Party Expressen Seilnummer: SWE 693
|
|
Eivind Skog
Seilforening: Båtnavn: Party Expressen Seilnummer: SWE 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PARTY EXPRESSEN
Steffen Bertelsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Party Expressen Seilnummer: SWE 693
|
|
Eivind Skog
Seilforening: Båtnavn: Party Expressen Seilnummer: SWE 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Steffen Bertelsen (Ran Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-2001
Fredrik Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Terje Ulvatn
Seilforening: Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PONDUS
Fredrik Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Terje Ulvatn
Seilforening: Båtnavn: Pondus Seilnummer: NOR 2001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Fredrik Hansen (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-711
Jan Grung
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: jr. Seilnummer: NOR 711
|
|
Roar Teige
Seilforening: Båtnavn: jr. Seilnummer: NOR 711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JR.
Jan Grung
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: jr. Seilnummer: NOR 711
|
|
Roar Teige
Seilforening: Båtnavn: jr. Seilnummer: NOR 711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Jan Grung (Åsane Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-354
Sigurd Middelthon
| Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Raga Muffin Seilnummer: NOR 354
|
|
Ian Ratcliffe
Seilforening: Båtnavn: Raga Muffin Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
RAGA MUFFIN
Sigurd Middelthon
| Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Raga Muffin Seilnummer: NOR 354
|
|
Ian Ratcliffe
Seilforening: Båtnavn: Raga Muffin Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Sigurd Middelthon (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-693
Leif Kristian Garvik
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: salt 3 Seilnummer: NOR 693
|
|
Kurt Furnes
Seilforening: Båtnavn: salt 3 Seilnummer: NOR 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SALT 3
Leif Kristian Garvik
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: salt 3 Seilnummer: NOR 693
|
|
Kurt Furnes
Seilforening: Båtnavn: salt 3 Seilnummer: NOR 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Leif Kristian Garvik (Ran Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-142
Eirik Ihle
| Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Siddis Seilnummer: NOR 142
|
|
Frank Huth
Seilforening: Båtnavn: Siddis Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SIDDIS
Eirik Ihle
| Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Siddis Seilnummer: NOR 142
|
|
Frank Huth
Seilforening: Båtnavn: Siddis Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Eirik Ihle (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-841
Espen Korsnes
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Storm Seilnummer: NOR 841
|
|
Børre Michelsen
Seilforening: Båtnavn: Storm Seilnummer: NOR 841
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
STORM
Espen Korsnes
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Storm Seilnummer: NOR 841
|
|
Børre Michelsen
Seilforening: Båtnavn: Storm Seilnummer: NOR 841
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Espen Korsnes (Åsane Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-84
Georg Solvåg
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Sun eXpress Seilnummer: NOR 84
|
|
Kristen Strømme
Seilforening: Båtnavn: Sun eXpress Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SUN EXPRESS
Georg Solvåg
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Sun eXpress Seilnummer: NOR 84
|
|
Kristen Strømme
Seilforening: Båtnavn: Sun eXpress Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Georg Solvåg (Åsane Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-60
Georg Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: T? II Seilnummer: NOR 60
|
|
Fredrik Meyer-Lampe
Seilforening: Båtnavn: T? II Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
T? II
Georg Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: T? II Seilnummer: NOR 60
|
|
Fredrik Meyer-Lampe
Seilforening: Båtnavn: T? II Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Georg Nygaard (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-2014
Even Larsen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Tassen Seilnummer: NOR 2014
|
|
Geir Grimsrud
Seilforening: Båtnavn: Tassen Seilnummer: NOR 2014
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TASSEN
Even Larsen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Tassen Seilnummer: NOR 2014
|
|
Geir Grimsrud
Seilforening: Båtnavn: Tassen Seilnummer: NOR 2014
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Even Larsen (Soon Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-127
Karl Gjerde
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krutlisa Seilnummer: NOR 127
|
|
Elin Gjerde
Seilforening: Båtnavn: Krutlisa Seilnummer: NOR 127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
KRUTLISA
Karl Gjerde
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krutlisa Seilnummer: NOR 127
|
|
Elin Gjerde
Seilforening: Båtnavn: Krutlisa Seilnummer: NOR 127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Karl Gjerde (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-2006
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
Sven Augland
Seilforening: Båtnavn: impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMPULS
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
Sven Augland
Seilforening: Båtnavn: impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Morten Aagaard (Bundefjorden Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-1021
FRODE STAVANG
Seilforening: Florø Seilforening Båtnavn: Breeze Seilnummer: NOR 1021
|
|
Guttorm Kleppe
Seilforening: Båtnavn: Breeze Seilnummer: NOR 1021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BREEZE
FRODE STAVANG
Seilforening: Florø Seilforening Båtnavn: Breeze Seilnummer: NOR 1021
|
|
Guttorm Kleppe
Seilforening: Båtnavn: Breeze Seilnummer: NOR 1021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: FRODE STAVANG (Florø Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-2013
ØYSTEIN FUGLESANG
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Magne Klann
Seilforening: Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EXPRESS
ØYSTEIN FUGLESANG
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Magne Klann
Seilforening: Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: ØYSTEIN FUGLESANG (Soon Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-1121
Trond Sverre Førde
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Den 2ndre Xdama Seilnummer: NOR 1121
|
|
Lise Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Den 2ndre Xdama Seilnummer: NOR 1121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DEN 2NDRE XDAMA
Trond Sverre Førde
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Den 2ndre Xdama Seilnummer: NOR 1121
|
|
Lise Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Den 2ndre Xdama Seilnummer: NOR 1121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Trond Sverre Førde (Bundefjorden Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-193
Morten Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ebba grøn Seilnummer: NOR 193
|
|
Jan-Eirik Bergesen
Seilforening: Båtnavn: Ebba grøn Seilnummer: NOR 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EBBA GRøN
Morten Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ebba grøn Seilnummer: NOR 193
|
|
Jan-Eirik Bergesen
Seilforening: Båtnavn: Ebba grøn Seilnummer: NOR 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Morten Hansen (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-251
truls rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Else Seilnummer: NOR 251
|
|
X X
Seilforening: Båtnavn: Else Seilnummer: NOR 251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ELSE
truls rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Else Seilnummer: NOR 251
|
|
X X
Seilforening: Båtnavn: Else Seilnummer: NOR 251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: truls rognerud (Oslo Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-1029
Trond Wickman
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: eXcelsior Seilnummer: NOR 1029
|
|
Jan Hjellestad
Seilforening: Båtnavn: eXcelsior Seilnummer: NOR 1029
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EXCELSIOR
Trond Wickman
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: eXcelsior Seilnummer: NOR 1029
|
|
Jan Hjellestad
Seilforening: Båtnavn: eXcelsior Seilnummer: NOR 1029
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Trond Wickman (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-253
CARL OLAV WICKMANN
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Carl Johan Wickmann
| Seilforening: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EXENA
CARL OLAV WICKMANN
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Carl Johan Wickmann
| Seilforening: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: CARL OLAV WICKMANN (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-210
MATS MÆLAND
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 210
|
|
Didrik Venge
Seilforening: Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EXPRESS
MATS MÆLAND
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 210
|
|
Didrik Venge
Seilforening: Båtnavn: Express Seilnummer: NOR 210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: MATS MÆLAND (Ran Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-910
Thor Fredrik Jacobsen
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Expresso1 Seilnummer: NOR 910
|
|
Eirik Wold
Seilforening: Båtnavn: Expresso1 Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EXPRESSO1
Thor Fredrik Jacobsen
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Expresso1 Seilnummer: NOR 910
|
|
Eirik Wold
Seilforening: Båtnavn: Expresso1 Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Thor Fredrik Jacobsen (Åsane Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-117
Aleksander Viste
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Hex Press Seilnummer: NOR 117
|
|
Terese Sivertsen
Seilforening: Båtnavn: Hex Press Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HEX PRESS
Aleksander Viste
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Hex Press Seilnummer: NOR 117
|
|
Terese Sivertsen
Seilforening: Båtnavn: Hex Press Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Aleksander Viste (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-605
Eirik Berglund
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: FoXy Seilnummer: NOR 605
|
|
Aage Hedegaard-Larsen
Seilforening: Båtnavn: FoXy Seilnummer: NOR 605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FOXY
Eirik Berglund
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: FoXy Seilnummer: NOR 605
|
|
Aage Hedegaard-Larsen
Seilforening: Båtnavn: FoXy Seilnummer: NOR 605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Eirik Berglund (Os Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-936
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Frampå Seilnummer: NOR 936
|
|
Kristoffer Spone
Seilforening: Båtnavn: Frampå Seilnummer: NOR 936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRAMPå
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Frampå Seilnummer: NOR 936
|
|
Kristoffer Spone
Seilforening: Båtnavn: Frampå Seilnummer: NOR 936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Kjell Arne Myrann (Kongelig Norsk Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-413
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Friistilt Noch einmal Seilnummer: NOR 413
|
|
Jan fredrik Knudsen
Seilforening: Båtnavn: Friistilt Noch einmal Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRIISTILT NOCH EINMAL
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Friistilt Noch einmal Seilnummer: NOR 413
|
|
Jan fredrik Knudsen
Seilforening: Båtnavn: Friistilt Noch einmal Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Mathias Friis (Oslo Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-1200
Torodd Olsen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Fronta Seilnummer: NOR 1200
|
|
Kent Heine Spissøy
Seilforening: Båtnavn: Fronta Seilnummer: NOR 1200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRONTA
Torodd Olsen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Fronta Seilnummer: NOR 1200
|
|
Kent Heine Spissøy
Seilforening: Båtnavn: Fronta Seilnummer: NOR 1200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Torodd Olsen (Stord Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-28
Eirik Helliesen
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Frøken GLAE Seilnummer: NOR 28
|
|
Gert Dørheim
Seilforening: Båtnavn: Frøken GLAE Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRøKEN GLAE
Eirik Helliesen
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Frøken GLAE Seilnummer: NOR 28
|
|
Gert Dørheim
Seilforening: Båtnavn: Frøken GLAE Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Eirik Helliesen (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-655
Geir Victor Svendsen
| Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 655
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GLORY
Geir Victor Svendsen
| Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 655
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Geir Victor Svendsen (Oslo Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-898
Øivind Nerheim Torkelsen
| Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Happy Tuna Seilnummer: NOR 898
|
|
Fredrik Kjellevold
Seilforening: Båtnavn: Happy Tuna Seilnummer: NOR 898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HAPPY TUNA
Øivind Nerheim Torkelsen
| Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Happy Tuna Seilnummer: NOR 898
|
|
Fredrik Kjellevold
Seilforening: Båtnavn: Happy Tuna Seilnummer: NOR 898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Øivind Nerheim Torkelsen (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-241
Yngve Thuen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Whiplash II Seilnummer: NOR 241
|
|
Andre Farstad
Seilforening: Båtnavn: Whiplash II Seilnummer: NOR 241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WHIPLASH II
Yngve Thuen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Whiplash II Seilnummer: NOR 241
|
|
Andre Farstad
Seilforening: Båtnavn: Whiplash II Seilnummer: NOR 241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Yngve Thuen (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|