Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 SWE-27

Magnus Lundgren

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: NN
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,3250

Urban Lagnéus

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: NN
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 17:46:23 26:46:23 35:28:27 1
Total 02.07.2016 17:46:23 26:46:23 35:28:27 1
NN

Magnus Lundgren

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: NN
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,3250

Urban Lagnéus

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: NN
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,3250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 17:46:23 26:46:23 35:28:27 1
Total 02.07.2016 17:46:23 26:46:23 35:28:27 1

Skipper: Magnus Lundgren (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Urban Lagnéus (Segelsällskapet Viken Ägir)
Arcona 380 26:46:23 35:28:27
2 SWE-1

Sten Bergqvist

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2540

Mikael Pettersson

Seilforening:
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:25:21 28:25:21 35:38:30 1
Total 02.07.2016 18:25:21 28:25:21 35:38:30 1
JESSICA

Sten Bergqvist

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2540

Mikael Pettersson

Seilforening:
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:25:21 28:25:21 35:38:30 1
Total 02.07.2016 18:25:21 28:25:21 35:38:30 1

Skipper: Sten Bergqvist (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Mikael Pettersson ()
Alltiett 35 28:25:21 35:38:30
3 SWE-237

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler39
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,3000

Jörgen Jost auf der Stroth

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler39
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:37:36 27:37:36 35:54:52 2
Total 02.07.2016 18:37:36 27:37:36 35:54:52 2
CATLEYA

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler39
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,3000

Jörgen Jost auf der Stroth

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler39
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:37:36 27:37:36 35:54:52 2
Total 02.07.2016 18:37:36 27:37:36 35:54:52 2

Skipper: Dennis Olsson (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: Jörgen Jost auf der Stroth (Segelsällskapet Fram)
Dehler39 27:37:36 35:54:52
4 SWE-180

Patric Wollmersson

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,2600

Jörgen Sträng

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,2600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:35:31 28:35:31 36:01:33 2
Total 02.07.2016 18:35:31 28:35:31 36:01:33 2
REBEL YELL

Patric Wollmersson

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,2600

Jörgen Sträng

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,2600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:35:31 28:35:31 36:01:33 2
Total 02.07.2016 18:35:31 28:35:31 36:01:33 2

Skipper: Patric Wollmersson (Göteborg Allstar Sailing Team)
Mannskap: Jörgen Sträng (Göteborg Allstar Sailing Team)
First 36.7 28:35:31 36:01:33
5 SWE-27

Anders Bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,2070

Bo Bergqvist

Seilforening:
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,2070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:57:15 29:57:15 36:09:16 1
Total 02.07.2016 18:57:15 29:57:15 36:09:16 1
PIANO

Anders Bergmark

Seilforening: Wikens Båtselskap
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,2070

Bo Bergqvist

Seilforening:
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,2070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:57:15 29:57:15 36:09:16 1
Total 02.07.2016 18:57:15 29:57:15 36:09:16 1

Skipper: Anders Bergmark (Wikens Båtselskap)
Mannskap: Bo Bergqvist ()
Hansson31 29:57:15 36:09:16
6 SWE-10035

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,2680

Henrik Ottosson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,2680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:32:41 28:32:41 36:11:40 3
Total 02.07.2016 18:32:41 28:32:41 36:11:40 3
NAUSICAA

Carl Turén

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,2680

Henrik Ottosson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,2680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:32:41 28:32:41 36:11:40 3
Total 02.07.2016 18:32:41 28:32:41 36:11:40 3

Skipper: Carl Turén (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Henrik Ottosson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
First 35 28:32:41 36:11:40
7 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,327

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,327
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:18:13 27:18:13 36:13:54 3
Total 02.07.2016 18:18:13 27:18:13 36:13:54 3
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,327

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,327
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:18:13 27:18:13 36:13:54 3
Total 02.07.2016 18:18:13 27:18:13 36:13:54 3

Skipper: Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
Mannskap: Pål Stiansen (Asker Seilforening)
First 40.7 27:18:13 36:13:54
8 SWE-4623

Pär Fagberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,212

Jan-Erik Engholm

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:58:34 29:58:34 36:19:51 2
Total 02.07.2016 18:58:34 29:58:34 36:19:51 2
TRIXIE

Pär Fagberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,212

Jan-Erik Engholm

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:58:34 29:58:34 36:19:51 2
Total 02.07.2016 18:58:34 29:58:34 36:19:51 2

Skipper: Pär Fagberg (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Jan-Erik Engholm (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
X-332 29:58:34 36:19:51
9 NOR-15400

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Sortebill
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 15400
NOR Rating: NOR 1,330

Rune Halvorsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Sortebill
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 15400
NOR Rating: NOR 1,330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:30:14 27:30:14 36:34:48 4
Total 02.07.2016 18:30:14 27:30:14 36:34:48 4
SORTEBILL

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Sortebill
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 15400
NOR Rating: NOR 1,330

Rune Halvorsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Sortebill
Båttype: Dehler 41
Seilnummer: NOR 15400
NOR Rating: NOR 1,330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:30:14 27:30:14 36:34:48 4
Total 02.07.2016 18:30:14 27:30:14 36:34:48 4

Skipper: Per Sortedal (Brevik Seilforening)
Mannskap: Rune Halvorsen (Brevik Seilforening)
Dehler 41 27:30:14 36:34:48
10 SWE-11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,3140

Lars Malmkvist

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,3140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:50:31 27:50:31 36:35:03 5
Total 02.07.2016 18:50:31 27:50:31 36:35:03 5
LA PRIMERA

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,3140

Lars Malmkvist

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,3140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:50:31 27:50:31 36:35:03 5
Total 02.07.2016 18:50:31 27:50:31 36:35:03 5

Skipper: Peter Lundgren (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Lars Malmkvist (Stenungsunds Segelsällskap)
Sun Fast 3600 27:50:31 36:35:03
11 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,2920

Jan Muren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,2920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:22:15 28:22:15 36:39:18 4
Total 02.07.2016 18:22:15 28:22:15 36:39:18 4
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,2920

Jan Muren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,2920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:22:15 28:22:15 36:39:18 4
Total 02.07.2016 18:22:15 28:22:15 36:39:18 4

Skipper: Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Mannskap: Jan Muren (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 28:22:15 36:39:18
11 SWE-10915

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: TemptationX
Båttype: X-34
Seilnummer: SWE 10915
NOR Rating: SWE 1,233

Johnny Stjärnquist

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: TemptationX
Båttype: X-34
Seilnummer: SWE 10915
NOR Rating: SWE 1,233
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:43:42 29:43:42 36:39:18 3
Total 02.07.2016 18:43:42 29:43:42 36:39:18 3
TEMPTATIONX

Jonas Karlsson

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: TemptationX
Båttype: X-34
Seilnummer: SWE 10915
NOR Rating: SWE 1,233

Johnny Stjärnquist

Seilforening: Halmstads Segelsällskap
Båtnavn: TemptationX
Båttype: X-34
Seilnummer: SWE 10915
NOR Rating: SWE 1,233
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:43:42 29:43:42 36:39:18 3
Total 02.07.2016 18:43:42 29:43:42 36:39:18 3

Skipper: Jonas Karlsson (Halmstads Segelsällskap)
Mannskap: Johnny Stjärnquist (Halmstads Segelsällskap)
X-34 29:43:42 36:39:18
13 SWE-38

Martin Olofsson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,290

Johan Kull

Seilforening:
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:31:48 28:31:48 36:48:13 5
Total 02.07.2016 18:31:48 28:31:48 36:48:13 5
TOTTE

Martin Olofsson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,290

Johan Kull

Seilforening:
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:31:48 28:31:48 36:48:13 5
Total 02.07.2016 18:31:48 28:31:48 36:48:13 5

Skipper: Martin Olofsson (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: Johan Kull ()
Luffe 40 MH 28:31:48 36:48:13
14 SWE-1

Peter Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2810

Sandra Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:44:27 28:44:27 36:49:01 6
Total 02.07.2016 18:44:27 28:44:27 36:49:01 6
FRåGA LUNDH

Peter Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2810

Sandra Lundh

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Fråga Lundh
Båttype: X-412
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:44:27 28:44:27 36:49:01 6
Total 02.07.2016 18:44:27 28:44:27 36:49:01 6

Skipper: Peter Lundh (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Sandra Lundh (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
X-412 28:44:27 36:49:01
15 SWE-92961

Peter Dahlsten

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,2620

Victor Pilups

Seilforening:
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:13:06 29:13:06 36:52:24 7
Total 02.07.2016 19:13:06 29:13:06 36:52:24 7
CHAMSIIN

Peter Dahlsten

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,2620

Victor Pilups

Seilforening:
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:13:06 29:13:06 36:52:24 7
Total 02.07.2016 19:13:06 29:13:06 36:52:24 7

Skipper: Peter Dahlsten (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Victor Pilups ()
X-382 29:13:06 36:52:24
16 SWE-20

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,3360

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,3360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:36:16 27:36:16 36:52:46 6
Total 02.07.2016 18:36:16 27:36:16 36:52:46 6
TRIX

Leif Thordenberg

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,3360

Ulf Palm

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Trix
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,3360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:36:16 27:36:16 36:52:46 6
Total 02.07.2016 18:36:16 27:36:16 36:52:46 6

Skipper: Leif Thordenberg (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Ulf Palm (Segelsällskapet Slören)
Arcona 380 27:36:16 36:52:46
17 SWE-168

Per Wretlind

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Vera
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 168
NOR Rating: SWE 1,1580

Will Holt

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Vera
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 168
NOR Rating: SWE 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:57:20 31:57:20 37:00:16 1
Total 02.07.2016 18:57:20 31:57:20 37:00:16 1
VERA

Per Wretlind

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Vera
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 168
NOR Rating: SWE 1,1580

Will Holt

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Vera
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 168
NOR Rating: SWE 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:57:20 31:57:20 37:00:16 1
Total 02.07.2016 18:57:20 31:57:20 37:00:16 1

Skipper: Per Wretlind (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Will Holt (Långedrags Segelsällskap)
Smaragd 31:57:20 37:00:16
18 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 1,288

Ole Kristian Kvissel

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 1,288
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:44:21 28:44:21 37:00:57 8
Total 02.07.2016 18:44:21 28:44:21 37:00:57 8
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 1,288

Ole Kristian Kvissel

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 1,288
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:44:21 28:44:21 37:00:57 8
Total 02.07.2016 18:44:21 28:44:21 37:00:57 8

Skipper: Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening)
Mannskap: Ole Kristian Kvissel (Oslo Seilforening)
Swedestar 370 28:44:21 37:00:57
19 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,3930

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,3930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 17:39:35 26:39:35 37:08:13 7
Total 02.07.2016 17:39:35 26:39:35 37:08:13 7
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,3930

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,3930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 17:39:35 26:39:35 37:08:13 7
Total 02.07.2016 17:39:35 26:39:35 37:08:13 7

Skipper: Elling Rishoff (Asker Seilforening)
Mannskap: Øyvind Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 26:39:35 37:08:13
20 SWE-9267

Mattis Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3300

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:56:18 27:56:18 37:09:28 8
Total 02.07.2016 18:56:18 27:56:18 37:09:28 8
PILA

Mattis Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3300

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: Mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 18:56:18 27:56:18 37:09:28 8
Total 02.07.2016 18:56:18 27:56:18 37:09:28 8

Skipper: Mattis Ekvall (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannskap: Helge Ekvall (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannerberg 38 27:56:18 37:09:28
21 NOR-10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 1,2190

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 1,2190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:31:58 30:31:58 37:13:10 4
Total 02.07.2016 19:31:58 30:31:58 37:13:10 4
EXITA

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 1,2190

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 1,2190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:31:58 30:31:58 37:13:10 4
Total 02.07.2016 19:31:58 30:31:58 37:13:10 4

Skipper: Svein Arild Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
Mannskap: Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening)
X-332 30:31:58 37:13:10
22 SWE-89

Staffan Cederlöf

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Retro Balloon
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 89
NOR Rating: SWE 1,032

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Retro Balloon
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 89
NOR Rating: SWE 1,032
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 21:07:23 36:07:23 37:16:44 1
Total 02.07.2016 21:07:23 36:07:23 37:16:44 1
RETRO BALLOON

Staffan Cederlöf

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Retro Balloon
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 89
NOR Rating: SWE 1,032

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Retro Balloon
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 89
NOR Rating: SWE 1,032
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 21:07:23 36:07:23 37:16:44 1
Total 02.07.2016 21:07:23 36:07:23 37:16:44 1

Skipper: Staffan Cederlöf (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Gustav Gabinus (Bohuslänska Jaktklubben)
Compis 28 36:07:23 37:16:44
23 SWE-122

Jan Secher

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Aiko
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 122
NOR Rating: SWE 1,3200

Carl Settergren

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Aiko
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 122
NOR Rating: SWE 1,3200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:16:16 28:16:16 37:19:04 9
Total 02.07.2016 19:16:16 28:16:16 37:19:04 9
AIKO

Jan Secher

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Aiko
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 122
NOR Rating: SWE 1,3200

Carl Settergren

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Aiko
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 122
NOR Rating: SWE 1,3200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:16:16 28:16:16 37:19:04 9
Total 02.07.2016 19:16:16 28:16:16 37:19:04 9

Skipper: Jan Secher (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Carl Settergren (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Arcona 400 28:16:16 37:19:04
24 SWE-23

Krister Gustafsson

Seilforening: Tio öars segelsällskap
Båtnavn: Elusive
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,2660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:29:49 29:29:49 37:20:35 9
Total 02.07.2016 19:29:49 29:29:49 37:20:35 9
ELUSIVE

Krister Gustafsson

Seilforening: Tio öars segelsällskap
Båtnavn: Elusive
Båttype: First35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,2660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:29:49 29:29:49 37:20:35 9
Total 02.07.2016 19:29:49 29:29:49 37:20:35 9

Skipper: Krister Gustafsson (Tio öars segelsällskap)
Mannskap: ()
First35 29:29:49 37:20:35
25 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,2870

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,2870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:08:06 29:08:06 37:29:48 10
Total 02.07.2016 19:08:06 29:08:06 37:29:48 10
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,2870

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,2870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:08:06 29:08:06 37:29:48 10
Total 02.07.2016 19:08:06 29:08:06 37:29:48 10

Skipper: Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
Mannskap: Geir Daleng (Asker Seilforening)
J/109 29:08:06 37:29:48
26 SWE-346

Hugo Norell

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2180

Johan Tebelius Leidi

Seilforening:
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:51:24 30:51:24 37:35:00 5
Total 02.07.2016 19:51:24 30:51:24 37:35:00 5
PIANO

Hugo Norell

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2180

Johan Tebelius Leidi

Seilforening:
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:51:24 30:51:24 37:35:00 5
Total 02.07.2016 19:51:24 30:51:24 37:35:00 5

Skipper: Hugo Norell (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Johan Tebelius Leidi ()
X-99 30:51:24 37:35:00
27 SWE-78

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Lova
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,1090

Fredrik Eliasson

Seilforening:
Båtnavn: Lova
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,1090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:54:50 33:54:50 37:36:37 1
Total 02.07.2016 19:54:50 33:54:50 37:36:37 1
LOVA

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Lova
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,1090

Fredrik Eliasson

Seilforening:
Båtnavn: Lova
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,1090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:54:50 33:54:50 37:36:37 1
Total 02.07.2016 19:54:50 33:54:50 37:36:37 1

Skipper: Hans Caspersson (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Fredrik Eliasson ()
Omega 30 33:54:50 37:36:37
28 SWE-221

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,209

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:14:44 31:14:44 37:46:33 6
Total 02.07.2016 20:14:44 31:14:44 37:46:33 6
DIVANN

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen Yacht Club
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,209

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:14:44 31:14:44 37:46:33 6
Total 02.07.2016 20:14:44 31:14:44 37:46:33 6

Skipper: Peter Bjelkengren (Smögen Yacht Club)
Mannskap: Magnus Sjögren ()
Diva 355 31:14:44 37:46:33
29 SWE-10588

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezz
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,150

Lars-Martin Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezz
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:07:28 33:07:28 38:05:35 2
Total 02.07.2016 20:07:28 33:07:28 38:05:35 2
INTERMEZZ

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezz
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,150

Lars-Martin Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezz
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:07:28 33:07:28 38:05:35 2
Total 02.07.2016 20:07:28 33:07:28 38:05:35 2

Skipper: Bo Callenberg (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Lars-Martin Arendal (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
X-302 33:07:28 38:05:35
30 SWE-73

Marcus Andersson

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Eldfågeln
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 73
NOR Rating: SWE 1,2220

Magnus Törnqvist

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Eldfågeln
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 73
NOR Rating: SWE 1,2220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:15:34 31:15:34 38:11:56 7
Total 02.07.2016 20:15:34 31:15:34 38:11:56 7
ELDFåGELN

Marcus Andersson

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Eldfågeln
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 73
NOR Rating: SWE 1,2220

Magnus Törnqvist

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Eldfågeln
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 73
NOR Rating: SWE 1,2220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:15:34 31:15:34 38:11:56 7
Total 02.07.2016 20:15:34 31:15:34 38:11:56 7

Skipper: Marcus Andersson (Billdals Kappseglingssällskap)
Mannskap: Magnus Törnqvist (Billdals Kappseglingssällskap)
X-99 31:15:34 38:11:56
31 SWE-126

Martin Tommysson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Pink lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,239

Lars Niklasson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Pink lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,239
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:51:38 30:51:38 38:14:10 8
Total 02.07.2016 19:51:38 30:51:38 38:14:10 8
PINK LADY

Martin Tommysson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Pink lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,239

Lars Niklasson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Pink lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,239
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 19:51:38 30:51:38 38:14:10 8
Total 02.07.2016 19:51:38 30:51:38 38:14:10 8

Skipper: Martin Tommysson (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Lars Niklasson (Vänersborgs Segelsällskap)
Luffe 37 30:51:38 38:14:10
32 SWE-269

Olof Zachrisson

Seilforening: Mollösunds Båtförening
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,0850

Robin Johannesson

Seilforening: Mollösunds Båtförening
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,0850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:16:17 35:16:17 38:16:10 2
Total 02.07.2016 20:16:17 35:16:17 38:16:10 2
PATAGONIA

Olof Zachrisson

Seilforening: Mollösunds Båtförening
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,0850

Robin Johannesson

Seilforening: Mollösunds Båtförening
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,0850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:16:17 35:16:17 38:16:10 2
Total 02.07.2016 20:16:17 35:16:17 38:16:10 2

Skipper: Olof Zachrisson (Mollösunds Båtförening)
Mannskap: Robin Johannesson (Mollösunds Båtförening)
Cumulus 35:16:17 38:16:10
33 SWE-9

Niklas Strandberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alinde
Båttype: Faurby424
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,300

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Alinde
Båttype: Faurby424
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:37:37 29:37:37 38:30:54 10
Total 02.07.2016 20:37:37 29:37:37 38:30:54 10
ALINDE

Niklas Strandberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alinde
Båttype: Faurby424
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,300

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Alinde
Båttype: Faurby424
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:37:37 29:37:37 38:30:54 10
Total 02.07.2016 20:37:37 29:37:37 38:30:54 10

Skipper: Niklas Strandberg (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Lundh (Värmdö Båtsällskap)
Faurby424 29:37:37 38:30:54
34 SWE-11121

Sebastian Carlund

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Endurance
Båttype: Dehler 39 sq
Seilnummer: SWE 11121
NOR Rating: SWE 1,3100

Jan Albertsson

Seilforening:
Båtnavn: Endurance
Båttype: Dehler 39 sq
Seilnummer: SWE 11121
NOR Rating: SWE 1,3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:39:42 29:39:42 38:51:24 11
Total 02.07.2016 20:39:42 29:39:42 38:51:24 11
ENDURANCE

Sebastian Carlund

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Endurance
Båttype: Dehler 39 sq
Seilnummer: SWE 11121
NOR Rating: SWE 1,3100

Jan Albertsson

Seilforening:
Båtnavn: Endurance
Båttype: Dehler 39 sq
Seilnummer: SWE 11121
NOR Rating: SWE 1,3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:39:42 29:39:42 38:51:24 11
Total 02.07.2016 20:39:42 29:39:42 38:51:24 11

Skipper: Sebastian Carlund (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
Mannskap: Jan Albertsson ()
Dehler 39 sq 29:39:42 38:51:24
35 SWE-623

Claes Ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,1730

Bo Johannisson

Seilforening:
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:15:17 33:15:17 39:00:28 3
Total 02.07.2016 20:15:17 33:15:17 39:00:28 3
TYRA

Claes Ödman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,1730

Bo Johannisson

Seilforening:
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:15:17 33:15:17 39:00:28 3
Total 02.07.2016 20:15:17 33:15:17 39:00:28 3

Skipper: Claes Ödman (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Bo Johannisson ()
J/80 33:15:17 39:00:28
36 SWE-67

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sunstone1
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,112

Annica Börjesson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sunstone1
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,112
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 22:12:51 35:12:51 39:09:29 4
Total 02.07.2016 22:12:51 35:12:51 39:09:29 4
SUNSTONE1

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sunstone1
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,112

Annica Börjesson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sunstone1
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,112
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 22:12:51 35:12:51 39:09:29 4
Total 02.07.2016 22:12:51 35:12:51 39:09:29 4

Skipper: Magnus Witting (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Annica Börjesson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Contrast 33 35:12:51 39:09:29
37 SWE-113

Anders Berndtsson

Seilforening: Maleviks Segelklubb
Båtnavn: Vilda
Båttype: Scanner391
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2490

Peter Litze'n

Seilforening:
Båtnavn: Vilda
Båttype: Scanner391
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:44:00 31:44:00 39:38:05 9
Total 02.07.2016 20:44:00 31:44:00 39:38:05 9
VILDA

Anders Berndtsson

Seilforening: Maleviks Segelklubb
Båtnavn: Vilda
Båttype: Scanner391
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2490

Peter Litze'n

Seilforening:
Båtnavn: Vilda
Båttype: Scanner391
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:44:00 31:44:00 39:38:05 9
Total 02.07.2016 20:44:00 31:44:00 39:38:05 9

Skipper: Anders Berndtsson (Maleviks Segelklubb)
Mannskap: Peter Litze'n ()
Scanner391 31:44:00 39:38:05
38 SWE-866

Tobias Dahlström

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,1950

Mattias Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,1950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:12:29 33:12:29 39:41:01 5
Total 02.07.2016 20:12:29 33:12:29 39:41:01 5
HOT CHOCOLATE

Tobias Dahlström

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,1950

Mattias Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,1950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:12:29 33:12:29 39:41:01 5
Total 02.07.2016 20:12:29 33:12:29 39:41:01 5

Skipper: Tobias Dahlström (Malmö Segelsällskap)
Mannskap: Mattias Eriksson ()
Elan333 33:12:29 39:41:01
39 SWE-203

Mathias Duell

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,197
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:41:02 33:41:02 40:19:10 6
Total 02.07.2016 20:41:02 33:41:02 40:19:10 6
MANIANA

Mathias Duell

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,197
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 20:41:02 33:41:02 40:19:10 6
Total 02.07.2016 20:41:02 33:41:02 40:19:10 6

Skipper: Mathias Duell (Viaredssjöns Segelsällskap)
Mannskap: ()
Mani 32 33:41:02 40:19:10
40 SWE-9713

Petter Almhagen

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,1920

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,1920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 21:01:32 34:01:32 40:33:30 7
Total 02.07.2016 21:01:32 34:01:32 40:33:30 7
ELSANTA

Petter Almhagen

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,1920

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elsanta
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,1920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.07.2016 21:01:32 34:01:32 40:33:30 7
Total 02.07.2016 21:01:32 34:01:32 40:33:30 7

Skipper: Petter Almhagen (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Lars-Anders Helgesson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Hanse 342 34:01:32 40:33:30
41 SWE-6885

Robert Schmidt

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Emotion
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6885
NOR Rating: SWE 1,139

Petter Andolf

Seilforening:
Båtnavn: Emotion
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6885
NOR Rating: SWE 1,139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.07.2016 00:32:58 38:32:58 43:54:28 2
Total 03.07.2016 00:32:58 38:32:58 43:54:28 2
EMOTION

Robert Schmidt

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Emotion
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6885
NOR Rating: SWE 1,139

Petter Andolf

Seilforening:
Båtnavn: Emotion
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 6885
NOR Rating: SWE 1,139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 03.07.2016 00:32:58 38:32:58 43:54:28 2
Total 03.07.2016 00:32:58 38:32:58 43:54:28 2

Skipper: Robert Schmidt (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Petter Andolf ()
Dehler 29 38:32:58 43:54:28
42 SWE-245

Martin Lundh

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Miabella
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 245
NOR Rating: SWE 1,134

Henrik Nordqvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Miabella
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 245
NOR Rating: SWE 1,134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MIABELLA

Martin Lundh

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Miabella
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 245
NOR Rating: SWE 1,134

Henrik Nordqvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Miabella
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 245
NOR Rating: SWE 1,134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Martin Lundh (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Henrik Nordqvist (Segelsällskapet Slören)
Dehler 29 DNF
42 NOR-7946

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 1,127

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 1,127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
RASSKER

Magne Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 1,127

Stian Tønnesen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rassker
Båttype: Hallberg-Rassy One Off
Seilnummer: NOR 7946
NOR Rating: NOR 1,127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Magne Tønnesen (Fredrikstad Seilforening)
Mannskap: Stian Tønnesen (Fredrikstad Seilforening)
Hallberg-Rassy One Off DNF
42 SWE-140

Thomas Reinhold

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Salt
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,1690

Lars Lindeman

Seilforening:
Båtnavn: Salt
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,1690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
SALT

Thomas Reinhold

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Salt
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,1690

Lars Lindeman

Seilforening:
Båtnavn: Salt
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,1690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Thomas Reinhold (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Lars Lindeman ()
Elan 31 DNS
42 SWE-356

Felix Mossberg

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Red Rocket
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 356
NOR Rating: SWE 1,0950

Karl Mattsson

Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap
Båtnavn: Red Rocket
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 356
NOR Rating: SWE 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
RED ROCKET

Felix Mossberg

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Red Rocket
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 356
NOR Rating: SWE 1,0950

Karl Mattsson

Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap
Båtnavn: Red Rocket
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 356
NOR Rating: SWE 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Felix Mossberg (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Karl Mattsson (Rådasjöns Segelsällskap)
Express DNF
42 SWE-22

Jonas Caspersson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,1980

Peter Ewerstrand

Seilforening:
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,1980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
RUTERDAM

Jonas Caspersson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,1980

Peter Ewerstrand

Seilforening:
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,1980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Jonas Caspersson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Peter Ewerstrand ()
Wasa 360 DNF
42 SWE-8226

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,2650

Bernt Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,2650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
REBELLION

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,2650

Bernt Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,2650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Carl Fjällman (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Bernt Fjällman (Hjuviks Båtklubb)
First 35 DNF
42 SWE-305

Carl-Inge Jansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Miss X
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 1,1490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
MISS X

Carl-Inge Jansson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Miss X
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 1,1490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Carl-Inge Jansson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: ()
Omega 34 DNS
42 SWE-2473

Johan Bystedt

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Mon Amie 2
Båttype: Ohlsson 38
Seilnummer: SWE 2473
NOR Rating: SWE 1,1230

Calle Piros

Seilforening:
Båtnavn: Mon Amie 2
Båttype: Ohlsson 38
Seilnummer: SWE 2473
NOR Rating: SWE 1,1230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
MON AMIE 2

Johan Bystedt

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Mon Amie 2
Båttype: Ohlsson 38
Seilnummer: SWE 2473
NOR Rating: SWE 1,1230

Calle Piros

Seilforening:
Båtnavn: Mon Amie 2
Båttype: Ohlsson 38
Seilnummer: SWE 2473
NOR Rating: SWE 1,1230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Johan Bystedt (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Calle Piros ()
Ohlsson 38 DNS
42 SWE-120

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Sea Breeze
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 120
NOR Rating: SWE 1,0930

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Sea Breeze
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 120
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SEA BREEZE

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Sea Breeze
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 120
NOR Rating: SWE 1,0930

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Sea Breeze
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 120
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Peter Bäcklund (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Per Sandberg (Tjörns Segelsällskap)
NF DNF
42 SWE-347

Ulf Åhrman

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Playground
Båttype: Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,047

Thomas Andersson

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Playground
Båttype: Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
PLAYGROUND

Ulf Åhrman

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Playground
Båttype: Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,047

Thomas Andersson

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Playground
Båttype: Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Ulf Åhrman (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Thomas Andersson (Bohuslänska Jaktklubben)
Fenix DNF
42 SWE-273

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Orca
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 273
NOR Rating: SWE 1,1060

Petter Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 273
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ORCA

Andreas Håkansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Orca
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 273
NOR Rating: SWE 1,1060

Petter Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 273
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Andreas Håkansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Petter Holmberg ()
Maxi Racer DNF
42 SWE-39

Eivind Bøymo-Malm

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,262

Lena Bøymo-Having

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
NORIX

Eivind Bøymo-Malm

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,262

Lena Bøymo-Having

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Eivind Bøymo-Malm (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Lena Bøymo-Having (Långedrags Segelsällskap)
Xp33 DNF
42 SWE-67

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,016

Karl-Melker Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
OSKAR

Hans Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,016

Karl-Melker Oskarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Hans Oskarsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Karl-Melker Oskarsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Accent DNF
42 SWE-374

Hans Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710

Owe Karlsson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
OURSY

Hans Helgesson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710

Owe Karlsson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Hans Helgesson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Owe Karlsson (Segelsällskapet Slören)
First 31.7 LR DNF
42 SWE-44

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,1060

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
PALOMA BLANCA

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,1060

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Magnus Nilsson (Svanesunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Holmqvist ()
Comfort 32 DNF
42 SWE-2

Dan Nilsson

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Sicada
Båttype: Cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,142

Marko Kräkinen

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Sicada
Båttype: Cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SICADA

Dan Nilsson

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Sicada
Båttype: Cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,142

Marko Kräkinen

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Sicada
Båttype: Cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Dan Nilsson (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Marko Kräkinen (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Cb33 DNF
42 SWE-121

David Christofferson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,0660

David Kinberger

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
NANO

David Christofferson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,0660

David Kinberger

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: David Christofferson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: David Kinberger (De Tio Öarnas Segelsällskap)
707 DNF
42 SWE-81

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,115

Mats Sjöstrand

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
QETESH

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,115

Mats Sjöstrand

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Björn Wärnberg (Ljungskile Segelsällskap)
Mannskap: Mats Sjöstrand ()
Albin Nova DNF
42 SWE-3

Peter Keerberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: PLAN B
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,2100

Anders Rosling

Seilforening:
Båtnavn: PLAN B
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
PLAN B

Peter Keerberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: PLAN B
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,2100

Anders Rosling

Seilforening:
Båtnavn: PLAN B
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Peter Keerberg (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Anders Rosling ()
LIFE 7.5 DNF
42 NOR-15113

Sverre Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,2100

Vegard Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
MY LIFE

Sverre Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,2100

Vegard Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Sverre Gjulem (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Vegard Gjulem (Sarpsborg Seilforening)
Life 7.5 DNF
42 SWE-378

Pontus Göransson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 1,0650

Dan Göransson

Seilforening:
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
PIPISTRELLO

Pontus Göransson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 1,0650

Dan Göransson

Seilforening:
Båtnavn: Pipistrello
Båttype: Pogo650
Seilnummer: SWE 378
NOR Rating: SWE 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Pontus Göransson (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: Dan Göransson ()
Pogo650 DNF
42 SWE-10749

Tomas Bengtson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35cws
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 1,2010

Hugo Burgerhout

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35cws
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 1,2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
QUINTIC

Tomas Bengtson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35cws
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 1,2010

Hugo Burgerhout

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35cws
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 1,2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Tomas Bengtson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Hugo Burgerhout (Segelsällskapet Viken Ägir)
Dehler 35cws DNS
42 SWE-525

Per-Erik Eriksson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,1060

Susanne Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
SOFIA

Per-Erik Eriksson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,1060

Susanne Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Per-Erik Eriksson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Susanne Eriksson ()
Bavaria 32 DNS
42 SWE-25

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2410

Amanda Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
VIDA

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2410

Amanda Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Niclas Holmberg (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: Amanda Holmberg (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Elan 350 DNF
42 SWE-105

Staffan Lennmalm

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,3240

Roger Wallhult

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,3240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
VITESSE

Staffan Lennmalm

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,3240

Roger Wallhult

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,3240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Staffan Lennmalm (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Roger Wallhult (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Arcona 400 DNF
42 SWE-371

Joakim Kling

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 371
NOR Rating: SWE 1,0950

Kim Kling

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 371
NOR Rating: SWE 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
X

Joakim Kling

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 371
NOR Rating: SWE 1,0950

Kim Kling

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 371
NOR Rating: SWE 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Joakim Kling (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Kim Kling (Stenungsunds Segelsällskap)
Express DNF
42 SWE-10135

Jörgen Allén

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Victory
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 10135
NOR Rating: SWE 1,258

Marcus Blomberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Victory
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 10135
NOR Rating: SWE 1,258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
VICTORY

Jörgen Allén

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Victory
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 10135
NOR Rating: SWE 1,258

Marcus Blomberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Victory
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 10135
NOR Rating: SWE 1,258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Jörgen Allén (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Marcus Blomberg (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Dehler 35 DNF
42 NOR-8900

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 1,190

Henrik Forsstrøm

Seilforening:
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 1,190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
VENTUS

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 1,190

Henrik Forsstrøm

Seilforening:
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 1,190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Per Forsstrøm (Halden Seilforening)
Mannskap: Henrik Forsstrøm ()
Arcona 36 DNF
42 SWE-9

Lasse Frennås

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: trap
Båttype: Ancona 400
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,3320

Magnus Kullberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: trap
Båttype: Ancona 400
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,3320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
TRAP

Lasse Frennås

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: trap
Båttype: Ancona 400
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,3320

Magnus Kullberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: trap
Båttype: Ancona 400
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,3320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Lasse Frennås (Billdals Kappseglingssällskap)
Mannskap: Magnus Kullberg (Stenungsunds Segelsällskap)
Ancona 400 DNF
42 SWE-113

Jonas Kjellberg

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2640

Sebastian Östling

Seilforening:
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
TRINDY

Jonas Kjellberg

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2640

Sebastian Östling

Seilforening:
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,2640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Jonas Kjellberg (Lerums Segelsällskap)
Mannskap: Sebastian Östling ()
Dehler34 SV DNF
42 SWE-308

Henrik Högman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,085

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
TURBULENCE

Henrik Högman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,085

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Henrik Högman (Sotefjordens Segelsällskap)
Mannskap: Fredrik Högman ()
Cumulus DNF
42 SWE-28

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 C
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,158

Jonas Lehtinen

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 C
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,158
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
X-AN

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 C
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,158

Jonas Lehtinen

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: Bavaria 39 C
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,158
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Per Almqvist (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Jonas Lehtinen ()
Bavaria 39 C DNF
42 IRL-5479

Mikael Filipsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X-Frun
Båttype: X-332
Seilnummer: IRL 5479
NOR Rating: IRL 1,2270

Mats Hallin

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X-Frun
Båttype: X-332
Seilnummer: IRL 5479
NOR Rating: IRL 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
X-FRUN

Mikael Filipsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X-Frun
Båttype: X-332
Seilnummer: IRL 5479
NOR Rating: IRL 1,2270

Mats Hallin

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: X-Frun
Båttype: X-332
Seilnummer: IRL 5479
NOR Rating: IRL 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Mikael Filipsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Mats Hallin (Stenungsunds Segelsällskap)
X-332 DNF
42 SWE-74

Göran Artman

Seilforening: Domstens Båtklubb
Båtnavn: Xusidus
Båttype: X.382
Seilnummer: SWE 74
NOR Rating: SWE 1,270

Pelle Weimenhög

Seilforening: Domstens Båtklubb
Båtnavn: Xusidus
Båttype: X.382
Seilnummer: SWE 74
NOR Rating: SWE 1,270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
XUSIDUS

Göran Artman

Seilforening: Domstens Båtklubb
Båtnavn: Xusidus
Båttype: X.382
Seilnummer: SWE 74
NOR Rating: SWE 1,270

Pelle Weimenhög

Seilforening: Domstens Båtklubb
Båtnavn: Xusidus
Båttype: X.382
Seilnummer: SWE 74
NOR Rating: SWE 1,270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Göran Artman (Domstens Båtklubb)
Mannskap: Pelle Weimenhög (Domstens Båtklubb)
X.382 DNF
42 SWE-75

Janne Ågren

Seilforening: Domsands Båtsällskap
Båtnavn: Yolo
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 75
NOR Rating: SWE 1,3180

Victor Ågren

Seilforening: Domsands Båtsällskap
Båtnavn: Yolo
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 75
NOR Rating: SWE 1,3180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
YOLO

Janne Ågren

Seilforening: Domsands Båtsällskap
Båtnavn: Yolo
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 75
NOR Rating: SWE 1,3180

Victor Ågren

Seilforening: Domsands Båtsällskap
Båtnavn: Yolo
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 75
NOR Rating: SWE 1,3180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Janne Ågren (Domsands Båtsällskap)
Mannskap: Victor Ågren (Domsands Båtsällskap)
Xp38 DNF
42 SWE-61

Gunnar Wiberger

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,0610

Bengt Wiberger

Seilforening:
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ÄNGLA

Gunnar Wiberger

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,0610

Bengt Wiberger

Seilforening:
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Gunnar Wiberger (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: Bengt Wiberger ()
Senorita Helmsman DNF
42 SWE-529

Anders Nilsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Xtreme
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 529
NOR Rating: SWE 1,2270

Svante Ström

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Xtreme
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 529
NOR Rating: SWE 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
XTREME

Anders Nilsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Xtreme
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 529
NOR Rating: SWE 1,2270

Svante Ström

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Xtreme
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 529
NOR Rating: SWE 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Anders Nilsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Svante Ström (Stenungsunds Segelsällskap)
X-99 DNF
42 SWE-104

Håkan Larsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2270

Johan Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
XENIE

Håkan Larsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2270

Johan Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Håkan Larsson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Johan Larsson ()
X-99 DNF
42 SWE-306

Bertil Rohlen

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,215

Göran Tennby

Seilforening:
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
X3M

Bertil Rohlen

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,215

Göran Tennby

Seilforening:
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Bertil Rohlen (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Göran Tennby ()
X-332 DNF
42 SWE-80

Dan Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Xanda
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,214

Anders Öfverman

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Xanda
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
XANDA

Dan Turesson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Xanda
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,214

Anders Öfverman

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Xanda
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Dan Turesson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Anders Öfverman (Långedrags Segelsällskap)
X-332 DNS
42 SWE-83

Rikard Roth

Seilforening: Falsterbokanalens Båtklubb
Båtnavn: XAR
Båttype: XP-44
Seilnummer: SWE 83
NOR Rating: SWE 1,4180

Lars Jörnvi

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: XAR
Båttype: XP-44
Seilnummer: SWE 83
NOR Rating: SWE 1,4180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
XAR

Rikard Roth

Seilforening: Falsterbokanalens Båtklubb
Båtnavn: XAR
Båttype: XP-44
Seilnummer: SWE 83
NOR Rating: SWE 1,4180

Lars Jörnvi

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: XAR
Båttype: XP-44
Seilnummer: SWE 83
NOR Rating: SWE 1,4180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Rikard Roth (Falsterbokanalens Båtklubb)
Mannskap: Lars Jörnvi (Lommabuktens Seglarklubb)
XP-44 DNF
42 SWE-34

Pelle Åkerblom

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Tingeling
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,097

Andreas Åkerblom

Seilforening:
Båtnavn: Tingeling
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,097
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
TINGELING

Pelle Åkerblom

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Tingeling
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,097

Andreas Åkerblom

Seilforening:
Båtnavn: Tingeling
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,097
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Pelle Åkerblom (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Andreas Åkerblom ()
Maxi Racer DNF
42 SWE-2

Peder Edholm

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Tilda
Båttype: Wasa 370 MH
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1950

Eric Segerlind

Seilforening:
Båtnavn: Tilda
Båttype: Wasa 370 MH
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
TILDA

Peder Edholm

Seilforening: Segelsällskapet Westgötarne
Båtnavn: Tilda
Båttype: Wasa 370 MH
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1950

Eric Segerlind

Seilforening:
Båtnavn: Tilda
Båttype: Wasa 370 MH
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Peder Edholm (Segelsällskapet Westgötarne)
Mannskap: Eric Segerlind ()
Wasa 370 MH DNS
42 SWE-15

Filip Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,1810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SMERALDA

Filip Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Smeralda
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,1810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Filip Andersson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: ()
Smaragd DNF
42 NOR-14415

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,247

Morten Køpke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
SNOWBIZ

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,247

Morten Køpke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Peter Holm (Bærum Seilforening)
Mannskap: Morten Køpke (Bærum Seilforening)
Elan 350 DNS
42 SWE-323

Mats Rydh

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 1,092

Anders Landqvist

Seilforening:
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 1,092
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SNUS

Mats Rydh

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 1,092

Anders Landqvist

Seilforening:
Båtnavn: Snus
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 323
NOR Rating: SWE 1,092
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Mats Rydh (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Anders Landqvist ()
NF DNF
42 SWE-9132

Svenne Berensson

Seilforening: Tulka Segelsällskap
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,1550

Andy Baekke

Seilforening:
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,1550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SLöFOCK

Svenne Berensson

Seilforening: Tulka Segelsällskap
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,1550

Andy Baekke

Seilforening:
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,1550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Svenne Berensson (Tulka Segelsällskap)
Mannskap: Andy Baekke ()
First 345 DNF
42 SWE-428

Martin Lundskog

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,2140

Andreas Lundskog

Seilforening:
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,2140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
SKUGGFAXE

Martin Lundskog

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,2140

Andreas Lundskog

Seilforening:
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,2140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Martin Lundskog (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Andreas Lundskog ()
X-332 DNS
42 SWE-304

Kjell Johnsson

Seilforening: Segelsällskapet Gäddviken
Båtnavn: Signia
Båttype: Seascape 18
Seilnummer: SWE 304
NOR Rating: SWE 1,0900

Anders Bergman

Seilforening:
Båtnavn: Signia
Båttype: Seascape 18
Seilnummer: SWE 304
NOR Rating: SWE 1,0900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SIGNIA

Kjell Johnsson

Seilforening: Segelsällskapet Gäddviken
Båtnavn: Signia
Båttype: Seascape 18
Seilnummer: SWE 304
NOR Rating: SWE 1,0900

Anders Bergman

Seilforening:
Båtnavn: Signia
Båttype: Seascape 18
Seilnummer: SWE 304
NOR Rating: SWE 1,0900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Kjell Johnsson (Segelsällskapet Gäddviken)
Mannskap: Anders Bergman ()
Seascape 18 DNF
42 SWE-10039

Sture Smith

Seilforening: Stora Stenars Segelsällskap
Båtnavn: Sjoglans
Båttype: Dehler 39 SQ
Seilnummer: SWE 10039
NOR Rating: SWE 1,3200

Dan Hammar

Seilforening:
Båtnavn: Sjoglans
Båttype: Dehler 39 SQ
Seilnummer: SWE 10039
NOR Rating: SWE 1,3200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
SJOGLANS

Sture Smith

Seilforening: Stora Stenars Segelsällskap
Båtnavn: Sjoglans
Båttype: Dehler 39 SQ
Seilnummer: SWE 10039
NOR Rating: SWE 1,3200

Dan Hammar

Seilforening:
Båtnavn: Sjoglans
Båttype: Dehler 39 SQ
Seilnummer: SWE 10039
NOR Rating: SWE 1,3200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Sture Smith (Stora Stenars Segelsällskap)
Mannskap: Dan Hammar ()
Dehler 39 SQ DNF
42 SWE-613

Jonn Lantz5

Seilforening: Väderöarnas båtsällskap
Båtnavn: skruttet
Båttype: Jeanneau Selection 37
Seilnummer: SWE 613
NOR Rating: SWE 1,270

Håkan Dahlen

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: skruttet
Båttype: Jeanneau Selection 37
Seilnummer: SWE 613
NOR Rating: SWE 1,270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SKRUTTET

Jonn Lantz5

Seilforening: Väderöarnas båtsällskap
Båtnavn: skruttet
Båttype: Jeanneau Selection 37
Seilnummer: SWE 613
NOR Rating: SWE 1,270

Håkan Dahlen

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: skruttet
Båttype: Jeanneau Selection 37
Seilnummer: SWE 613
NOR Rating: SWE 1,270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Jonn Lantz5 (Väderöarnas båtsällskap)
Mannskap: Håkan Dahlen (Björlanda Kile Segelsällskap)
Jeanneau Selection 37 DNF
42 SWE-164

Christer Kläth

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,126

Erik Wahlström

Seilforening:
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MENINA

Christer Kläth

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,126

Erik Wahlström

Seilforening:
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Christer Kläth (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Erik Wahlström ()
Omega 34 DNF
42 NOR-13975

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 1,229

Christne Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 1,229
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
SPARKLING GIRL

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 1,229

Christne Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 1,229
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Harald Walder (Bærum Seilforening)
Mannskap: Christne Walder (Bærum Seilforening)
Archambault 31 DNF
42 SWE-350

Tomas Wängberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,2470

Mattias Frode

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,2470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
SURFER GIRL

Tomas Wängberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,2470

Mattias Frode

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Surfer Girl
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 350
NOR Rating: SWE 1,2470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Tomas Wängberg (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Mattias Frode (Långedrags Segelsällskap)
First 36.7 DNF
42 SWE-233

Henry Leuchovius

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,1960

Janet Gunnarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,1960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SWEA

Henry Leuchovius

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,1960

Janet Gunnarsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,1960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Henry Leuchovius (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Janet Gunnarsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Dehler 33CR DNF
42 SWE-81

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 cr
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,160

Mats Wilhelmsson

Seilforening:
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 cr
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SWEA

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 cr
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,160

Mats Wilhelmsson

Seilforening:
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 cr
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Lars Ove Swedenfeldt (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Mats Wilhelmsson ()
mr6 cr DNF
42 SWE-118

Tord Magnusson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Sunnanvind
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 118
NOR Rating: SWE 1,0930

Manne Björnsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Sunnanvind
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 118
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
SUNNANVIND

Tord Magnusson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Sunnanvind
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 118
NOR Rating: SWE 1,0930

Manne Björnsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Sunnanvind
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 118
NOR Rating: SWE 1,0930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Tord Magnusson (Viaredssjöns Segelsällskap)
Mannskap: Manne Björnsson (Viaredssjöns Segelsällskap)
Comfort 30 DNS
42 SWE-112

Torbjörn Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,076

Carl Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,076
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
STERNA

Torbjörn Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,076

Carl Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,076
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Torbjörn Sterner (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Carl Sterner (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Comfort 30 DNS
42 SWE-165

Sebastian Wallman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,1810

Hampus Danielsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,1810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SPEEDY GONZALES

Sebastian Wallman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,1810

Hampus Danielsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,1810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Sebastian Wallman (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Hampus Danielsson (Tjörns Segelsällskap)
Smaragd DNF
42 SWE-39

Stefan Möller

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: STELLA
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,2720

Krister Ahlqvist

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: STELLA
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,2720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
STELLA

Stefan Möller

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: STELLA
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,2720

Krister Ahlqvist

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: STELLA
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,2720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Stefan Möller (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Krister Ahlqvist (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Swedestar 370 DNF
42 SWE-3

Ove Siggelin

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cruser
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1650

Britt-Marie Östlund

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cruser
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SIGBRITT

Ove Siggelin

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cruser
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1650

Britt-Marie Östlund

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cruser
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Ove Siggelin (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Britt-Marie Östlund (Stenungsunds Segelsällskap)
Bavaria 38 Cruser DNF
42 SWE-139

Tommy Strandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Lioness
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 139
NOR Rating: SWE 1,1360

Rune Wikström

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Lioness
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 139
NOR Rating: SWE 1,1360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
LIONESS

Tommy Strandberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Lioness
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 139
NOR Rating: SWE 1,1360

Rune Wikström

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Lioness
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 139
NOR Rating: SWE 1,1360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Tommy Strandberg (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Rune Wikström (Tjörns Segelsällskap)
Contrast 33 DNS
42 SWE-133

Per Jacobsson

Seilforening: Ödsmåls Kappseglingsklubb
Båtnavn: Cumigen
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 133
NOR Rating: SWE 1,0740

Björn Johansson

Seilforening:
Båtnavn: Cumigen
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 133
NOR Rating: SWE 1,0740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CUMIGEN

Per Jacobsson

Seilforening: Ödsmåls Kappseglingsklubb
Båtnavn: Cumigen
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 133
NOR Rating: SWE 1,0740

Björn Johansson

Seilforening:
Båtnavn: Cumigen
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 133
NOR Rating: SWE 1,0740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Per Jacobsson (Ödsmåls Kappseglingsklubb)
Mannskap: Björn Johansson ()
Cumulus DNF
42 SWE-2334

Tomas Norlenius

Seilforening: Ölmanäs Segelsällskap
Båtnavn: CUSHTY
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,187

Gustav Norlenius

Seilforening:
Båtnavn: CUSHTY
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
CUSHTY

Tomas Norlenius

Seilforening: Ölmanäs Segelsällskap
Båtnavn: CUSHTY
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,187

Gustav Norlenius

Seilforening:
Båtnavn: CUSHTY
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Tomas Norlenius (Ölmanäs Segelsällskap)
Mannskap: Gustav Norlenius ()
Elan333 DNF
42 SWE-146

Lennart Cedenkvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,129

Lennart Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
DESTINY

Lennart Cedenkvist

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,129

Lennart Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Lennart Cedenkvist (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Lennart Eriksson ()
Dehler34 DNF
42 SWE-232

Johan Olsson

Seilforening: Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,270

Anders Skinnars

Seilforening: Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
DESTINY

Johan Olsson

Seilforening: Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,270

Anders Skinnars

Seilforening: Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Johan Olsson (Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb)
Mannskap: Anders Skinnars (Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb)
Dehler 35 DNF
42 NOR-14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 1,1940

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 1,1940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
COOKIE MONSTER

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 1,1940

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 1,1940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Mannskap: Arne Vidar Sjønøst (Trondhjems Seilforening)
Seascape 27 DNF
42 SWE-389

Jonny Petersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Claris
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 389
NOR Rating: SWE 1,134

Anders Tönder

Seilforening:
Båtnavn: Claris
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 389
NOR Rating: SWE 1,134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CLARIS

Jonny Petersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Claris
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 389
NOR Rating: SWE 1,134

Anders Tönder

Seilforening:
Båtnavn: Claris
Båttype: Dehler 29
Seilnummer: SWE 389
NOR Rating: SWE 1,134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Jonny Petersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Tönder ()
Dehler 29 DNF
42 SWE-1

Mikael Vesala

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,319

Jens Agustinsson

Seilforening: Åre Slalomklubb Segling
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
CHEETAH

Mikael Vesala

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,319

Jens Agustinsson

Seilforening: Åre Slalomklubb Segling
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Mikael Vesala (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Jens Agustinsson (Åre Slalomklubb Segling)
Cheetah30 DNF
42 NOR-12591

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,320

Henrik Hognestad

Seilforening:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
CHRISTIAN IV

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,320

Henrik Hognestad

Seilforening:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: Morten Ingebretsen (Åsgårdstrand Seilforening)
Mannskap: Henrik Hognestad ()
Oceanis 46 DNS
42 SWE-002

Niklas Nielsen

Seilforening: Nyhamns Byalags Båtklubb Röde Orm
Båtnavn: Circe
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: SWE 002
NOR Rating: SWE 1,2100

Kari Nielsen

Seilforening: Nyhamns Byalags Båtklubb Röde Orm
Båtnavn: Circe
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: SWE 002
NOR Rating: SWE 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
CIRCE

Niklas Nielsen

Seilforening: Nyhamns Byalags Båtklubb Röde Orm
Båtnavn: Circe
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: SWE 002
NOR Rating: SWE 1,2100

Kari Nielsen

Seilforening: Nyhamns Byalags Båtklubb Röde Orm
Båtnavn: Circe
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: SWE 002
NOR Rating: SWE 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Niklas Nielsen (Nyhamns Byalags Båtklubb Röde Orm)
Mannskap: Kari Nielsen (Nyhamns Byalags Båtklubb Röde Orm)
Life 7.5 DNS
42 SWE-2000

Håkan Hambeson

Seilforening: Marstrands Segelsällskap
Båtnavn: Dolores
Båttype: X-332 Sport
Seilnummer: SWE 2000
NOR Rating: SWE 1,257

Susanna Hambeson

Seilforening: Marstrands Segelsällskap
Båtnavn: Dolores
Båttype: X-332 Sport
Seilnummer: SWE 2000
NOR Rating: SWE 1,257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
DOLORES

Håkan Hambeson

Seilforening: Marstrands Segelsällskap
Båtnavn: Dolores
Båttype: X-332 Sport
Seilnummer: SWE 2000
NOR Rating: SWE 1,257

Susanna Hambeson

Seilforening: Marstrands Segelsällskap
Båtnavn: Dolores
Båttype: X-332 Sport
Seilnummer: SWE 2000
NOR Rating: SWE 1,257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Håkan Hambeson (Marstrands Segelsällskap)
Mannskap: Susanna Hambeson (Marstrands Segelsällskap)
X-332 Sport DNF
42 SWE-201

Thomas Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,2450

Anders Sivers

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,2450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
DORIS

Thomas Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,2450

Anders Sivers

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,2450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Thomas Johansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Sivers (Stenungsunds Segelsällskap)
Dehler 35 DNF
42 SWE-33

Johan Classon

Seilforening: Göteborg Grötö Segelsällskap
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,0780

Börje Classon

Seilforening:
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
FARMOR BRITA

Johan Classon

Seilforening: Göteborg Grötö Segelsällskap
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,0780

Börje Classon

Seilforening:
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Johan Classon (Göteborg Grötö Segelsällskap)
Mannskap: Börje Classon ()
Bavaria 33 Cruiser DNF
42 SWE-56

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,2620

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
FLOW

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,2620

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,2620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Peter Nohlin (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Ulf Johansson (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Dehler 34 SV DNF
42 NOR-14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 1,201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
FLYER

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 1,201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening)
Mannskap: ()
Dehler 36 cws DNF
42 SWE-7999

Gunnar Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 7999
NOR Rating: SWE 1,3100

Lennart Hansson

Seilforening:
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 7999
NOR Rating: SWE 1,3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
ESTELLE

Gunnar Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 7999
NOR Rating: SWE 1,3100

Lennart Hansson

Seilforening:
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 7999
NOR Rating: SWE 1,3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: Gunnar Olsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Lennart Hansson ()
Farr 30 DNS
42 SWE-16

Tomas Eriksson

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: Elin
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,1730

Magnus Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Elin
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
ELIN

Tomas Eriksson

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: Elin
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,1730

Magnus Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Elin
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 16
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Tomas Eriksson (Chalmers Segelsällskap)
Mannskap: Magnus Eriksson ()
J80 DNF
42 SWE-43

Matthias Schilke

Seilforening: Dalarö Båtklubb
Båtnavn: Dragonfly West
Båttype: Dragonfly 28 Sport
Seilnummer: SWE 43
NOR Rating: SWE 1,4700

Peter Källström

Seilforening:
Båtnavn: Dragonfly West
Båttype: Dragonfly 28 Sport
Seilnummer: SWE 43
NOR Rating: SWE 1,4700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
DRAGONFLY WEST

Matthias Schilke

Seilforening: Dalarö Båtklubb
Båtnavn: Dragonfly West
Båttype: Dragonfly 28 Sport
Seilnummer: SWE 43
NOR Rating: SWE 1,4700

Peter Källström

Seilforening:
Båtnavn: Dragonfly West
Båttype: Dragonfly 28 Sport
Seilnummer: SWE 43
NOR Rating: SWE 1,4700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Matthias Schilke (Dalarö Båtklubb)
Mannskap: Peter Källström ()
Dragonfly 28 Sport DNF
42 SWE-00

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: SWE 00
NOR Rating: SWE 1,18

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: SWE 00
NOR Rating: SWE 1,18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
DREAMER

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: SWE 00
NOR Rating: SWE 1,18

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: SWE 00
NOR Rating: SWE 1,18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Kjell Siggelin (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Leif Siggelin ()
Bavaria 40 Cruiser DNF
42 SWE-1

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,172

Mats Bogestrand

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
ELEKTRA

Oscar Bergstrand

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,172

Mats Bogestrand

Seilforening: Segelsällskapet Kaparen
Båtnavn: Elektra
Båttype: Beason 36
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Oscar Bergstrand (Lerkils Båtsällskap)
Mannskap: Mats Bogestrand (Segelsällskapet Kaparen)
Beason 36 DNF
42 SWE-468

Magnus Johansson

Seilforening: Sandöhamn bk
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,309

Anders Steen

Seilforening:
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
CELESTE

Magnus Johansson

Seilforening: Sandöhamn bk
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,309

Anders Steen

Seilforening:
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Magnus Johansson (Sandöhamn bk)
Mannskap: Anders Steen ()
Elan 410 DNF
42 SWE-101

Rolf Böhn

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Capo di Capi
Båttype: Dominant Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,108

Anders Hedin

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Capo di Capi
Båttype: Dominant Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CAPO DI CAPI

Rolf Böhn

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Capo di Capi
Båttype: Dominant Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,108

Anders Hedin

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Capo di Capi
Båttype: Dominant Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Rolf Böhn (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Anders Hedin (Strömstads Segelsällskap)
Dominant Race DNF
42 SWE-934

Kjell Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 1,0180

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ANNA-LINA

Kjell Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 1,0180

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Anna-Lina
Båttype: Maxi77
Seilnummer: SWE 934
NOR Rating: SWE 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Kjell Andersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: David Mikkelsen ()
Maxi77 DNF
42 SWE-140

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,2560

Bengt Wernersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,2560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
ANNIE

Johan Mälsjö

Seilforening: Billdals Kappseglingssällskap
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,2560

Bengt Wernersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Annie
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: SWE 140
NOR Rating: SWE 1,2560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Johan Mälsjö (Billdals Kappseglingssällskap)
Mannskap: Bengt Wernersson (Segelsällskapet Slören)
Dehler 38 DNF
42 SWE-772

Lars Sjöström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27 Sport
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,2150

Bengt Rosengren

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27 Sport
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,2150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
APLICATOR GROUP

Lars Sjöström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27 Sport
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,2150

Bengt Rosengren

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27 Sport
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,2150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Lars Sjöström (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Bengt Rosengren (Strömstads Segelsällskap)
Pacer 27 Sport DNF
42 SWE-791

Magnus Tveit

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791
NOR Rating: SWE 1,1680

Fredrik Esbjörnsson

Seilforening:
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791
NOR Rating: SWE 1,1680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
ANNA

Magnus Tveit

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791
NOR Rating: SWE 1,1680

Fredrik Esbjörnsson

Seilforening:
Båtnavn: Anna
Båttype: J/70
Seilnummer: SWE 791
NOR Rating: SWE 1,1680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Magnus Tveit (Malmö Segelsällskap)
Mannskap: Fredrik Esbjörnsson ()
J/70 DNF
42 SWE-536

Thomas Dahl

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Angels share
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,237

Svante Arvidsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Angels share
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
ANGELS SHARE

Thomas Dahl

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Angels share
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,237

Svante Arvidsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Angels share
Båttype: Melges 24
Seilnummer: SWE 536
NOR Rating: SWE 1,237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Thomas Dahl (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Svante Arvidsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Melges 24 DNF
42 SWE-95

Fritiof Pontén

Seilforening: Bergkvara Båtklubb
Båtnavn: Agraff
Båttype: Fortissimo
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,1150

Stina Jansson

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Agraff
Båttype: Fortissimo
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
AGRAFF

Fritiof Pontén

Seilforening: Bergkvara Båtklubb
Båtnavn: Agraff
Båttype: Fortissimo
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,1150

Stina Jansson

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Agraff
Båttype: Fortissimo
Seilnummer: SWE 95
NOR Rating: SWE 1,1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Fritiof Pontén (Bergkvara Båtklubb)
Mannskap: Stina Jansson (Långedrags Segelsällskap)
Fortissimo DNF
42 SWE-8675

Curt Larsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Albatross
Båttype: Linjett 32 MH
Seilnummer: SWE 8675
NOR Rating: SWE 1,071

Marie Jilleskog Larsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Albatross
Båttype: Linjett 32 MH
Seilnummer: SWE 8675
NOR Rating: SWE 1,071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ALBATROSS

Curt Larsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Albatross
Båttype: Linjett 32 MH
Seilnummer: SWE 8675
NOR Rating: SWE 1,071

Marie Jilleskog Larsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Albatross
Båttype: Linjett 32 MH
Seilnummer: SWE 8675
NOR Rating: SWE 1,071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Curt Larsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Marie Jilleskog Larsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Linjett 32 MH DNF
42 SWE-56

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,174

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
ALICE

Lars Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,174

Conny Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Lars Larsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Conny Andersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Aphrodite 101 DNF
42 SWE-197

Mats Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,2580

John Holmberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,2580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
AURORA

Mats Andersson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,2580

John Holmberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,2580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Mats Andersson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: John Holmberg (Stenungsunds Segelsällskap)
Dehler 35 DNF
42 NOR-14441

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,373

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,373
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
AWESOME

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,373

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,373
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: Lars Johannes Sørbo (Oslo Seilforening)
Mannskap: Jan Petter Gamborg (Oslo Seilforening)
Comet 41 Sport DNS
42 SWE-8

Thord Lyrstrand

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Blåeld
Båttype: Centerline 40
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,3600

Mats Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Blåeld
Båttype: Centerline 40
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
BLåELD

Thord Lyrstrand

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Blåeld
Båttype: Centerline 40
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,3600

Mats Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Blåeld
Båttype: Centerline 40
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: Thord Lyrstrand (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Mats Larsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Centerline 40 DNS
42 SWE-710

Stefan Robertson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Blåklint
Båttype: Ballad
Seilnummer: SWE 710
NOR Rating: SWE 1,0670

Göran Bergqvist

Seilforening:
Båtnavn: Blåklint
Båttype: Ballad
Seilnummer: SWE 710
NOR Rating: SWE 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
BLåKLINT

Stefan Robertson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Blåklint
Båttype: Ballad
Seilnummer: SWE 710
NOR Rating: SWE 1,0670

Göran Bergqvist

Seilforening:
Båtnavn: Blåklint
Båttype: Ballad
Seilnummer: SWE 710
NOR Rating: SWE 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Stefan Robertson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Göran Bergqvist ()
Ballad DNF
42 SWE-38

Sebastian Christenson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,198

Magnus Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
BåTAGENT

Sebastian Christenson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,198

Magnus Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Sebastian Christenson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Magnus Nilsson ()
Seascape 27 DNF
42 SWE-33

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315

Henrik Hansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
BLUES

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315

Henrik Hansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Hans Johansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Henrik Hansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Xp38 DNF
42 SWE-293

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,1330

Joakim Sundberg

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,1330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
BLACK PEARL

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,1330

Joakim Sundberg

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,1330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Johan Holmqvist (Lerkils Båtsällskap)
Mannskap: Joakim Sundberg (Lerkils Båtsällskap)
Dehler 34 DNS
42 SWE-5

nils sellbom

Seilforening: Maleviks Segelklubb
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,313

Johan Bexell

Seilforening: Maleviks Segelklubb
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
BANNE MEJ

nils sellbom

Seilforening: Maleviks Segelklubb
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,313

Johan Bexell

Seilforening: Maleviks Segelklubb
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: nils sellbom (Maleviks Segelklubb)
Mannskap: Johan Bexell (Maleviks Segelklubb)
Banner 41 sport DNS
42 NOR-21

Bjørn Vadholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,3060

Ivar Arne Børset

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,3060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
BARCAROLE OPUS IV

Bjørn Vadholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,3060

Ivar Arne Børset

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,3060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: Bjørn Vadholm (Kongelig Norsk Seilforening)
Mannskap: Ivar Arne Børset (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design DNS
42 NOR-14427

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
NOR Rating: NOR 1,173

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
NOR Rating: NOR 1,173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
BERENIKE

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
NOR Rating: NOR 1,173

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
NOR Rating: NOR 1,173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Mannskap: Nina Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 36 AC DNF
42 SWE-1720

Johan Fredriksson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Flying Colours
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 1720
NOR Rating: SWE 1,2850

Mårten Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: Flying Colours
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 1720
NOR Rating: SWE 1,2850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
FLYING COLOURS

Johan Fredriksson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Flying Colours
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 1720
NOR Rating: SWE 1,2850

Mårten Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: Flying Colours
Båttype: First 40.7
Seilnummer: SWE 1720
NOR Rating: SWE 1,2850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Johan Fredriksson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Mårten Lundgren ()
First 40.7 DNF
42 DEN-37

Ole Kristensen

Seilforening: Køge Bugt Sejlklub
Båtnavn: Frida
Båttype: Seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,2260

Henrik Bartholin

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,2260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
FRIDA

Ole Kristensen

Seilforening: Køge Bugt Sejlklub
Båtnavn: Frida
Båttype: Seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,2260

Henrik Bartholin

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,2260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Ole Kristensen (Køge Bugt Sejlklub)
Mannskap: Henrik Bartholin ()
Seascape27 DNF
42 SWE-3

Johan Wetterlundh

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,228

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
KAIDA

Johan Wetterlundh

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,228

Lars Gärdebäck

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Johan Wetterlundh (Hovås Yacht Club)
Mannskap: Lars Gärdebäck (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Salona 33 DNF
42 SWE-97

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Kara Mia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,1030

Jens Karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Kara Mia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,1030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
KARA MIA

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Kara Mia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,1030

Jens Karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Kara Mia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,1030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Ulf Karlsson (Viaredssjöns Segelsällskap)
Mannskap: Jens Karlsson ()
First 28 partial DNF
42 SWE-37

Karin Dahlberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Kazzazza
Båttype: Omega 36
Seilnummer: SWE 37
NOR Rating: SWE 1,214

Joakim Hansson

Seilforening:
Båtnavn: Kazzazza
Båttype: Omega 36
Seilnummer: SWE 37
NOR Rating: SWE 1,214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
KAZZAZZA

Karin Dahlberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Kazzazza
Båttype: Omega 36
Seilnummer: SWE 37
NOR Rating: SWE 1,214

Joakim Hansson

Seilforening:
Båtnavn: Kazzazza
Båttype: Omega 36
Seilnummer: SWE 37
NOR Rating: SWE 1,214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Karin Dahlberg (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Joakim Hansson ()
Omega 36 DNF
42 NOR-13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,223

Steinar Solli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
JUST 4 FUN

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,223

Steinar Solli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Christian Toverud (Bundefjorden Seilforening)
Mannskap: Steinar Solli (Bundefjorden Seilforening)
Salona 34 DNF
42 SWE-759

Peter Sundström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1730

Axel Sundström

Seilforening:
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
JOTTIE

Peter Sundström

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1730

Axel Sundström

Seilforening:
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Peter Sundström (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Axel Sundström ()
J/80 DNF
42 SWE-7507

Göran Johnsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Jo2
Båttype: Murena
Seilnummer: SWE 7507
NOR Rating: SWE 1,06

Oskar Brännström

Seilforening:
Båtnavn: Jo2
Båttype: Murena
Seilnummer: SWE 7507
NOR Rating: SWE 1,06
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
JO2

Göran Johnsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Jo2
Båttype: Murena
Seilnummer: SWE 7507
NOR Rating: SWE 1,06

Oskar Brännström

Seilforening:
Båtnavn: Jo2
Båttype: Murena
Seilnummer: SWE 7507
NOR Rating: SWE 1,06
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Göran Johnsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Oskar Brännström ()
Murena DNF
42 SWE-179

Lars Åkerblom

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Johanna
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 179
NOR Rating: SWE 1,1060

Linus Åkerblom

Seilforening:
Båtnavn: Johanna
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 179
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
JOHANNA

Lars Åkerblom

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Johanna
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 179
NOR Rating: SWE 1,1060

Linus Åkerblom

Seilforening:
Båtnavn: Johanna
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 179
NOR Rating: SWE 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Lars Åkerblom (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannskap: Linus Åkerblom ()
Comfort 32 DNF
42 SWE-64

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2700

Filip Manninge

Seilforening: Råå Jolleklubb
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
JOLIE

Markus Svensson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2700

Filip Manninge

Seilforening: Råå Jolleklubb
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Markus Svensson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Filip Manninge (Råå Jolleklubb)
First 35 DNF
42 SWE-25

Lars-Bertil Gustafsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2950

Per Lindell

Seilforening:
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
LAVA GULL

Lars-Bertil Gustafsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2950

Per Lindell

Seilforening:
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP 1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,2950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Skipper: Lars-Bertil Gustafsson (Varbergs Segelsällskap)
Mannskap: Per Lindell ()
HP 1030 DNF
42 NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 1,217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
LEKEN

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 1,217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening)
Mannskap: ()
J/92 DNS
42 SWE-47

Tomas Larsson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Manixen
Båttype: X-35
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,3060

Ulf Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Manixen
Båttype: X-35
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,3060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
MANIXEN

Tomas Larsson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Manixen
Båttype: X-35
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,3060

Ulf Larsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Manixen
Båttype: X-35
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,3060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Tomas Larsson (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Ulf Larsson (Stenungsunds Segelsällskap)
X-35 DNF
42 SWE-574

Daniel Sorting

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Marion
Båttype: Bavaria 32 CR
Seilnummer: SWE 574
NOR Rating: SWE 1,1250

Kjell Carlsson

Seilforening:
Båtnavn: Marion
Båttype: Bavaria 32 CR
Seilnummer: SWE 574
NOR Rating: SWE 1,1250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MARION

Daniel Sorting

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Marion
Båttype: Bavaria 32 CR
Seilnummer: SWE 574
NOR Rating: SWE 1,1250

Kjell Carlsson

Seilforening:
Båtnavn: Marion
Båttype: Bavaria 32 CR
Seilnummer: SWE 574
NOR Rating: SWE 1,1250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Daniel Sorting (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Kjell Carlsson ()
Bavaria 32 CR DNF
42 SWE-358

Mats Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0830

Anders Olsson

Seilforening:
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MATILDA

Mats Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0830

Anders Olsson

Seilforening:
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Mats Andersson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Anders Olsson ()
NF DNF
42 SWE-203

Joakim Hansson

Seilforening: Myggenäs
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,1970

Magnus Olsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,1970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
MANIANA

Joakim Hansson

Seilforening: Myggenäs
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,1970

Magnus Olsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,1970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Joakim Hansson (Myggenäs)
Mannskap: Magnus Olsson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mani 32 DNS
42 SWE-157

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 1,1580

Johan Ålstam

Seilforening: Mariestads Segelklubb
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
LUNA

Joakim Axelsson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 1,1580

Johan Ålstam

Seilforening: Mariestads Segelklubb
Båtnavn: Luna
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: SWE 157
NOR Rating: SWE 1,1580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Joakim Axelsson (Segelsällskapet Åmålsviken)
Mannskap: Johan Ålstam (Mariestads Segelklubb)
Mixer Cr DNS
42 SWE-24

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aphrodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,094

Daniel Hjerpe

Seilforening:
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aphrodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,094
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
AGNES

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aphrodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,094

Daniel Hjerpe

Seilforening:
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aphrodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,094
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Jonas Rolfsman (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Daniel Hjerpe ()
Aphrodite 29 DNF
42 SWE-137

Inge Johnson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,1450

Örjan Götmalm

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,1450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
LOVISA

Inge Johnson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,1450

Örjan Götmalm

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,1450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Inge Johnson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Örjan Götmalm (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Maxi 999 DNS
42 SWE-251

Claes Edström

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: LUFFE
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,0400

Magnus Robertsson

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: LUFFE
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
LUFFE

Claes Edström

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: LUFFE
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,0400

Magnus Robertsson

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: LUFFE
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Claes Edström (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Magnus Robertsson (Ljungskile Segelsällskap)
Späckhuggare DNF
42 SWE-1304

Marcus Domack

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Isola
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 1304
NOR Rating: SWE 1,167

Niclas Domack

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Isola
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 1304
NOR Rating: SWE 1,167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
ISOLA

Marcus Domack

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Isola
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 1304
NOR Rating: SWE 1,167

Niclas Domack

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Isola
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 1304
NOR Rating: SWE 1,167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: Marcus Domack (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Niclas Domack (Kongelig Norsk Seilforening)
First 31.7 LR DNF
42 SWE-164

Matz Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,2370

Ola Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,2370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
ISADORA

Matz Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,2370

Ola Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,2370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Matz Brown (Ljungskile Segelsällskap)
Mannskap: Ola Brown (Ljungskile Segelsällskap)
Omega 42 DNF
42 SWE-76

Jan Calvert

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gioiola
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 76
NOR Rating: SWE 1,321

Peter Jacobson

Seilforening: Göteborgs Kungliga Segelsällskap
Båtnavn: Gioiola
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 76
NOR Rating: SWE 1,321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
GIOIOLA

Jan Calvert

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gioiola
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 76
NOR Rating: SWE 1,321

Peter Jacobson

Seilforening: Göteborgs Kungliga Segelsällskap
Båtnavn: Gioiola
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 76
NOR Rating: SWE 1,321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Jan Calvert (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Peter Jacobson (Göteborgs Kungliga Segelsällskap)
Arcona 400 DNF
42 SWE-1190

Jan Augustsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 1,1310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
GLYMUR

Jan Augustsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Glymur
Båttype: Optima101
Seilnummer: SWE 1190
NOR Rating: SWE 1,1310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Jan Augustsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: ()
Optima101 DNF
42 NOR-14911

Arne Ottestad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Godspeed
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14911
NOR Rating: NOR 1,210

Dag Usterud

Seilforening:
Båtnavn: Godspeed
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14911
NOR Rating: NOR 1,210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
GODSPEED

Arne Ottestad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Godspeed
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14911
NOR Rating: NOR 1,210

Dag Usterud

Seilforening:
Båtnavn: Godspeed
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 14911
NOR Rating: NOR 1,210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Arne Ottestad (Tønsberg Seilforening)
Mannskap: Dag Usterud ()
Life 7.5 DNS
42 SWE-59

Hans Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H-323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,113

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H-323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
GERONIMO

Hans Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H-323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,113

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H-323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Hans Axelsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Bo Axelsson (Stenungsunds Segelsällskap)
H-323 DNF
42 NOR-15611

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,3910

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,3910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
GALATEA

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,3910

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,3910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Morten Harlem (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Jan Roar Pedersen (Sarpsborg Seilforening)
Swan 48 DNF
42 NOR-10455

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,1890

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,1890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
FRøKNA

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,1890

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,1890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Anne Heldal (Røyken Seilforening)
Mannskap: Arild Heldal (Røyken Seilforening)
Hansson31 DNS
42 SWE-80

Hans Ristner

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: G
Båttype: IMX 40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,3620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
G

Hans Ristner

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: G
Båttype: IMX 40
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,3620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Hans Ristner (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: ()
IMX 40 DNF
42 SWE-186

Hans Granhed

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Gaia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 186
NOR Rating: SWE 1,1550

Jonas Granhed

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Gaia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 186
NOR Rating: SWE 1,1550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
GAIA

Hans Granhed

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Gaia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 186
NOR Rating: SWE 1,1550

Jonas Granhed

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Gaia
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 186
NOR Rating: SWE 1,1550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Hans Granhed (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Jonas Granhed (GKSS)
Smaragd DNS
42 SWE-840

Henrik Stjernberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,327

Christer Thorsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,327
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
GONE NUTTY

Henrik Stjernberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,327

Christer Thorsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: X-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,327
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Skipper: Henrik Stjernberg (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Christer Thorsson (Stenungsunds Segelsällskap)
X-40 DNF
42 NOR-14406

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,245

Rune Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
GRANUAILE

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,245

Rune Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Sandra Hjertås (Tønsberg Seilforening)
Mannskap: Rune Hjertås (Tønsberg Seilforening)
Elan 350 DNF
42 SWE-118

Joakim Fors

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Honey Ryder
Båttype: First 45
Seilnummer: SWE 118
NOR Rating: SWE 1,3800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
HONEY RYDER

Joakim Fors

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Honey Ryder
Båttype: First 45
Seilnummer: SWE 118
NOR Rating: SWE 1,3800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Skipper: Joakim Fors (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: ()
First 45 DNS
42 SWE-15

Carl Stark

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Iboat
Båttype: Manzanita 1/4 ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,0490

Sven Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Iboat
Båttype: Manzanita 1/4 ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
IBOAT

Carl Stark

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Iboat
Båttype: Manzanita 1/4 ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,0490

Sven Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Iboat
Båttype: Manzanita 1/4 ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Carl Stark (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Sven Johansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Manzanita 1/4 ton DNF
42 NOR-14998

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ida's
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14998
NOR Rating: NOR 1,2130

Kjell Inge Heiberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ida's
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14998
NOR Rating: NOR 1,2130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10
IDA'S

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ida's
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14998
NOR Rating: NOR 1,2130

Kjell Inge Heiberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ida's
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14998
NOR Rating: NOR 1,2130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 10
Total DNS 10

Skipper: Tor Hove (Bærum Seilforening)
Mannskap: Kjell Inge Heiberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Seascape 27 DNS
42 NOR-14161

pb Brænne

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,181

Björn Bertoft

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
HANNA

pb Brænne

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,181

Björn Bertoft

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Skipper: pb Brænne (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Björn Bertoft (Sarpsborg Seilforening)
Smaragd DNF
42 SWE-47

Joachim Hammersland

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,2090

Emil Hammersland

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,2090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
HAMMERSCAPE

Joachim Hammersland

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,2090

Emil Hammersland

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,2090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Joachim Hammersland (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
Mannskap: Emil Hammersland (Kungl Svenska Segel Sällskapet)
Seascape 27 DNF
42 SWE-126

Bo Rundberg

Seilforening: Ödsmåls Kappseglingsklubb
Båtnavn: Greta
Båttype: First 30 jk
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,2160

Magnus Jonsson Kulldorff

Seilforening: Ödsmåls Kappseglingsklubb
Båtnavn: Greta
Båttype: First 30 jk
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,2160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10
GRETA

Bo Rundberg

Seilforening: Ödsmåls Kappseglingsklubb
Båtnavn: Greta
Båttype: First 30 jk
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,2160

Magnus Jonsson Kulldorff

Seilforening: Ödsmåls Kappseglingsklubb
Båtnavn: Greta
Båttype: First 30 jk
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,2160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 10
Total DNF 10

Skipper: Bo Rundberg (Ödsmåls Kappseglingsklubb)
Mannskap: Magnus Jonsson Kulldorff (Ödsmåls Kappseglingsklubb)
First 30 jk DNF
42 SWE-176

Asko Malila

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,142

Reijo Malila

Seilforening: Meriseura Turku. Finland
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
GRÅ

Asko Malila

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,142

Reijo Malila

Seilforening: Meriseura Turku. Finland
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Skipper: Asko Malila (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Reijo Malila (Meriseura Turku. Finland)
Contrast 33 DNF
42 SWE-13

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,1810

Anton Westbom

Seilforening:
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,1810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
GULAN

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,1810

Anton Westbom

Seilforening:
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,1810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

Skipper: Marcus Wendin (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Anton Westbom ()
Smaragd DNS
42 SWE-305

Per-Ivar Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Melizia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 1,085

Jens Augustinsson

Seilforening:
Båtnavn: Melizia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 1,085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3
MELIZIA

Per-Ivar Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Melizia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 1,085

Jens Augustinsson

Seilforening:
Båtnavn: Melizia
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 305
NOR Rating: SWE 1,085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 3
Total DNS 3

Skipper: Per-Ivar Nilsson (Svanesunds Segelsällskap)
Mannskap: Jens Augustinsson ()
Cumulus DNS
Last ned CSV fil