Klasse: Laser (alle typer) |
NOR 197695
Atle Lohrmann
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 197695
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Atle Lohrmann |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 189630
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 189630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 184992
Susan Berentsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 184992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Susan Berentsen |
Bærum Seilforening |
NOR 188094
Inge-Magnar Olerud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 188094
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge-Magnar Olerud |
Bærum Seilforening |
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paal HH Lindenskov |
Asker Seilforening |
NOR 204659
Morten D. Lie
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 204659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten D. Lie |
Asker Seilforening |
NOR 197555
Øivind Kanavin
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øivind Kanavin |
Asker Seilforening |
NOR 184140
Pål Tharaldsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 184140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Tharaldsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 199076
Knut Frederik Horn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 199076
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Frederik Horn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10
Erik Jakobsen
Seilforening: Nevlunghavn Jolleklubb Seilnummer: NOR 10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Jakobsen |
Nevlunghavn Jolleklubb |
NOR 99
Grethe Halvorsen
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grethe Halvorsen |
Kragerø Seilforening |
NOR 3
Frank Baust Pettersen
Seilforening: Hvaler Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frank Baust Pettersen |
Hvaler Seilforening |
NOR 204667
Finn Hanssen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204667
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Hanssen |
Bærum Seilforening |
NOR 155137
Knut Beck
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 155137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Beck |
Hurum Seilforening |
NOR 163842
Finn Erik Bjerke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 163842
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Erik Bjerke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 156389
Geir Sunde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 156389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Sunde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 5
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
SWE 139331
magnus elgähs
Seilforening: MKS Seilnummer: SWE 139331
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
magnus elgähs |
MKS |
Deltagere i klassen: 18 |