Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper | Forening |
---|---|
Klasse: Fellesseminar lør og søn inkl all måltider - u/ overnatting | |
Carolle Reitzer | Kongelig Norsk Seilforening |
Gaute Stakston | Sandefjord Seilforening |
Jon Anders Quamme | Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 | |
Klasse: Fellesseminar lør og søn inkl alle måltider og overn i enkleltrom | |
Geir Victor Svendsen | Oslo Seilforening |
Dag Løken | Moss Seilforening |
sigurd slottan | Bundefjorden Seilforening |
Jan Fredrik Klette | Moss Seilforening |
Carl Christian Strømberg | Engelsviken Seilforening |
SVEIN SKOGLUND | Os Seilforening |
Stein Angsund | Horten Seilforening |
Tore Hansen | Larvik Seilforening |
Jan Petter Gamborg-Nielsen | Oslo Seilforening |
Hermod Opstvedt | Os Seilforening |
kyrre tandberg | Tønsberg Seilforening |
Sverre Valeur | Askøy Seilforening |
Hans Egil Eriksen | Moss Seilforening |
Egil Magne Haugstad | Asker Seilforening |
Trond Strandenes | Grimstad Seilforening |
Harald Nilsen | Kragerø Seilforening |
Thorvald Haarberg | Askøy Seilforening |
Morten Bjerkåsholmen | Asker Seilforening |
Ove Lind | Bergens Seilforening |
Henrik Vigert Larsen | Bergens Seilforening |
Marius Maaseide | Ålesunds Seilforening |
Per Bordal | Moss Seilforening |
Erik Ask | Kongelig Norsk Seilforening |
Nils Hauff | Kongelig Norsk Seilforening |
Sivert Kalvik | Kongelig Norsk Seilforening |
Marit Grundseth | Kongelig Norsk Seilforening |
Ragni Bjørnethun | Kongelig Norsk Seilforening |
Karl-Christian Agerup | Kongelig Norsk Seilforening |
Bjørn Andresen | Oslo Seilforening |
Harald Masst | Bærum Seilforening |
Espen Kuhe | Bærum Seilforening |
Paal Erik Bryhn | Kongelig Norsk Seilforening |
Regis Rougier | Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 33 | |
Klasse: Fellesseminar lør og søn inkl alle måltider og overnatting i dbl rom | |
Ann Carene Petersen | Moss Seilforening |
Glenn Dyhr Petersen | Moss Seilforening |
INGER BØYMO | Fredrikstad Seilforening |
Knut BØYMO | Fredrikstad Seilforening |
BJØRN O SISSENER | Kongelig Norsk Seilforening |
Torben von Huth | Tønsberg Seilforening |
Erich Kuhle | Kongelig Norsk Seilforening |
Marit Kuhle | Kongelig Norsk Seilforening |
Anne Moe Nikolaysen | Kongelig Norsk Seilforening |
Dag-Olav Nicolaysen | Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 | |
Klasse: Fellesseminar lør og søn inkl lunsj begge dager - u overatting og middag | |
Morten Bjørnum | Larvik Seilforening |
Thomas Middleton | Åsgårdstrand Seilforening |
Terje Rise | Seilforeningen 1928 |
Tore Gulliksen | Tønsberg Seilforening |
Knut Åmdal | Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 | |
Klasse: Ledermøte inkl lunsj, middag og overnatting enkeltrom | |
HARALD Bl | Ran Seilforening |
Trond Jørgensen | Kragerø Seilforening |
Tom Bratlie | Hurum Seilforening |
Geir Berg Oshaug | Molde Seilforening |
Thomas Hjertø | Møre og Romsdal Seilkrets |
Torill Tomren | Ålesunds Seilforening |
Rolf Hermansen | Hordaland Seilkrets |
Rolf K. Sæther | Kristiansunds Seilforening |
Hakan Gerdbo | Askøy Seilforening |
Kjetil Poppe | |
Lars Tomasgaard | Drøbaksund Seilforening |
Christian Gundersen | |
Deltagere i klassen: 12 | |
Klasse: Ledermøte lør inkl lunsj, middag og overnatting i dobbeltrom | |
Jørgen Stang Heffermehl | Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 | |
Klasse: Ledermøte lørdag inkl lunsj | |
Magne Kjerkreit | Trøndelag seilkrets |
Øyvind Degnes | Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 | |
Klasse: Ledermøte lørdag inkl lunsj og middag | |
Ole Rasmus Undrum | Tønsberg Seilforening |
Laila Therese Våden | Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |