Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Shorthanded - Klasse 1 DH-NOR Rating til og med 0.920
NOR 10599

Tom Lennart Sætersdal

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410

Øyvind Storeb

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:13:13 21:43:13 18:16:00 3
Florø - Mål 25.05.2014 10:01:00 19:47:47 16:38:55 7
Total 25.05.2014 10:01:00 41:31:00 34:54:55 7
April

Tom Lennart Sætersdal

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410

Øyvind Storeb

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: April
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 10599
NOR Rating: NOR 0,8410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:13:13 21:43:13 18:16:00 3
Florø - Mål 25.05.2014 10:01:00 19:47:47 16:38:55 7
Total 25.05.2014 10:01:00 41:31:00 34:54:55 7
First 305 Tom Lennart Sætersdal Nordhordland Seilforening 0,841
NOR 3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:41 20:47:41 18:42:54 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:57:35 13:39:54 12:17:54 2
Total 25.05.2014 02:57:35 34:27:35 31:00:48 3
Marild

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:41 20:47:41 18:42:54 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:57:35 13:39:54 12:17:54 2
Total 25.05.2014 02:57:35 34:27:35 31:00:48 3
Mixer Cr Stig Gard Paulsen Seilforeningen 1928 0,900
NOR 253

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:37 20:47:37 17:18:01 1
Florø - Mål 25.05.2014 03:59:30 14:41:53 12:13:43 1
Total 25.05.2014 03:59:30 35:29:30 29:31:44 1
Exena

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 253
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:37 20:47:37 17:18:01 1
Florø - Mål 25.05.2014 03:59:30 14:41:53 12:13:43 1
Total 25.05.2014 03:59:30 35:29:30 29:31:44 1
Express Carl Olav Wickmann Bergens Seilforening 0,832
NOR 75

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:57 20:47:57 17:18:17 2
Florø - Mål 25.05.2014 04:14:14 14:56:17 12:25:42 3
Total 25.05.2014 04:14:14 35:44:14 29:43:59 2
Elisabeth

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:57 20:47:57 17:18:17 2
Florø - Mål 25.05.2014 04:14:14 14:56:17 12:25:42 3
Total 25.05.2014 04:14:14 35:44:14 29:43:59 2
Express Tom Erik Løseth Florø Seilforening 0,832
NOR 9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:13 20:58:13 19:15:02 6
Florø - Mål 25.05.2014 04:31:41 15:03:28 13:49:22 5
Total 25.05.2014 04:31:41 36:01:41 33:04:24 5
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:13 20:58:13 19:15:02 6
Florø - Mål 25.05.2014 04:31:41 15:03:28 13:49:22 5
Total 25.05.2014 04:31:41 36:01:41 33:04:24 5
First 31.7 HR Morten Fotland Bergens Seilforening 0,918
NOR 9461

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840

Christian Grove

Seilforening: Egersund Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:00:21 21:30:21 19:00:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 05:21:53 15:21:32 13:34:38 4
Total 25.05.2014 05:21:53 36:51:53 32:35:18 4
Vind Vind

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840

Christian Grove

Seilforening: Egersund Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:00:21 21:30:21 19:00:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 05:21:53 15:21:32 13:34:38 4
Total 25.05.2014 05:21:53 36:51:53 32:35:18 4
Maxi 999 Sveinar Vadla Askøy Seilforening 0,884
NOR 12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950

Stein H Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:24:53 21:54:53 19:36:49 7
Florø - Mål 25.05.2014 06:39:43 16:14:50 14:32:28 6
Total 25.05.2014 06:39:43 38:09:43 34:09:17 6
MissMarianne

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950

Stein H Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 09:24:53 21:54:53 19:36:49 7
Florø - Mål 25.05.2014 06:39:43 16:14:50 14:32:28 6
Total 25.05.2014 06:39:43 38:09:43 34:09:17 6
Bavaria 33 Jarle Vika Åsane Seilforening 0,895
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Shorthanded - Klasse 2 DH-NOR Raiting 0,921 - 0,985
NOR 9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:25 20:45:25 19:35:40 9
Florø - Mål 25.05.2014 03:03:25 13:48:00 13:01:37 8
Total 25.05.2014 03:03:25 34:33:25 32:37:17 8
X-faktor

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:25 20:45:25 19:35:40 9
Florø - Mål 25.05.2014 03:03:25 13:48:00 13:01:37 8
Total 25.05.2014 03:03:25 34:33:25 32:37:17 8
X-332 Harald Matland Nordhordland Seilforening 0,944
NOR 11528

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:15 20:51:15 20:19:58 18
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Hawthorne

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Hawthorne
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11528
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:15 20:51:15 20:19:58 18
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
First 36,7 Morten Offerdal Askøy Seilforening 0,975
NOR 10528

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710

Seilbakgrunn
Kort men intens

Trygve Solløs

Seilforening:
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:53 20:49:53 20:13:38 16
Florø - Mål 25.05.2014 03:20:41 14:00:48 13:36:25 12
Total 25.05.2014 03:20:41 34:50:41 33:50:03 12
Le-Lo

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710

Seilbakgrunn
Kort men intens

Trygve Solløs

Seilforening:
Båtnavn: Le-Lo
Båttype: First 37.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:53 20:49:53 20:13:38 16
Florø - Mål 25.05.2014 03:20:41 14:00:48 13:36:25 12
Total 25.05.2014 03:20:41 34:50:41 33:50:03 12
First 37.7 Bård Singstad Ran Seilforening 0,971
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:01:02 20:31:02 19:52:52 12
Florø - Mål 25.05.2014 02:46:57 13:45:55 13:20:18 DNF 10
Total DNF
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:01:02 20:31:02 19:52:52 12
Florø - Mål 25.05.2014 02:46:57 13:45:55 13:20:18 DNF 10
Total DNF
First 34.7 Jan Vidar Nordstrand Nordhordland Seilforening 0,969
NOR 11341

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:37:13 20:07:13 19:50:18 10
Florø - Mål 25.05.2014 03:01:54 14:24:41 14:12:34 14
Total 25.05.2014 03:01:54 34:31:54 34:02:52 15
Storm Fighter

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,986
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:37:13 20:07:13 19:50:18 10
Florø - Mål 25.05.2014 03:01:54 14:24:41 14:12:34 14
Total 25.05.2014 03:01:54 34:31:54 34:02:52 15
Elan 37 Nils Hordvik Åsane Seilforening 0,986
NOR 12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:27:50 19:57:50 19:32:40 8
Florø - Mål 25.05.2014 00:39:47 12:11:57 11:56:34 2
Total 25.05.2014 00:39:47 32:09:47 31:29:14 2
storm

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:27:50 19:57:50 19:32:40 8
Florø - Mål 25.05.2014 00:39:47 12:11:57 11:56:34 2
Total 25.05.2014 00:39:47 32:09:47 31:29:14 2
elan 37 Jørund Fjøsne Stord Seilforening 0,979
NOR 10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:13:23 20:43:23 20:16:01 17
Florø - Mål 25.05.2014 02:38:30 13:25:07 13:07:24 9
Total 25.05.2014 02:38:30 34:08:30 33:23:25 9
Lille My

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:13:23 20:43:23 20:16:01 17
Florø - Mål 25.05.2014 02:38:30 13:25:07 13:07:24 9
Total 25.05.2014 02:38:30 34:08:30 33:23:25 9
Elan 37 Øystein Spilde Hardanger Seglklubb 0,978
NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:02:57 20:32:57 19:55:57 13
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
vito 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:02:57 20:32:57 19:55:57 13
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Elan 37 Nina Rosenlund Ran Seilforening 0,970
NOR 14221

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620

Simen Oen Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:14:38 20:44:38 19:57:20 14
Florø - Mål 25.05.2014 03:32:12 14:17:34 13:44:58 13
Total 25.05.2014 03:32:12 35:02:12 33:42:18 10
Sundance

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620

Simen Oen Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:14:38 20:44:38 19:57:20 14
Florø - Mål 25.05.2014 03:32:12 14:17:34 13:44:58 13
Total 25.05.2014 03:32:12 35:02:12 33:42:18 10
Sun O 36ip Truls Myrmehl Åsane Seilforening 0,962
NOR 12245

Tom Hellesund

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790

Øyvind Olson

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:19 20:51:19 20:25:02 19
Florø - Mål 25.05.2014 03:09:53 13:48:34 13:31:10 11
Total 25.05.2014 03:09:53 34:39:53 33:56:12 13
FRYD

Tom Hellesund

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790

Øyvind Olson

Seilforening: Karm?eilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:21:19 20:51:19 20:25:02 19
Florø - Mål 25.05.2014 03:09:53 13:48:34 13:31:10 11
Total 25.05.2014 03:09:53 34:39:53 33:56:12 13
Hanse 370 e Tom Hellesund Karm?eilforening 0,979
NOR 9935

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Anette

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
CB 365 Bjørnar Stald Åsane Seilforening 0,982
NOR 11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:16:43 20:46:43 19:25:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 03:05:16 13:48:33 12:54:41 7
Total 25.05.2014 03:05:16 34:35:16 32:20:21 6
Gleden

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:16:43 20:46:43 19:25:40 5
Florø - Mål 25.05.2014 03:05:16 13:48:33 12:54:41 7
Total 25.05.2014 03:05:16 34:35:16 32:20:21 6
Maxi 1050 Finn Espeseth Askøy Seilforening 0,935
NOR 14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790

Inge Boe

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:14 20:58:14 20:31:48 20
Florø - Mål 25.05.2014 05:20:26 15:52:12 15:32:12 17
Total 25.05.2014 05:20:26 36:50:26 36:04:00 16
Carolina av Alvøen II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790

Inge Boe

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:14 20:58:14 20:31:48 20
Florø - Mål 25.05.2014 05:20:26 15:52:12 15:32:12 17
Total 25.05.2014 05:20:26 36:50:26 36:04:00 16
Elan 37 Frank Nyheim Askøy Seilforening 0,979
NOR 10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:22 19:29:22 19:04:48 1
Florø - Mål 24.05.2014 23:45:37 11:46:15 11:31:25 1
Total 24.05.2014 23:45:37 31:15:37 30:36:13 1
Ventus

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:22 19:29:22 19:04:48 1
Florø - Mål 24.05.2014 23:45:37 11:46:15 11:31:25 1
Total 24.05.2014 23:45:37 31:15:37 30:36:13 1
Bavaria 35 Match Kjell Ove Klungrehaug Bergens Seilforening 0,979
NOR 11298

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:46:47 20:16:47 19:52:26 11
Florø - Mål 25.05.2014 01:36:06 12:49:19 12:33:55 6
Total 25.05.2014 01:36:06 33:06:06 32:26:21 7
Paprika

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:46:47 20:16:47 19:52:26 11
Florø - Mål 25.05.2014 01:36:06 12:49:19 12:33:55 6
Total 25.05.2014 01:36:06 33:06:06 32:26:21 7
Elan 37 Per Højgaard Nielsen Bergens Seilforening 0,980
NOR 11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850

Njaal Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:14:42 19:44:42 19:26:55 6
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Cermedez

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850

Njaal Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:14:42 19:44:42 19:26:55 6
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Elan 37 MORTEN ÅDLAND Nordhordland Seilforening 0,985
NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:31 20:47:31 19:23:55 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:37:23 13:19:52 12:26:16 4
Total 25.05.2014 02:37:23 34:07:23 31:50:11 3
Sitaren

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:31 20:47:31 19:23:55 4
Florø - Mål 25.05.2014 02:37:23 13:19:52 12:26:16 4
Total 25.05.2014 02:37:23 34:07:23 31:50:11 3
Maxi 1050 Terje Rise Seilforeningen 1928 0,933
NOR 11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:38 20:58:38 19:22:58 3
Florø - Mål 25.05.2014 05:05:18 15:36:40 14:25:28 15
Total 25.05.2014 05:05:18 36:35:18 33:48:26 11
Alna II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:28:38 20:58:38 19:22:58 3
Florø - Mål 25.05.2014 05:05:18 15:36:40 14:25:28 15
Total 25.05.2014 05:05:18 36:35:18 33:48:26 11
Hanse 341 Kjetil Skog Askøy Seilforening 0,924
NOR 11548

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:31 20:49:31 19:10:48 2
Florø - Mål 25.05.2014 05:27:08 16:07:37 14:51:10 16
Total 25.05.2014 05:27:08 36:57:08 34:01:58 14
Calypsoen

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:19:31 20:49:31 19:10:48 2
Florø - Mål 25.05.2014 05:27:08 16:07:37 14:51:10 16
Total 25.05.2014 05:27:08 36:57:08 34:01:58 14
Calypso 102 Steinar Hansen Nordhordland Seilforening 0,921
NOR 11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480

Beste prestasjoner

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:03:50 20:33:50 19:29:40 7
Florø - Mål 25.05.2014 02:16:25 13:12:35 12:31:22 5
Total 25.05.2014 02:16:25 33:46:25 32:01:02 4
Silje

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480

Beste prestasjoner

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:03:50 20:33:50 19:29:40 7
Florø - Mål 25.05.2014 02:16:25 13:12:35 12:31:22 5
Total 25.05.2014 02:16:25 33:46:25 32:01:02 4
J Sun Odyssey 40.3 Roy Nilsen Stord Seilforening 0,948
NOR 10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800

Eirik / Fredrik Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:59:23 20:29:23 20:04:47 15
Florø - Mål 25.05.2014 01:20:27 12:21:04 12:06:14 3
Total 25.05.2014 01:20:27 32:50:27 32:11:01 5
Tigergutt

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800

Eirik / Fredrik Rosenberg

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:59:23 20:29:23 20:04:47 15
Florø - Mål 25.05.2014 01:20:27 12:21:04 12:06:14 3
Total 25.05.2014 01:20:27 32:50:27 32:11:01 5
Elan 37 PÅL HOLST Bergens Seilforening 0,980
NOR 11538

Arne Pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840

Morten Abedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
scirocco 2

Arne Pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840

Morten Abedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
bavaria 42 cruser Arne Pettersen Askøy Seilforening 0,984
Deltagere i klassen: 22
 
Klasse: Shorthanded - Klasse 3 DH-NOR Rating 0,986 og over
NOR 14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:14 20:42:14 20:36:01 3
Florø - Mål 25.05.2014 02:33:33 13:21:19 13:17:18 3
Total 25.05.2014 02:33:33 34:03:33 33:53:19 3
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:14 20:42:14 20:36:01 3
Florø - Mål 25.05.2014 02:33:33 13:21:19 13:17:18 3
Total 25.05.2014 02:33:33 34:03:33 33:53:19 3
DEHLER 38 Kjetil Knudsen Bergens Seilforening 0,995
NOR 10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:54 20:45:54 20:34:41 2
Florø - Mål 25.05.2014 03:41:10 14:25:16 14:17:28 6
Total 25.05.2014 03:41:10 35:11:10 34:52:09 4
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991

Hans Steinsland

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:15:54 20:45:54 20:34:41 2
Florø - Mål 25.05.2014 03:41:10 14:25:16 14:17:28 6
Total 25.05.2014 03:41:10 35:11:10 34:52:09 4
X-37 Knut Erik Hjorth Askøy Seilforening 0,991
NOR 12130

Ketil Christensen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560

Kristian Fredrik Nygård

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:54:35 20:24:35 21:33:09 6
Florø - Mål 25.05.2014 01:39:03 12:44:28 13:27:16 4
Total 25.05.2014 01:39:03 33:09:03 35:00:25 5
Chablis

Ketil Christensen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560

Kristian Fredrik Nygård

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:54:35 20:24:35 21:33:09 6
Florø - Mål 25.05.2014 01:39:03 12:44:28 13:27:16 4
Total 25.05.2014 01:39:03 33:09:03 35:00:25 5
First 44,7 Ketil Christensen Hjellestad Seilforening 1,056
NOR 13430

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:55:17 20:25:17 20:48:33 4
Florø - Mål 25.05.2014 01:11:12 12:15:55 12:29:53 1
Total 25.05.2014 01:11:12 32:41:12 33:18:26 2
Veni VI

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 07:55:17 20:25:17 20:48:33 4
Florø - Mål 25.05.2014 01:11:12 12:15:55 12:29:53 1
Total 25.05.2014 01:11:12 32:41:12 33:18:26 2
Hanse 430e Jan Hjellestad Bergens Seilforening 1,019
NOR 152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:49 19:29:49 19:29:49 1
Florø - Mål 25.05.2014 00:42:20 12:42:31 12:47:31 Tidsstraff 2
Total 25.05.2014 00:42:20 32:12:20 32:17:20 Tidsstraff 1
Zefyr-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X 35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 06:59:49 19:29:49 19:29:49 1
Florø - Mål 25.05.2014 00:42:20 12:42:31 12:47:31 Tidsstraff 2
Total 25.05.2014 00:42:20 32:12:20 32:17:20 Tidsstraff 1
X 35 OD Petter Sørhaug Askøy Seilforening 1,000
NOR 11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630

Seilbakgrunn
Banner 28 år 1999-2007
First 44.7 år 2007-2014

Beste prestasjoner
2009 vinner 1000 mile DH race

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:22 20:42:22 22:00:38 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Farvide

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630

Seilbakgrunn
Banner 28 år 1999-2007
First 44.7 år 2007-2014

Beste prestasjoner
2009 vinner 1000 mile DH race

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:12:22 20:42:22 22:00:38 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
First 44.7 Arvid Høgelid Milde Båtlag 1,063
NOR 9203

Lars Grepstad

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310

Jan Åke Mangersnes

Seilforening:
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Lettskremt

Lars Grepstad

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310

Jan Åke Mangersnes

Seilforening:
Båtnavn: Lettskremt
Båttype: X Yachts 1 ton
Seilnummer: NOR 9203
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
X Yachts 1 ton Lars Grepstad Florø Seilforening 1,031
NOR 13971

Inge Pettersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220

Helge Haglund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:42 20:47:42 21:15:08 5
Florø - Mål 25.05.2014 02:45:52 13:28:10 13:45:56 5
Total 25.05.2014 02:45:52 34:15:52 35:01:04 6
Escape

Inge Pettersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220

Helge Haglund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Escape
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13971
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2014 08:17:42 20:47:42 21:15:08 5
Florø - Mål 25.05.2014 02:45:52 13:28:10 13:45:56 5
Total 25.05.2014 02:45:52 34:15:52 35:01:04 6
Hanse 430 Inge Pettersen Bergens Seilforening 1,022
NOR 14146

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280

Erling T. Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Pyxis Nautica

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280

Erling T. Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Pyxis Nautica
Båttype: J Sun Odyssey 44i
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
J Sun Odyssey 44i Eivind Wiik Askøy Seilforening 1,028
NOR 13840

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Galadriel

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Hanse 400e LARS CHR. STENDAL Bergens Seilforening 1,007
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Shorthanded - Klasse 4 SH med spinnaker
NOR 2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC
Mathilda

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC
Aphrodite 101 Bjørn Rundhovde Nordhordland Seilforening 0,893
NOR 11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
Har segla sidan 1990, først i ein Columbie 66, så i ein Fenix og frå 2006 i ein First 31,7. Mest tursegling, men har delteke i ein og annan lokal regatta.

Beste prestasjoner
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
Total 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
Båtenvår

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
Har segla sidan 1990, først i ein Columbie 66, så i ein Fenix og frå 2006 i ein First 31,7. Mest tursegling, men har delteke i ein og annan lokal regatta.

Beste prestasjoner
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
Total 24.05.2014 20:08:19 8:58:19 8:09:19 1
First 31.7 Harald Gjøsæter Askøy Seilforening 0,909
NOR 11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9240

Seilbakgrunn
Deltatt i 2 Seilmakeren DH.3 ganger i Bergen Shorthanded.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Total 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Lipse

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9240

Seilbakgrunn
Deltatt i 2 Seilmakeren DH.3 ganger i Bergen Shorthanded.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Total 24.05.2014 20:51:04 9:41:04 8:56:54 3
Bavaria 36 AC (2001) Roald Skjoldal Ran Seilforening 0,924
NOR 13584

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
Total 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
Calluna

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
Total 24.05.2014 19:56:19 8:46:19 8:48:25 2
Bavaria 42 Cruiser FRODE TVERANGER HAUGLAND Askøy Seilforening 1,004
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Shorthanded - Klasse 5 SH uten spinnaker
NOR 14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
Total 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
Marie G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,9110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
Total 24.05.2014 20:05:55 8:55:55 8:08:13 1
X-99 JR Ketil Greve Stavanger Seilforening 0,911
NOR 11094

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Total 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Wavedancer

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Total 24.05.2014 20:56:03 9:46:03 8:25:45 2
Elan 33 Bengt Åge Borge Askøy Seilforening 0,863
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-23 07:26:52