24. mai - 25. mai 2014
MustoCup -Snipe
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Endelige resultater
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 30312
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SailLogic racing
Seilnummer:
NOR 30312
Janett Krefting
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
SailLogic racing
Seilnummer:
NOR 30312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SailLogic racing
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SailLogic racing
Seilnummer:
NOR 30312
Janett Krefting
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
SailLogic racing
Seilnummer:
NOR 30312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anette Melsom Myhre
Asker Seilforening
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
xo
Seilnummer:
NOR 30087
kristine melsom
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
xo
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
xo
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
xo
Seilnummer:
NOR 30087
kristine melsom
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
xo
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stein jacobsen
Bærum Seilforening
NOR 28452
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Christiane Moen
Seilforening:
Båtnavn:
shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
shacole
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Christiane Moen
Seilforening:
Båtnavn:
shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Martin Moen
Bærum Seilforening
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
IVAR JACOBSEN
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAPPY DAY`S
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
IVAR JACOBSEN
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
Bærum Seilforening
NOR 30186
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Henrik Bibow
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Henrik Bibow
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maj Kristin Hansen Borgen
Bærum Seilforening
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cachaca
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
Bærum Seilforening
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Pernille Pettersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IMPETUS IX
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Pernille Pettersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Nygard
Bærum Seilforening
NOR 28357
Jan Peter Kösters
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Mattias Johansson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Peter Kösters
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Mattias Johansson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Peter Kösters
Bærum Seilforening
NOR 30397
Katrina Davis
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Pelle Båt
Seilnummer:
NOR 30397
Sivert With
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pelle Båt
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pelle Båt
Katrina Davis
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Pelle Båt
Seilnummer:
NOR 30397
Sivert With
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Pelle Båt
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katrina Davis
Bærum Seilforening
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala III
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala III
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Shabalala III
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala III
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala III
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
Bærum Seilforening
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Grandiosa
Seilnummer:
NOR 30498
Morten Røisland
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Grandiosa
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Grandiosa
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Grandiosa
Seilnummer:
NOR 30498
Morten Røisland
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Grandiosa
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Sandvig
Bærum Seilforening
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
Bærum Seilforening
NOR 29450
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 29450
Fabian Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 29450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Art of Sailing
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 29450
Fabian Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 29450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Spone
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 30029
Siri B Kamfjord
Seilforening:
T?erg Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Catharina Frostad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kammen
Siri B Kamfjord
Seilforening:
T?erg Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Catharina Frostad
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Siri B Kamfjord
T?erg Seilforening
Deltagere i klassen: 15
Last ned CSV fil