Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Båter i pitstop      Sammenlagt-liste     

Endelige resultater

Klasse:

Klasse 1

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-14971

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9650

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:52:38 8:52:38 8:33:59 2
Florø - Mål 23.05.2015 08:57:17 8:04:39 7:47:41 1
Total 23.05.2015 08:57:17 16:57:17 16:21:40 1
SeaYou

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9650

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:52:38 8:52:38 8:33:59 2
Florø - Mål 23.05.2015 08:57:17 8:04:39 7:47:41 1
Total 23.05.2015 08:57:17 16:57:17 16:21:40 1

Skipper: Lars Petter Karlsen (Fredrikstad Seilforening)
Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening)
Seascape27 16:57:17 16:21:41 OK
2 NOR-239

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR 0,8300

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:15:13 10:15:13 8:30:37 1
Florø - Mål 23.05.2015 12:31:58 10:16:45 8:31:54 2
Total 23.05.2015 12:31:58 20:31:58 17:02:31 2
eXcelsior

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR 0,8300

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR 0,8300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:15:13 10:15:13 8:30:37 1
Florø - Mål 23.05.2015 12:31:58 10:16:45 8:31:54 2
Total 23.05.2015 12:31:58 20:31:58 17:02:31 2

Skipper: Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
Carl Johan Wickmann (Bergens Seilforening)
Express 20:31:58 17:02:32 OK
3 NOR-10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9320

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:38:37 9:38:37 8:59:16 4
Florø - Mål 23.05.2015 11:07:00 9:28:23 8:49:43 3
Total 23.05.2015 11:07:00 19:07:00 17:48:59 3
Sitaren

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9320

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:38:37 9:38:37 8:59:16 4
Florø - Mål 23.05.2015 11:07:00 9:28:23 8:49:43 3
Total 23.05.2015 11:07:00 19:07:00 17:48:59 3

Skipper: Terje Rise (Seilforeningen 1928)
Arne Liebich Rise (Seilforeningen 1928)
Maxi 1050 19:07:00 17:49:00 OK
4 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:37:46 9:37:46 9:05:24 5
Florø - Mål 23.05.2015 11:08:57 9:31:11 8:59:11 4
Total 23.05.2015 11:08:57 19:08:57 18:04:35 4
X-faktor

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:37:46 9:37:46 9:05:24 5
Florø - Mål 23.05.2015 11:08:57 9:31:11 8:59:11 4
Total 23.05.2015 11:08:57 19:08:57 18:04:35 4

Skipper: Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
Torkjell Tolo (Hardanger Seglklubb)
X-332 19:08:57 18:04:37 OK
5 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9020

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:49:59 9:49:59 8:52:09 3
Florø - Mål 23.05.2015 12:13:40 10:23:41 9:22:33 5
Total 23.05.2015 12:13:40 20:13:40 18:14:42 5
Marild

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9020

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:49:59 9:49:59 8:52:09 3
Florø - Mål 23.05.2015 12:13:40 10:23:41 9:22:33 5
Total 23.05.2015 12:13:40 20:13:40 18:14:42 5

Skipper: Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928)
Matt Kallenberg (Seilforeningen 1928)
Mixer Cr 20:13:40 18:14:44 OK
6 NOR-14221

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620

Mats Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:46:31 9:46:31 9:24:13 8
Florø - Mål 23.05.2015 13:19:50 11:33:19 11:06:58 6
Total 23.05.2015 13:19:50 21:19:50 20:31:11 6
Sundance

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620

Mats Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:46:31 9:46:31 9:24:13 8
Florø - Mål 23.05.2015 13:19:50 11:33:19 11:06:58 6
Total 23.05.2015 13:19:50 21:19:50 20:31:11 6

Skipper: Truls Myrmehl (Åsane Seilforening)
Mats Myrmehl (Åsane Seilforening)
Sun O 36ip 21:19:50 20:31:12 OK
7 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9335

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:17:41 10:17:41 9:36:36 10
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Alna II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9335

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:17:41 10:17:41 9:36:36 10
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Kjetil Skog (Askøy Seilforening)
Eivind Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 DNF
7 NOR-11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9080

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 22:06:58 11:06:58 10:05:36 12
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Båtenvår

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9080

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 22:06:58 11:06:58 10:05:36 12
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
Øystein Skjønborg (Asker Seilforening)
First 31.7 DNF
7 NOR-9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9160

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:24:31 10:24:31 9:32:03 9
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9160

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:24:31 10:24:31 9:32:03 9
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Morten Fotland (Bergens Seilforening)
Stein Arne Kvåle (Nordhordland Seilforening)
First 31.7 HR DNF
7 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9340

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:52:25 9:52:25 9:13:19 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Gleden

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9340

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:52:25 9:52:25 9:13:19 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Åse Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 DNF
7 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8600

Marianne Ødegaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 22:27:28 11:27:28 9:51:13 11
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
MissMarianne

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8600

Marianne Ødegaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 22:27:28 11:27:28 9:51:13 11
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Marianne Ødegaard (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 DNF
7 NOR-10497

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9280

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:51:45 9:51:45 9:09:08 6
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Utla

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9280

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:51:45 9:51:45 9:09:08 6
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Håvard Gikling (Florø Seilforening)
Hans Gikling (Kristiansunds Seilforening)
Dufour 34 DNF
7 NOR-14988

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 0,9650

Kjell Inge Heiberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS
Ida's

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 0,9650

Kjell Inge Heiberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS

Skipper: Tor Hove (Bærum Seilforening)
Kjell Inge Heiberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Seascape 27 DNS
7 NOR-11782

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: Hjemmelagd
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Hjemmelagd
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS
Rocky Ocean

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: Hjemmelagd
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Hjemmelagd
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS

Skipper: Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
Hjemmelagd DNS
7 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båttype: Sun Od 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9470

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båttype: Sun Od 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS
Silje

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båttype: Sun Od 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9470

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båttype: Sun Od 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS

Skipper: Roy Nilsen (Stord Seilforening)
Paul Matre (Stord Seilforening)
Sun Od 40.3 DNS

Klasse 2

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9780

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:02:59 9:02:59 8:51:02 1
Florø - Mål 23.05.2015 09:31:40 8:28:41 8:17:29 1
Total 23.05.2015 09:31:40 17:31:40 17:08:31 1
Ventus

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9780

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:02:59 9:02:59 8:51:02 1
Florø - Mål 23.05.2015 09:31:40 8:28:41 8:17:29 1
Total 23.05.2015 09:31:40 17:31:40 17:08:31 1

Skipper: Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening)
Karl Otto Book (Åsgårdstrand Seilforening)
Bavaria 35 Match 17:31:40 17:08:32 OK
2 NOR-12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9780

morten nissen lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:22:26 9:22:26 9:10:03 3
Florø - Mål 23.05.2015 10:33:54 9:11:28 8:59:20 2
Total 23.05.2015 10:33:54 18:33:54 18:09:23 2
storm

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9780

morten nissen lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:22:26 9:22:26 9:10:03 3
Florø - Mål 23.05.2015 10:33:54 9:11:28 8:59:20 2
Total 23.05.2015 10:33:54 18:33:54 18:09:23 2

Skipper: Jørund Fjøsne (Stord Seilforening)
morten nissen lie (Kongelig Norsk Seilforening)
elan 37 18:33:54 18:09:24 OK
3 NOR-11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9840

Njaal Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:27:27 9:27:27 9:18:22 4
Florø - Mål 23.05.2015 11:02:07 9:34:40 9:25:28 3
Total 23.05.2015 11:02:07 19:02:07 18:43:50 3
Cermedez

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9840

Njaal Thorbjørnsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:27:27 9:27:27 9:18:22 4
Florø - Mål 23.05.2015 11:02:07 9:34:40 9:25:28 3
Total 23.05.2015 11:02:07 19:02:07 18:43:50 3

Skipper: MORTEN ÅDLAND (Nordhordland Seilforening)
Njaal Thorbjørnsen (Hjellestad Seilforening)
Elan 37 19:02:07 18:43:51 OK
4 NOR-13926

Vetle Woxholt

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 0,9740

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:43:21 9:43:21 9:28:10 6
Florø - Mål 23.05.2015 11:33:51 9:50:30 9:35:08 4
Total 23.05.2015 11:33:51 19:33:51 19:03:18 4
Viva

Vetle Woxholt

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 0,9740

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: NOR 13926
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:43:21 9:43:21 9:28:10 6
Florø - Mål 23.05.2015 11:33:51 9:50:30 9:35:08 4
Total 23.05.2015 11:33:51 19:33:51 19:03:18 4

Skipper: Vetle Woxholt (Stavanger Seilforening)
Harald Gellein (Stavanger Seilforening)
Arcona 340 19:33:51 19:03:20 OK
5 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:54:49 9:54:49 9:36:22 8
Florø - Mål 23.05.2015 12:17:27 10:22:38 10:03:19 5
Total 23.05.2015 12:17:27 20:17:27 19:39:41 5
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:54:49 9:54:49 9:36:22 8
Florø - Mål 23.05.2015 12:17:27 10:22:38 10:03:19 5
Total 23.05.2015 12:17:27 20:17:27 19:39:41 5

Skipper: Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening)
First 34.7 20:17:27 19:39:43 OK
6 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9780

Jon Gunnar Heggebø

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:30:56 10:30:56 10:17:03 10
Florø - Mål 23.05.2015 14:17:35 11:46:39 11:31:06 6
Total 23.05.2015 14:17:35 22:17:35 21:48:09 6
Carolina av Alvøen II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9780

Jon Gunnar Heggebø

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:30:56 10:30:56 10:17:03 10
Florø - Mål 23.05.2015 14:17:35 11:46:39 11:31:06 6
Total 23.05.2015 14:17:35 22:17:35 21:48:09 6

Skipper: Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Jon Gunnar Heggebø (Askøy Seilforening)
Elan 37 22:17:35 21:48:09 OK
7 NOR-13584

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,9890

Gunnar Breivik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Calluna

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,9890

Gunnar Breivik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: FRODE TVERANGER HAUGLAND (Askøy Seilforening)
Gunnar Breivik (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser DNF
7 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720

Pernilla Simolin

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:45:41 9:45:41 9:29:17 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Kelso

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720

Pernilla Simolin

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:45:41 9:45:41 9:29:17 7
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Jon Hardie (Os Seilforening)
Pernilla Simolin (Os Seilforening)
Crown 39 DNF
7 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9710

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:26:26 9:26:26 9:10:00 2
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Kilroy

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9710

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:26:26 9:26:26 9:10:00 2
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
Kjell Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 DNF
7 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9840

Lise Marie Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:14:19 10:14:19 10:04:29 9
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Tussi

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9840

Lise Marie Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 21:14:19 10:14:19 10:04:29 9
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Lise Marie Mehammer (Os Seilforening)
Bavaria 38 Match DNF
7 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9750

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:42:30 9:42:30 9:27:56 5
Florø - Mål DNF 7
Total DNF
Vito 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9750

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:42:30 9:42:30 9:27:56 5
Florø - Mål DNF 7
Total DNF

Skipper: Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 DNF
7 NOR-10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9770

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS
Lille My

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9770

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS

Skipper: Øystein Spilde (Hardanger Seglklubb)
Trygve Røste (Drammens Seilforening)
Elan 37 DNS
7 NOR-11341

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9828

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS
Storm Fighter

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9828

Eirik Wold

Seilforening: Åsane Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 7
Total DNS

Skipper: Nils Hordvik (Åsane Seilforening)
Eirik Wold (Åsane Seilforening)
Elan 37 DNS

Klasse 3

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0230

Johan Reinboth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:03:50 9:03:50 9:16:20 3
Florø - Mål 23.05.2015 10:01:47 8:57:57 9:10:19 2
Total 23.05.2015 10:01:47 18:01:47 18:26:39 1
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0230

Johan Reinboth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:03:50 9:03:50 9:16:20 3
Florø - Mål 23.05.2015 10:01:47 8:57:57 9:10:19 2
Total 23.05.2015 10:01:47 18:01:47 18:26:39 1

Skipper: Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
Johan Reinboth (Askøy Seilforening)
First 40.7 18:01:47 18:26:40 OK
2 NOR-12130

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.057

Henrik Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:52:52 8:52:52 9:23:14 5
Florø - Mål 23.05.2015 09:27:29 8:34:37 9:03:56 1
Total 23.05.2015 09:27:29 17:27:29 18:27:10 2
Chablis

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.057

Henrik Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1.057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:52:52 8:52:52 9:23:14 5
Florø - Mål 23.05.2015 09:27:29 8:34:37 9:03:56 1
Total 23.05.2015 09:27:29 17:27:29 18:27:10 2

Skipper: Ole-Eirik Lerøy (Hjellestad Seilforening)
Henrik Nilsen (Bergens Seilforening)
First 44,7 17:27:29 18:27:11 OK
3 NOR-14202

ANDERS GJESDAL

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0660

Per Seim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:34:41 8:34:41 9:08:39 2
Florø - Mål 23.05.2015 09:28:40 8:53:59 9:29:13 4
Total 23.05.2015 09:28:40 17:28:40 18:37:52 3
Fri Flyt

ANDERS GJESDAL

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0660

Per Seim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:34:41 8:34:41 9:08:39 2
Florø - Mål 23.05.2015 09:28:40 8:53:59 9:29:13 4
Total 23.05.2015 09:28:40 17:28:40 18:37:52 3

Skipper: ANDERS GJESDAL (Stavanger Seilforening)
Per Seim (Stavanger Seilforening)
First 44.7 17:28:40 18:37:53 OK
4 NOR-9000

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1.092

Jan Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1.092
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:34:19 8:34:19 9:21:38 4
Florø - Mål 23.05.2015 09:15:23 8:41:04 9:29:00 3
Total 23.05.2015 09:15:23 17:15:23 18:50:38 4
Xfram

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1.092

Jan Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1.092
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:34:19 8:34:19 9:21:38 4
Florø - Mål 23.05.2015 09:15:23 8:41:04 9:29:00 3
Total 23.05.2015 09:15:23 17:15:23 18:50:38 4

Skipper: Ove Gullbrå (Hjellestad Seilforening)
Jan Åge Langeland (Nordhordland Seilforening)
ILC40 17:15:23 18:50:38 OK
5 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9930

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:10:49 9:10:49 9:06:57 1
Florø - Mål 23.05.2015 11:22:55 10:12:06 10:07:48 5
Total 23.05.2015 11:22:55 19:22:55 19:14:45 5
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9930

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:10:49 9:10:49 9:06:57 1
Florø - Mål 23.05.2015 11:22:55 10:12:06 10:07:48 5
Total 23.05.2015 11:22:55 19:22:55 19:14:45 5

Skipper: Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
Kjell Ove Bruås (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 19:22:55 19:14:47 OK
6 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9863

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:45:05 9:45:05 9:37:04 9
Florø - Mål 23.05.2015 12:09:15 10:24:10 10:15:36 6
Total 23.05.2015 12:09:15 20:09:15 19:52:40 6
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9863

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,9863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:45:05 9:45:05 9:37:04 9
Florø - Mål 23.05.2015 12:09:15 10:24:10 10:15:36 6
Total 23.05.2015 12:09:15 20:09:15 19:52:40 6

Skipper: Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
Hans Steinsland (Askøy Seilforening)
X-37 20:09:15 19:52:41 OK
7 NOR-182

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 0,9980

Ida Trulsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:37:16 9:37:16 9:36:06 8
Florø - Mål 23.05.2015 13:47:19 12:10:03 12:08:35 7
Total 23.05.2015 13:47:19 21:47:19 21:44:41 7
Stockholm Syndrome

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 0,9980

Ida Trulsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:37:16 9:37:16 9:36:06 8
Florø - Mål 23.05.2015 13:47:19 12:10:03 12:08:35 7
Total 23.05.2015 13:47:19 21:47:19 21:44:41 7

Skipper: Nikolai Bakker (Stavanger Seilforening)
Ida Trulsrud (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 OD 21:47:19 21:44:42 OK
8 NOR-14146

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0330

Erling Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:26:17 9:26:17 9:44:58 10
Florø - Mål 23.05.2015 13:19:20 11:53:03 12:16:34 8
Total 23.05.2015 13:19:20 21:19:20 22:01:32 8
E2

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0330

Erling Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: Jeanneau 44i Performance
Seilnummer: NOR 14146
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:26:17 9:26:17 9:44:58 10
Florø - Mål 23.05.2015 13:19:20 11:53:03 12:16:34 8
Total 23.05.2015 13:19:20 21:19:20 22:01:32 8

Skipper: Eivind Wiik (Askøy Seilforening)
Erling Wiik (Askøy Seilforening)
Jeanneau 44i Performance 21:19:20 22:01:33 OK
9 NOR-12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0460

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:59:15 8:59:15 9:24:03 6
Florø - Mål DNF 9
Total DNF
Eureka

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0460

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 19:59:15 8:59:15 9:24:03 6
Florø - Mål DNF 9
Total DNF

Skipper: Terje Gilje-Sørnes (Gandsfjord Seilforening)
Helge Sondresen (Gandsfjord Seilforening)
Elan 410 DNF
9 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0610

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 9
Total DNF
Farvide

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0610

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNF 9
Total DNF

Skipper: Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
Terje Sture (Askøy Seilforening)
First 44.7 DNF
9 NOR-13911

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1.012

Arnstein Moen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1.012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:26:10 9:26:10 9:32:57 7
Florø - Mål DNF 9
Total DNF
Pilar

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1.012

Arnstein Moen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båttype: A-35
Seilnummer: NOR 13911
NOR Rating: NOR 1.012
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 22.05.2015 20:26:10 9:26:10 9:32:57 7
Florø - Mål DNF 9
Total DNF

Skipper: Stein Frode Bulling-Ness (Ålesunds Seilforening)
Arnstein Moen (Ålesunds Seilforening)
A-35 DNF
9 NOR-13840

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0080

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 9
Total DNS
Galadriel

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0080

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 9
Total DNS

Skipper: LARS CHR. STENDAL (Bergens Seilforening)
Thomas Stendal (Bergens Seilforening)
Hanse 400e DNS
9 NOR-152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0.998

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0.998
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 9
Total DNS
Zefyr-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0.998

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0.998
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Florø - Mål DNS 9
Total DNS

Skipper: Petter Sørhaug (Askøy Seilforening)
Stian Soltvedt (Askøy Seilforening)
X-35 OD DNS
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 12:55:55Cache read