2. juli - 5. juli 2015
NM Snipe
Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
NOR Snipe NM 2015
Seilingsbestemmelser NM 2015
Endelige resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
034
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
LISE GEHRKEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAPPY DAY`S
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
LISE GEHRKEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY`S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
, Bærum Seilforening
LISE GEHRKEN, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NEVER TOO LATE III
Seilnummer:
NOR 31173
Cecilie Irgens
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
NEVER TOO LATE III
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NEVER TOO LATE III
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NEVER TOO LATE III
Seilnummer:
NOR 31173
Cecilie Irgens
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
NEVER TOO LATE III
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Cecilie Irgens, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
kjell sivertsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
kjell sivertsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
, Bærum Seilforening
kjell sivertsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
husker ikke
Seilnummer:
NOR 30087
Kristine Melsom
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
husker ikke
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HUSKER IKKE
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
husker ikke
Seilnummer:
NOR 30087
Kristine Melsom
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
husker ikke
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stein jacobsen
, Bærum Seilforening
Kristine Melsom, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maaka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maaka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MAAKA
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maaka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maaka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Truelsen
, Bærum Seilforening
Tina Kopseng, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30813
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30813
Marianne Kaperdal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30813
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30813
Marianne Kaperdal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30813
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Victor Svendsen
, Oslo Seilforening
Marianne Kaperdal, Oslo Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30495
Lars Hannisdal
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30495
Henrik Hannisdal
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30495
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Lars Hannisdal
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30495
Henrik Hannisdal
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30495
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Hannisdal
, Bærum Seilforening
Henrik Hannisdal, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Freedom of the Seas
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Freedom of the Seas
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FREEDOM OF THE SEAS
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Freedom of the Seas
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Freedom of the Seas
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Sandvig
, Bærum Seilforening
Tanya Ferner Heglund, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 13923
jorn haga
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VX
Seilnummer:
NOR 13923
Ignacio Cano Rodriguez
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VX
Seilnummer:
NOR 13923
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BECCACCINI VX
jorn haga
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VX
Seilnummer:
NOR 13923
Ignacio Cano Rodriguez
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Beccaccini VX
Seilnummer:
NOR 13923
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jorn haga
, Ytre Namdal Seilforening
Ignacio Cano Rodriguez, Ytre Namdal Seilforening
Klasse: Snipe
SWE 30637
Jan Lindqvist
Seilforening:
Stockholms Snipe Club
Båtnavn:
Yra
Seilnummer:
SWE 30637
Lars Hylander
Seilforening:
Stockholms Snipe Club
Båtnavn:
Yra
Seilnummer:
SWE 30637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
YRA
Jan Lindqvist
Seilforening:
Stockholms Snipe Club
Båtnavn:
Yra
Seilnummer:
SWE 30637
Lars Hylander
Seilforening:
Stockholms Snipe Club
Båtnavn:
Yra
Seilnummer:
SWE 30637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Lindqvist
, Stockholms Snipe Club
Lars Hylander, Stockholms Snipe Club
Klasse: Snipe
NOR 30398
Brynjulf Romslo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Meteor XXX
Seilnummer:
NOR 30398
Aurora Grøgård
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Meteor XXX
Seilnummer:
NOR 30398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
METEOR XXX
Brynjulf Romslo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Meteor XXX
Seilnummer:
NOR 30398
Aurora Grøgård
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Meteor XXX
Seilnummer:
NOR 30398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Brynjulf Romslo
, Bærum Seilforening
Aurora Grøgård, Ran Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Jorge Ferrão
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Jorge Ferrão
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
, Bærum Seilforening
Jorge Ferrão, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31312
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TEXACO STOVNER
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Hedemark
, Bærum Seilforening
Janett Krefting, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30029
Siri B Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Anna Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KAMMEN
Siri B Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Anna Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kammen
Seilnummer:
NOR 30029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Siri B Kamfjord
, Tønsberg Seilforening
Anna Gregersson, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
DEN 29916
Christian Skjoldvang Andersen
Seilforening:
ES
Båtnavn:
Kaiser Wilhelm VII
Seilnummer:
DEN 29916
Jakob Kryger Sørensen
Seilforening:
FS
Båtnavn:
Kaiser Wilhelm VII
Seilnummer:
DEN 29916
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KAISER WILHELM VII
Christian Skjoldvang Andersen
Seilforening:
ES
Båtnavn:
Kaiser Wilhelm VII
Seilnummer:
DEN 29916
Jakob Kryger Sørensen
Seilforening:
FS
Båtnavn:
Kaiser Wilhelm VII
Seilnummer:
DEN 29916
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Skjoldvang Andersen
, ES
Jakob Kryger Sørensen, FS
Klasse: Snipe
NOR 28452
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Christiane Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SHACOLE
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Christiane Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Martin Moen
, Bærum Seilforening
Christiane Moen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
SWE 28359
Maria Öhrn
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Steffeni
Seilnummer:
SWE 28359
Maria Kaiser
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Steffeni
Seilnummer:
SWE 28359
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
STEFFENI
Maria Öhrn
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Steffeni
Seilnummer:
SWE 28359
Maria Kaiser
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Steffeni
Seilnummer:
SWE 28359
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Öhrn
, Bærum Seilforening
Maria Kaiser, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30660
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30660
Alexandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30660
Alexandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Skjønberg
, Bærum Seilforening
Alexandra Wang, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Bethelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DESIBEL
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Bethelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ellen Høegh
, Bærum Seilforening
Hege Bethelsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30187
arne walaas
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
panta rei
Seilnummer:
NOR 30187
linda vos
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
panta rei
Seilnummer:
NOR 30187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PANTA REI
arne walaas
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
panta rei
Seilnummer:
NOR 30187
linda vos
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
panta rei
Seilnummer:
NOR 30187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
arne walaas
, Asker Seilforening
linda vos, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30070
erling nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Smurfen II
Seilnummer:
NOR 30070
bjarne haugen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Smurfen II
Seilnummer:
NOR 30070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SMURFEN II
erling nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Smurfen II
Seilnummer:
NOR 30070
bjarne haugen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Smurfen II
Seilnummer:
NOR 30070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
erling nesse
, Milde Båtlag
bjarne haugen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30847
HARALD WALDER
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
P
Seilnummer:
NOR 30847
Christine Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
P
Seilnummer:
NOR 30847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
P
HARALD WALDER
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
P
Seilnummer:
NOR 30847
Christine Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
P
Seilnummer:
NOR 30847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HARALD WALDER
, Bærum Seilforening
Christine Walder, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 11111
Stein Frich
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 11111
Helene Kristoffersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 11111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Stein Frich
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 11111
Helene Kristoffersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 11111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stein Frich
, Bærum Seilforening
Helene Kristoffersen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
, Åsgårdstrand Seilforening
Asbjørn Grødem, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS XI
Seilnummer:
NOR 30069
Marthe Birkeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS XI
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IMPETUS XI
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS XI
Seilnummer:
NOR 30069
Marthe Birkeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS XI
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Nygard
, Bærum Seilforening
Marthe Birkeland, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
BEL 31274
Manu Hens
Seilforening:
R.Y.C.B.
Båtnavn:
Nice and gently
Seilnummer:
BEL 31274
Dries Crombé
Seilforening:
R.Y.C.B.
Båtnavn:
Nice and gently
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NICE AND GENTLY
Manu Hens
Seilforening:
R.Y.C.B.
Båtnavn:
Nice and gently
Seilnummer:
BEL 31274
Dries Crombé
Seilforening:
R.Y.C.B.
Båtnavn:
Nice and gently
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Manu Hens
, R.Y.C.B.
Dries Crombé, R.Y.C.B.
Klasse: Snipe
NOR 29895
Clement Aanestad
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Die hard sailor
Seilnummer:
NOR 29895
Randi Stray
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Die hard sailor
Seilnummer:
NOR 29895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DIE HARD SAILOR
Clement Aanestad
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Die hard sailor
Seilnummer:
NOR 29895
Randi Stray
Seilforening:
Ytre Namdal Seilforening
Båtnavn:
Die hard sailor
Seilnummer:
NOR 29895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Clement Aanestad
, Ytre Namdal Seilforening
Randi Stray, Ytre Namdal Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30713
Martin Tobiasson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Martin Tobiasson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 30713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Tobiasson
, Bærum Seilforening
Caroline Heibo, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30557
Eivind Tomas Paulsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
RASK
Seilnummer:
NOR 30557
Monica Stubergh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
RASK
Seilnummer:
NOR 30557
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RASK
Eivind Tomas Paulsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
RASK
Seilnummer:
NOR 30557
Monica Stubergh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
RASK
Seilnummer:
NOR 30557
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eivind Tomas Paulsen
, Bærum Seilforening
Monica Stubergh, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
ARG 28970
Luciano Pesci
Seilforening:
Club Nautico Cordoba
Båtnavn:
-
Seilnummer:
ARG 28970
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
ARG 28970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
-
Luciano Pesci
Seilforening:
Club Nautico Cordoba
Båtnavn:
-
Seilnummer:
ARG 28970
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
ARG 28970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Luciano Pesci
, Club Nautico Cordoba
Maj Kristin Hansen Borgen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30397
Tim Sandberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Miss Davis
Seilnummer:
NOR 30397
Katharina Frostad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Miss Davis
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MISS DAVIS
Tim Sandberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Miss Davis
Seilnummer:
NOR 30397
Katharina Frostad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Miss Davis
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tim Sandberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Katharina Frostad, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
BRA 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Luis Henrique Cerqueira
Seilforening:
Clube dos Caicaras
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LISELOTTE
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Luis Henrique Cerqueira
Seilforening:
Clube dos Caicaras
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gustavo Ribbe
, Bærum Seilforening
Luis Henrique Cerqueira, Clube dos Caicaras
Klasse: Snipe
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
******
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
******
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
******
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
******
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
******
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
, Bærum Seilforening
Tom Christian Mortensen, Færder Seilforening
Klasse: Snipe
Last ned CSV fil