11. april - 12. april 2015
Kretssamling Joller/Brett Hordaland
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Program
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
033
NOR 3178
Thea Berge Haukaas
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Berge Haukaas
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3775
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 2848
Alexander Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 2848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3661
Ina Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist C
NOR 139
Celine Falck
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celine Falck
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A/B
NOR 3722
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3623
Finkel Henriksønn Haugen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3623
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finkel Henriksønn Haugen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 206869
Karl Emil Haugen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Emil Haugen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR
Vilde Haugland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Haugland
, Ran Seilforening
Klasse: Brett A/B
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 204352
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 1
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A/B
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3750
albertine lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
albertine lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3692
Mathilde Elise lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 148
Nils-Henrik lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A/B
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3455
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A/B
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett A/B
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 205720
Emilie Kathrin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Kathrin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3384
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3384
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Tobias Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3522
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A/B
Last ned CSV fil