Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Invitasjojn
Resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
041
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3318
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3845
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3523
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3364
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3178
Thea Berge Haukaas
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Berge Haukaas
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 0000
Sindre Berven
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Berven
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3499
Vilde Bjorøy
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3499
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Bjorøy
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3499
Siren Bjorøy
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3499
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Siren Bjorøy
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 000
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3522
INGRID Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
INGRID Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3455
Mats Mathiesen Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3455
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Mathiesen Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3512
Iben Mathiesen Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iben Mathiesen Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3742
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tilla Skjold Hansen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3521
Marthe Hordvik
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthe Hordvik
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 52
Eline Hordvik
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 52
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Hordvik
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3577
Pia Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 12
Ella Holst
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ella Holst
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1
Lovise Løtveit
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lovise Løtveit
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tom Gilbertson
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 10
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 10
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3615
Marthine EDvardsen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3615
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthine EDvardsen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3623
Finkel Henriksønn Haugen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3623
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finkel Henriksønn Haugen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
Last ned CSV fil