Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 035
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Nils-Henrik Lind, Bergens Seilforening Klasse: Brett A

NOR 3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Mathilde Elise Lind, Bergens Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Albertine Lind, Bergens Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Mikal Tveita, Åsane Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Kristine Hjellestad, Hjellestad Seilforening Klasse: Laser

NOR 3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Didrik Jelstad, Åsane Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Sunniva Knudsen, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Aslak Iveland, Haugesund Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3699

Audun Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Audun Iveland, Haugesund Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 29

Tuva Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Tuva Oppedal, Bergens Seilforening Klasse: Brett C

NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Helle Oppedal, Bergens Seilforening Klasse: Brett A

NOR 3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Sander Hendrikse, Haugesund Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3840

Sindre Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Sindre Tollevik Garvik, Stavanger Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3880

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
John-Øivind Tollevik Garvik, Stavanger Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Marius Bjelkarøy Westervik, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Alexander Dahl Høgheim, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 205715

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Victor Dahl Høgheim, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 3847

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Hanna Katle Fjon, Stavanger Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3768

Liv Cornelia Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3768
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Liv Cornelia Middelthon, Stavanger Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Peter Guldberg, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Simen Guldberg, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Celia Valeur Børresen, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Ina Valeur Børresen, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Alexander Valeur Børresen, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Andreas Hjellestad Hella, Hjellestad Seilforening Klasse: Laser

NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Inger Margrethe Vabø, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 3851

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Karoline Eirin Vabø, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3461

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Lars Andre Vabø, Ran Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Arvid Elias Guddal Einan, Bergens Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Malin Elvingdal, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 207544

Johannes Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 207544
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Johannes Nesheim Dahl, Haugesund Seilforening Klasse: Laser

NOR 3608

Hanna Nesheim Dahl

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Hanna Nesheim Dahl, Haugesund Seilforening Klasse: Optimist A/B

NOR 203538

Anna Skaar

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Anna Skaar, Ålesunds Seilforening Klasse: Laser

NOR 207105

Magnus Tangye

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Magnus Tangye, Ran Seilforening Klasse: Laser

NOR 206868

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
   
Erling Tobias Wiik, Ran Seilforening Klasse: Laser

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-23 07:29:52Cache read