20. august - 21. august 2016
Klassemesterskap
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
020
NOR 23
Reidar Sørensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Knut Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TARTAR
Reidar Sørensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Knut Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sørensen
, Tønsberg Seilforening
Knut Kristiansen,
Arne Halling,
Klasse: IOD Princess
NOR 3
Thorvald Grung Moe
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Thorvald Grung Moe
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorvald Grung Moe
, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 14
Birger Sevaldson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nøtterøjenta
Seilnummer:
NOR 14
Helge Tor Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Nøtterøjenta
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NøTTERøJENTA
Birger Sevaldson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nøtterøjenta
Seilnummer:
NOR 14
Helge Tor Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Nøtterøjenta
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birger Sevaldson
, Tønsberg Seilforening
Helge Tor Kristiansen,
Klasse: IOD Princess
NOR 6
Steinar Wøien
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Sekser'n
Seilnummer:
NOR 6
Roy Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
Sekser'n
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SEKSER'N
Steinar Wøien
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Sekser'n
Seilnummer:
NOR 6
Roy Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
Sekser'n
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Wøien
, Tønsberg Seilforening
Roy Nilsen,
Terje Johnsen,
Klasse: IOD Princess
NOR 20
Einar Christiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Christiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Christiansen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 22
Torkild Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Otto Berg
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Torkild Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Otto Berg
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torkild Strand
, Tønsberg Seilforening
Otto Berg,
Trond Frøshaug,
Klasse: IOD Princess
NOR 39
Svein Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jetterburg
Seilnummer:
NOR 39
Jon Unger Norveel
Seilforening:
Båtnavn:
Jetterburg
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JETTERBURG
Svein Kristiansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Jetterburg
Seilnummer:
NOR 39
Jon Unger Norveel
Seilforening:
Båtnavn:
Jetterburg
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svein Kristiansen
, Tønsberg Seilforening
Jon Unger Norveel,
Steinar Krauss,
Klasse: RS Elite
SWE 42
Tor Jacobson
Seilforening:
Viggbyholms segelsällskap
Båtnavn:
La Lupa
Seilnummer:
SWE 42
Henrik Johnsson
Seilforening:
Båtnavn:
La Lupa
Seilnummer:
SWE 42
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LA LUPA
Tor Jacobson
Seilforening:
Viggbyholms segelsällskap
Båtnavn:
La Lupa
Seilnummer:
SWE 42
Henrik Johnsson
Seilforening:
Båtnavn:
La Lupa
Seilnummer:
SWE 42
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tor Jacobson
, Viggbyholms segelsällskap
Henrik Johnsson,
Klasse: RS Elite
NOR 60
TOM ERIKSEN
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Dèlite
Seilnummer:
NOR 60
Hilde Schøyen
Seilforening:
Båtnavn:
Dèlite
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DèLITE
TOM ERIKSEN
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Dèlite
Seilnummer:
NOR 60
Hilde Schøyen
Seilforening:
Båtnavn:
Dèlite
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TOM ERIKSEN
, Tønsberg Seilforening
Hilde Schøyen,
Kristian Schøyen,
Klasse: RS Elite
NOR 70
Hilde Johanne Syrrist
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
NOR 70
Randi Tyse
Seilforening:
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
NOR 70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SKYFRI
Hilde Johanne Syrrist
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
NOR 70
Randi Tyse
Seilforening:
Båtnavn:
Skyfri
Seilnummer:
NOR 70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hilde Johanne Syrrist
, Tønsberg Seilforening
Randi Tyse,
Synnøve Bohlin Andersen,
Klasse: RS Elite
NOR 77
Ulf Lundvall
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Easy does it
Seilnummer:
NOR 77
Pål Aker
Seilforening:
Båtnavn:
Easy does it
Seilnummer:
NOR 77
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EASY DOES IT
Ulf Lundvall
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Easy does it
Seilnummer:
NOR 77
Pål Aker
Seilforening:
Båtnavn:
Easy does it
Seilnummer:
NOR 77
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulf Lundvall
, Tønsberg Seilforening
Pål Aker,
Espen Aker,
Klasse: RS Elite
NOR 59
Espen Furuhaug
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIG TIME
Espen Furuhaug
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Time
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Furuhaug
, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Elite
NOR 47
rød ole
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
den grønne
Seilnummer:
NOR 47
behrens lars
Seilforening:
Båtnavn:
den grønne
Seilnummer:
NOR 47
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DEN GRøNNE
rød ole
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
den grønne
Seilnummer:
NOR 47
behrens lars
Seilforening:
Båtnavn:
den grønne
Seilnummer:
NOR 47
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
rød ole
, Tønsberg Seilforening
behrens lars,
Klasse: RS Elite
NOR 5
Ole Rasmus Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
URO
Seilnummer:
NOR 5
Helge Bergh
Seilforening:
Båtnavn:
URO
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
URO
Ole Rasmus Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
URO
Seilnummer:
NOR 5
Helge Bergh
Seilforening:
Båtnavn:
URO
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Rasmus Undrum
, Tønsberg Seilforening
Helge Bergh,
Hans Jørgen Husum,
Klasse: RS Elite
NOR 85
Jostein Frederick Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Aker Seil
Seilnummer:
NOR 85
Jacob Undrum
Seilforening:
Båtnavn:
Aker Seil
Seilnummer:
NOR 85
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AKER SEIL
Jostein Frederick Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Aker Seil
Seilnummer:
NOR 85
Jacob Undrum
Seilforening:
Båtnavn:
Aker Seil
Seilnummer:
NOR 85
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Frederick Aker
, Tønsberg Seilforening
Jacob Undrum,
Klasse: RS Elite
NOR 38
Ivar Brekke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Trond Abrahamsen
Seilforening:
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TOLLBODEN
Ivar Brekke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Trond Abrahamsen
Seilforening:
Båtnavn:
Tollboden
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ivar Brekke
, Tønsberg Seilforening
Trond Abrahamsen,
Klasse: RS Elite
NOR 149
Jens Pran
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Cloud Nine
Seilnummer:
NOR 149
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CLOUD NINE
Jens Pran
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Cloud Nine
Seilnummer:
NOR 149
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Pran
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Soling
NOR 111
Øystein Spetland
Seilforening:
Mandal Seilforening
Båtnavn:
Facit
Seilnummer:
NOR 111
Gøran Spetland
Seilforening:
Båtnavn:
Facit
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FACIT
Øystein Spetland
Seilforening:
Mandal Seilforening
Båtnavn:
Facit
Seilnummer:
NOR 111
Gøran Spetland
Seilforening:
Båtnavn:
Facit
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øystein Spetland
, Mandal Seilforening
Gøran Spetland,
Erlend Gauksås,
Klasse: Soling
NOR 103
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Joe Cool
Seilnummer:
NOR 103
Peer Pihl
Seilforening:
Båtnavn:
Joe Cool
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOE COOL
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Joe Cool
Seilnummer:
NOR 103
Peer Pihl
Seilforening:
Båtnavn:
Joe Cool
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sårheim
, Tønsberg Seilforening
Peer Pihl,
Bjørn Gulbrandsen,
Klasse: Soling
NOR 150
Hans Petter Jostad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 150
Karl Henrik Mokkelbost
Seilforening:
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
-
Hans Petter Jostad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 150
Karl Henrik Mokkelbost
Seilforening:
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hans Petter Jostad
, Asker Seilforening
Karl Henrik Mokkelbost,
Santiago Quinteros,
Klasse: Soling
Last ned CSV fil