27. august - 28. august 2016
Norgesmesterskap 2,4mR
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kart
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Egenerklæring for NM 2016
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
023
NOR 116
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Lili
Seilnummer:
NOR 116
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILI
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Lili
Seilnummer:
NOR 116
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Roar Pettersen
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
NOR 131
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Micro Midas IV
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MICRO MIDAS IV
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Micro Midas IV
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
, Karmøy Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 103
Trond Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Regardless
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
REGARDLESS
Trond Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Regardless
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Huth
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
NOR 98
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
MarenVictoriamedC
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MARENVICTORIAMEDC
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
MarenVictoriamedC
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Sverre Førde
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 95
Frank Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Victoria
Seilnummer:
NOR 95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VICTORIA
Frank Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Victoria
Seilnummer:
NOR 95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frank Huth
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
NOR 132
Ola Herje Jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi X
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIGGI X
Ola Herje Jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi X
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje Jr.
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 130
sigurd utbjoe
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
LilleMor
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLEMOR
sigurd utbjoe
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
LilleMor
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
sigurd utbjoe
, Stord Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 114
Harald Rolfsnes
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Sirius II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIRIUS II
Harald Rolfsnes
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Sirius II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Rolfsnes
, Røyken Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 119
Eilert Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Vel Blaast
Seilnummer:
NOR 119
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VEL BLAAST
Eilert Kamfjord
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Vel Blaast
Seilnummer:
NOR 119
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eilert Kamfjord
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 104
Mona Grete Storli
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Ramona
Seilnummer:
NOR 104
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAMONA
Mona Grete Storli
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Ramona
Seilnummer:
NOR 104
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mona Grete Storli
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 117
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Kragset
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 115
Andrè Liverud
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Bollis
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BOLLIS
Andrè Liverud
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Bollis
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andrè Liverud
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 129
Ronny Tollaksen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Protek
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PROTEK
Ronny Tollaksen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Protek
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ronny Tollaksen
, Karmøy Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 96
Elisabeth Ihlen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Xena
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
XENA
Elisabeth Ihlen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Xena
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elisabeth Ihlen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 122
Inge Almås
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Gemini 3
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GEMINI 3
Inge Almås
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Gemini 3
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inge Almås
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 84
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Eli Kari
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ELI KARI
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Eli Kari
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Sårheim
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 128
Erling Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Erlingen
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ERLINGEN
Erling Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Erlingen
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Gangdal
, Stord Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sayon
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SAYON
anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sayon
Seilnummer:
NOR 133
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
anthony Hayers
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 80
Simon Campbell
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Julia Cumson
Seilnummer:
NOR 80
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JULIA CUMSON
Simon Campbell
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Julia Cumson
Seilnummer:
NOR 80
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simon Campbell
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 125
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Pene Helene
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PENE HELENE
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Pene Helene
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Forshei
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
NOR 69
Eric Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 69
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
-
Eric Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 69
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eric Franssen
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 124
ole eide
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
ole eide
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ole eide
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 2.4 mR
NOR 99
Steffan Lindsø
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
NOR99
Seilnummer:
NOR 99
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NOR99
Steffan Lindsø
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
NOR99
Seilnummer:
NOR 99
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Steffan Lindsø
, Stavanger Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Last ned CSV fil