11. juni 2016
KM Express 2016
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
017
NOR 104
Tom Thorsen
Seilforening:
Gandsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 104
Svein Jakob Amdal
Seilforening:
Gandsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 104
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Thorsen
, Gandsfjord Seilforening
Svein Jakob Amdal, Gandsfjord Seilforening
Ole Bergsagel, Gandsfjord Seilforening
øyvind bergsagel, Gandsfjord Seilforening
Klasse: Express
NOR 686
Kjell Morisbak Lund
Seilforening:
Gandsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 686
Per Kristian Wister
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 686
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Morisbak Lund
, Gandsfjord Seilforening
Per Kristian Wister, Stavanger Seilforening
Mette S Lund,
Endre Lund,
Klasse: Express
NOR 314
Philip Mullis
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 314
Bjørn Aage Kran
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Mullis
, Seilforeningen 1928
Bjørn Aage Kran, Seilforeningen 1928
Sten Ola Rasch, Stavanger Seilforening
Olav Wilhelmsen, Seilforeningen 1928
Klasse: Express
NOR 1088
Arne Størksen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 1088
Reidar Njerve Lohne
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 1088
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Størksen
, Seilforeningen 1928
Reidar Njerve Lohne, Seilforeningen 1928
Hein Kolstø, Stavanger Seilforening
Per Ola Holm, Seilforeningen 1928
Klasse: Express
NOR 880
Frank Huth
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 880
Eirik Ihle
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frank Huth
, Seilforeningen 1928
Eirik Ihle, Stavanger Seilforening
Eric Franssen, Stavanger Seilforening
Georg Hansen Folkvord, Karmøy Seilforening
Klasse: Express
NOR 946
Rune Nor-Hansen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 946
trygve Wiig
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Seilnummer:
NOR 946
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Nor-Hansen
, Seilforeningen 1928
trygve Wiig, Seilforeningen 1928
Kjell Kristian Kjellesvik,
NN NN,
Klasse: Express
NOR 211
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 211
Andre Tandrevold
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Kartveit
, Stavanger Seilforening
Andre Tandrevold, Stavanger Seilforening
Jan Sverre Vea, Gandsfjord Seilforening
Stian Wathne, Stavanger Seilforening
Klasse: Express
NOR 708
Graham Lord
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 708
Thomas Kjellevold
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Graham Lord
, Stavanger Seilforening
Thomas Kjellevold, Stavanger Seilforening
Fredrik Kjellevold, Stavanger Seilforening
Roman Kogalin, Stavanger Seilforening
Klasse: Express
NOR 1090
Ole Jensen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 1090
Rune Ingvaldsen
Seilforening:
Gandsfjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole Jensen
, Stavanger Seilforening
Rune Ingvaldsen, Gandsfjord Seilforening
Rune Olderkjær, Gandsfjord Seilforening
Trygve Bersagel, Gandsfjord Seilforening
Klasse: Express
NOR 195
Skjalg Thunes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 195
Øyvind Henriksen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 195
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Skjalg Thunes
, Stavanger Seilforening
Øyvind Henriksen, Stavanger Seilforening
Harald Eriksen, Gandsfjord Seilforening
Espen Sandbukt, Gandsfjord Seilforening
Klasse: Express
NOR 86
Tomasz Stala
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 86
Stig Skjønhaug
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tomasz Stala
, Stavanger Seilforening
Stig Skjønhaug,
Renathe Kvalvåg,
Bengt Slogvik, Stavanger Seilforening
Klasse: Express
NOR 354
Skjalg Lund
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 354
Ian Ratcliffe
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Skjalg Lund
, Stavanger Seilforening
Ian Ratcliffe, Stavanger Seilforening
Magnar Aksnes, Stavanger Seilforening
Heather Bergsland, Stavanger Seilforening
Klasse: Express
NOR 117
Oddvard Myrnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 117
Snorre Risa
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oddvard Myrnes
, Stavanger Seilforening
Snorre Risa, Stavanger Seilforening
Peter Bormann, Stavanger Seilforening
Øystein Ohma, Seilforeningen 1928
Klasse: Express
NOR 219
John Cooper
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 219
Trond Cooper
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Cooper
, Stavanger Seilforening
Trond Cooper, Stavanger Seilforening
Arne Onstein, Stavanger Seilforening
Tonje Cooper, Stavanger Seilforening
Klasse: Express
NOR 1062
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 1062
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 1062
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Roar Pettersen
, Stavanger Seilforening
Bjørn Forshei,
Steinar Iversen,
Øyvind Marvik,
Klasse: Express
NOR 344
Trond Kjønnerød
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 344
martin lærum
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Kjønnerød
, Stavanger Seilforening
martin lærum, Stavanger Seilforening
Klasse: Express
NOR 213
Alexander Viste
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213
Clement Aanestad
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Viste
, Stavanger Seilforening
Clement Aanestad, Stavanger Seilforening
Arne L Rise, Seilforeningen 1928
Jan Arild Johannesen,
Klasse: Express
Last ned CSV fil