25. juni - 26. juni 2016
Laser Master NM
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
023
NOR 204666
Atle Lohrmann
Alder:
62
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 204666
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Atle Lohrmann (62)
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 1
Pål Brudevoll
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Brudevoll
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 189630
Reidar Fosse
Alder:
60
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 189630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Fosse (60)
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 171
Janis Kanavin
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Janis Kanavin
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204348
DEJAN SUBOTICKI
Alder:
68
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 204348
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DEJAN SUBOTICKI (68)
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
FIN 199059
Nina Dirix
Alder:
44
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
FIN 199059
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nina Dirix (44)
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 195777
Øivind Kanavin
Alder:
65
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 195777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øivind Kanavin (65)
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Alder:
58
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 62
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal HH Lindenskov (58)
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204659
Morten D. Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 204659
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten D. Lie
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
BEL 193216
Pål Tharaldsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
BEL 193216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Tharaldsen
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 176819
Mats Hovde
Alder:
54
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 176819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Hovde (54)
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 186007
Magne Klann
Alder:
50
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 186007
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magne Klann (50)
, Soon Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 200000
Alf Terje Andresen
Alder:
58
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 200000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alf Terje Andresen (58)
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204667
Finn Hanssen
Alder:
70
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 204667
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Hanssen (70)
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 210351
David Bourghardt
Alder:
55
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer:
SWE 210351
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
David Bourghardt (55)
, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 193446
Martin Hellum
Alder:
64
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 193446
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hellum (64)
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 188094
Inge-Magnar Olerud
Alder:
64
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 188094
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge-Magnar Olerud (64)
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 199080
Per Bakke
Alder:
49
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 199080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Bakke (49)
, Moss Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 155137
Knut Beck
Alder:
64
Seilforening:
Hurum Seilforening
Seilnummer:
NOR 155137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Beck (64)
, Hurum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 11111112
Nils Ivar Nilsen
Alder:
47
Seilforening:
Harstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 11111112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Ivar Nilsen (47)
, Harstad Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 18
Susan Berentsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Susan Berentsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207460
Tim Sandberg
Alder:
42
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tim Sandberg (42)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204063
Michael Seddon
Alder:
57
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 204063
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Michael Seddon (57)
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
Last ned CSV fil