Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Knarr

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-143

Johan G Hvide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143

Audun Haldorsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CARPE DIEM

Johan G Hvide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143

Audun Haldorsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johan G Hvide (Bergens Seilforening)
11 1422711
2 NOR-14

Martin Holter

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Esther
Seilnummer: NOR 14

Ronny S Nilsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Esther
Seilnummer: NOR 14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ESTHER

Martin Holter

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Esther
Seilnummer: NOR 14

Ronny S Nilsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Esther
Seilnummer: NOR 14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Holter (Færder Seilforening)
11 2211238
3 NOR-130

Nils Petter Haugfos

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Blåmann
Seilnummer: NOR 130

Lars Fredrik Haugfos

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Blåmann
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BLåMANN

Nils Petter Haugfos

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Blåmann
Seilnummer: NOR 130

Lars Fredrik Haugfos

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Blåmann
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nils Petter Haugfos (Drammens Seilforening)
28 316OCS (22)189
4 NOR-132

Helge Torjuul-Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NINA
Seilnummer: NOR 132

Ellen Rygh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NINA
Seilnummer: NOR 132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NINA

Helge Torjuul-Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NINA
Seilnummer: NOR 132

Ellen Rygh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: NINA
Seilnummer: NOR 132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helge Torjuul-Sørensen (Kongelig Norsk Seilforening)
31 5776492
5 NOR-138

Morten Heldal Haugerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aiolos
Seilnummer: NOR 138

Arjen Zwaanswijk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aiolos
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AIOLOS

Morten Heldal Haugerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aiolos
Seilnummer: NOR 138

Arjen Zwaanswijk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aiolos
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Heldal Haugerud (Kongelig Norsk Seilforening)
31 6OCS (22)33676
6 NOR-140

Dag Ivar Ytreberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lisa
Seilnummer: NOR 140

Lars-Petter Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lisa
Seilnummer: NOR 140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LISA

Dag Ivar Ytreberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lisa
Seilnummer: NOR 140

Lars-Petter Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lisa
Seilnummer: NOR 140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Ivar Ytreberg (Kongelig Norsk Seilforening)
38 1234105115
7 NOR-134

Eric Larsson

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aquarius
Seilnummer: NOR 134

Thorbjørn Almeland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aquarius
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AQUARIUS

Eric Larsson

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aquarius
Seilnummer: NOR 134

Thorbjørn Almeland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aquarius
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eric Larsson (Drammens Seilforening)
39 OCS (22)1259364
8 NOR-79

Richard Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Namsen
Seilnummer: NOR 79

Berit Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Namsen
Seilnummer: NOR 79
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NAMSEN

Richard Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Namsen
Seilnummer: NOR 79

Berit Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Namsen
Seilnummer: NOR 79
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Richard Lie (Kongelig Norsk Seilforening)
40 105138953
9 NOR-16

Odd Gutteberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Viljen
Seilnummer: NOR 16

Birger Johansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Viljen
Seilnummer: NOR 16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VILJEN

Odd Gutteberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Viljen
Seilnummer: NOR 16

Birger Johansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Viljen
Seilnummer: NOR 16
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Odd Gutteberg (Kongelig Norsk Seilforening)
48 9119411413
10 NOR-11

Inge-Bertin Almeland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Plankton
Seilnummer: NOR 11

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Plankton
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PLANKTON

Inge-Bertin Almeland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Plankton
Seilnummer: NOR 11

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Plankton
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inge-Bertin Almeland (Kongelig Norsk Seilforening)
49 111011510214
11 NOR-148

Terje Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148

Stian Stabell

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GREI

Terje Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148

Stian Stabell

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Grei
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terje Hansen (Tønsberg Seilforening)
49 781278127
12 NOR-145

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Seilnummer: NOR 145

Erik Berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Seilnummer: NOR 145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KISMET

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Seilnummer: NOR 145

Erik Berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Seilnummer: NOR 145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tilo Pfleger (Oslo Seilforening)
55 491014121010
13 NOR-137

Knut Erik Herstad

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Bogga
Seilnummer: NOR 137

Jan Erik Johansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Bogga
Seilnummer: NOR 137
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BOGGA

Knut Erik Herstad

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Bogga
Seilnummer: NOR 137

Jan Erik Johansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Bogga
Seilnummer: NOR 137
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Knut Erik Herstad (Drammens Seilforening)
62 861411131311
14 NOR-114

Per T. Eitrem

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Iris X
Seilnummer: NOR 114

Henrik Schulz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Iris X
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IRIS X

Per T. Eitrem

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Iris X
Seilnummer: NOR 114

Henrik Schulz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Iris X
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per T. Eitrem (Tønsberg Seilforening)
84 OCS (22)OCS (22)813141512
15 NOR-75

Knut Espenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Zen
Seilnummer: NOR 75

George Lancke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Zen
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ZEN

Knut Espenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Zen
Seilnummer: NOR 75

George Lancke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Zen
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Knut Espenes (Kongelig Norsk Seilforening)
87 14161612181415
16 NOR-98

Alexander Arnesen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Suzanne
Seilnummer: NOR 98

Niels Kjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Suzanne
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SUZANNE

Alexander Arnesen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Suzanne
Seilnummer: NOR 98

Niels Kjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Suzanne
Seilnummer: NOR 98
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Arnesen (Kongelig Norsk Seilforening)
92 131415DNF (22)171716
17 NOR-106

Sindre Hugo Bjerkestrand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Munin
Seilnummer: NOR 106

Torbjørn Graff Hugo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Munin
Seilnummer: NOR 106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MUNIN

Sindre Hugo Bjerkestrand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Munin
Seilnummer: NOR 106

Torbjørn Graff Hugo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Munin
Seilnummer: NOR 106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Hugo Bjerkestrand (Kongelig Norsk Seilforening)
95 161317DNF (22)151618
18 NOR-109

Lars Tallberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Helen
Seilnummer: NOR 109

Nina Bjørlykke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Helen
Seilnummer: NOR 109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HELEN

Lars Tallberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Helen
Seilnummer: NOR 109

Nina Bjørlykke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Helen
Seilnummer: NOR 109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Tallberg (Kongelig Norsk Seilforening)
109 191518DNF (22)191820
19 NOR-113

Børre Lien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Seilnummer: NOR 113

Kjell Erik Egeland

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Seilnummer: NOR 113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MATHILDE

Børre Lien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Seilnummer: NOR 113

Kjell Erik Egeland

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Seilnummer: NOR 113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Børre Lien (Kongelig Norsk Seilforening)
111 17OCS (22)20DNF (22)161917
20 NOR-36

Jan Eirik Langøen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Io
Seilnummer: NOR 36

Bjørnar Johnsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Io
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IO

Jan Eirik Langøen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Io
Seilnummer: NOR 36

Bjørnar Johnsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Io
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Eirik Langøen (Kongelig Norsk Seilforening)
117 151719DNF (22)DNS (22)DNS (22)DNS (22)
21 NOR-91

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAGDALENA

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar-Arnt Hansen (Kongelig Norsk Seilforening)
118 181821DNF (22)DNS (22)2019
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-03 04:16:13Cache read