15. august - 31. desember 2016
Påmelding høstaktiviteter jollegruppa 2016
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
028
NOR 3898
MARI GRUNDVIG HVIDSTEN
Alder:
18
Seilnummer:
NOR 3898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MARI GRUNDVIG HVIDSTEN (18)
Klasse: Optimist Norges Cup
NOR 3476
HELENE GRUNDVIG HVIDSTEN
Alder:
15
Seilnummer:
NOR 3476
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HELENE GRUNDVIG HVIDSTEN (15)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Alder:
15
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Edvin Iver Stakston (15)
Klasse: Optimist Norges Cup
NOR 2945
Ole Jakob Hoholm
Alder:
16
Seilnummer:
NOR 2945
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jakob Hoholm (16)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3024
Hannah Nygård
Alder:
15
Seilnummer:
NOR 3024
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Nygård (15)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3031
Herman Nygård
Alder:
13
Seilnummer:
NOR 3031
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Nygård (13)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3185
Iver Elias Holm
Alder:
16
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm (16)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 0
Eldar Holm
Alder:
14
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eldar Holm (14)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Alder:
14
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig (14)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3912
Liva Løset eriksen
Alder:
15
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset eriksen (15)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston
Alder:
13
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Wright Stakston (13)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3535
Conor MC Carthy
Alder:
16
Seilnummer:
NOR 3535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Conor MC Carthy (16)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3895
Ulrik Quamme
Alder:
18
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Quamme (18)
Klasse: Optimist Norges Cup
NOR 3893
Nora Doksrød
Alder:
17
Seilnummer:
NOR 3893
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød (17)
Klasse: Optimist Norges Cup
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Alder:
14
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød (14)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3709
Ferdinand Juell
Alder:
17
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell (17)
Klasse: Optimist Norges Cup
SWE 4386
Nanna Juell
Alder:
14
Seilnummer:
SWE 4386
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell (14)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3223
Pernille Baann Eftang
Alder:
14
Seilnummer:
NOR 3223
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang (14)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 0
Jacob Kvernberg
Alder:
22
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Kvernberg (22)
Klasse: Laser, Europa
NOR 203887
Ludvig Carlsen
Alder:
19
Seilnummer:
NOR 203887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Carlsen (19)
Klasse: Laser, Europa
NOR 367
Jenny E Carlsen
Alder:
14
Seilnummer:
NOR 367
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny E Carlsen (14)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
SWE 3761
Tara Sophie Stange
Alder:
17
Seilnummer:
SWE 3761
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tara Sophie Stange (17)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3378
Sondre Elias Midtgård
Alder:
12
Seilnummer:
NOR 3378
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sondre Elias Midtgård (12)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3086
Odin Andersen
Alder:
13
Seilnummer:
NOR 3086
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Odin Andersen (13)
Klasse: Optimist Viderekommende
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Alder:
13
Seilnummer:
NOR 3665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen (13)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Alder:
17
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Angell-Hansen (17)
Klasse: Optimist Norges Cup
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Alder:
15
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Angell-Hansen (15)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
NOR 3644
Sophie Bergman
Alder:
14
Seilnummer:
NOR 3644
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sophie Bergman (14)
Klasse: Optimist Vestfold Cup
Last ned CSV fil