6. oktober - 9. oktober 2016
Høstsamling Hvasser
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
074
NOR 1621
Jostein Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Aker
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1892
Sebastian Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Alveberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2319
Emilie Dahl Andersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Dahl Andersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2044
Pia Dahl Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Dahl Andersen
, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 215
Arne frithjof Askvig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 215
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne frithjof Askvig
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Baanrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 196988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 186398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 902
Linnea Megrund Bartho
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 902
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linnea Megrund Bartho
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 107446
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1892
Lukas Bengston
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lukas Bengston
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1962
Vilde Berg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Berg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
SWE 207534
Olivia Bergström
Seilforening:
Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Seilnummer:
SWE 207534
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olivia Bergström
, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Klasse: Laser Radial
NOR 1212
Mathias Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathias Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Bjørne
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 1606
Henrik Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Bordal
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2056
Marie Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Bordal
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1962
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 204904
Knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206861
Celia Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celia Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1374
Emil Dagsberg
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Dagsberg
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2319
MAREN EDLAND
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MAREN EDLAND
, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2044
NORA EDLAND
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NORA EDLAND
, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 210992
Victoria espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207719
Eline Flotoft Elnan
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 207719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Flotoft Elnan
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 2417
Alexander Franks-Penty
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Franks-Penty
, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 210225
Thomas J. Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 210225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas J. Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 252
endre funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 252
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
endre funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 510
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sjur funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksander Gauslaa
, Lillesand Seilforening
Klasse: Europajolle
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210995
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 198950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Severin Hassum-Olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Heiberg
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 201111
Øystein Homstvedt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øystein Homstvedt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 2057
Alexander Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Klippenberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Hylen Klippenberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 198747
Jacob Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 198747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1595
Elise Ludvigsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Ludvigsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 103
Mads Mathisen
Seilforening:
Risør Seilforening
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Mathisen
, Risør Seilforening
Klasse: 29er
NOR 103
Tomas Mathisen
Seilforening:
Risør Seilforening
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tomas Mathisen
, Risør Seilforening
Klasse: 29er
NOR 207827
Preben Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 207827
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Preben Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 1595
Madelen Stenbakk Monstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Madelen Stenbakk Monstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jeppe Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 103
Marie Nustad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Nustad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 2457
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2457
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 200124
Herman Reiersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 200124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Reiersen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203265
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Sofia Rosmo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 124
Jacob Ruud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Ruud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 2
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1606
Eirik Mathias Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Mathias Silnes
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1374
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Smith-Meyer
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2497
Sarah Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Thodesen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: 29er
NOR 200126
Martine Thuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 200126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Thuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207546
Martine B. Thuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine B. Thuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 201111
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 200123
Sigurd Tveit
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 200123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigurd Tveit
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 57
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Ulrichsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Undrum
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR
Kristian Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Seilnummer:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Vale
, Grimstad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3596
Markus Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3596
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Vale
, Grimstad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205715
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 205715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 200125
Kristine Wilhelmsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 200125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Wilhelmsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
Last ned CSV fil