Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
034
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ragnar Spilling Olsen
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 4136
Elisabeth Hansteen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Sunniva Eriksen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elisabeth Hansteen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Sunniva Eriksen
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elisabeth Hansteen
, Holmestrand Seilforening
Sunniva Eriksen, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 4137
Samuel Karlsen Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4137
Milan Reime
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Samuel Karlsen Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4137
Milan Reime
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Samuel Karlsen Jahre
, Holmestrand Seilforening
Milan Reime, Holmestrand Seilforening
Klasse: RS Feva
DEN 7775
Ramona Ellen Lundberg
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
DEN 7775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ramona Ellen Lundberg
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
DEN 7775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ramona Ellen Lundberg
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksander Gauslaa
, Lillesand Seilforening
Klasse: Europajolle
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Edvin Iver Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
DEN 8134
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
DEN 8134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
DEN 8134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eldar Ravn Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3709
Nanna Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nanna Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nanna Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3072
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maren Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 2945
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2945
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2945
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole Jakob Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3619
Emanuel Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emanuel Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3619
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emanuel Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3223
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3223
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3223
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 2946
Marius Wien Nybakk
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2946
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Wien Nybakk
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2946
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Wien Nybakk
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3853
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Caspar Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fanny Wedel Jarlsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3568
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3568
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3568
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3701
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Blå jenta
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLå JENTA
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Blå jenta
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksandra Gulbrandsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle
NOR 3458
Tora Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3458
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tora Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3458
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tora Strand
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3846
Halvor Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Halvor Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Halvor Bråten
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3039
Amund Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
L lines
Seilnummer:
NOR 3039
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
L LINES
Amund Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
L lines
Seilnummer:
NOR 3039
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amund Bråten
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3404
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Fahrt
Seilnummer:
NOR 3404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BIG FAHRT
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Big Fahrt
Seilnummer:
NOR 3404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Selmer Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3635
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3635
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3635
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Herman Bakke-Jakobsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3651
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3189
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Last ned CSV fil