Klasse: Brett Nybegynner |
NOR 162
Marta Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Brett Viderekommende |
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 065
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 065
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 61
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kathinka Mørner |
Åsane Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 208682
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 208682
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 206869
GURO GJESDAL
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GURO GJESDAL |
Stavanger Seilforening |
NOR 192679
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 210222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211309
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
DEN 152803
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: DEN 152803
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205716
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist A |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3608
Hanna Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3851
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3658
Lucie Franssen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucie Franssen |
Stavanger Seilforening |
NOR 3778
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Christian Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3845
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Optimist B |
NOR 003
Angelina Ørn
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Angelina Ørn |
Ran Seilforening |
NOR 0
Jonathan Fredriksen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonathan Fredriksen |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Julie Beate Iversen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Beate Iversen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist C |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
NOR 00
Kristoffer Stusdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Stusdal |
Ran Seilforening |
NOR 3615
Marthine Edvardsen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthine Edvardsen |
Åsane Seilforening |
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |