18. august - 20. august 2017
NM 12,5 kvm
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
For deltagerne
Kunngjøring av kappseilas
Egenerklæring
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: 12,5 kvm
NOR 87
Anders Teigen Hole
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
The Duke
Seilnummer:
NOR 87
Stein Bjørhovde
Seilforening:
Alingsås Segelsällskap
Båtnavn:
The Duke
Seilnummer:
NOR 87
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
The Duke
Anders Teigen Hole
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
The Duke
Seilnummer:
NOR 87
Stein Bjørhovde
Seilforening:
Alingsås Segelsällskap
Båtnavn:
The Duke
Seilnummer:
NOR 87
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Teigen Hole
Ålesunds Seilforening
NOR C-120
Anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR C-120
Lars Ove Seljebø
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR C-120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anthony Hayers
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR C-120
Lars Ove Seljebø
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR C-120
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anthony Hayers
Ålesunds Seilforening
NOR 19
CHRISTER TØNNESSEN
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Siren
Seilnummer:
NOR 19
Birgitte Gløersen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Siren
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Siren
CHRISTER TØNNESSEN
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Siren
Seilnummer:
NOR 19
Birgitte Gløersen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Siren
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CHRISTER TØNNESSEN
Risør Seilforening
NOR 86
Hans Ludvig Skjong
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Cometa
Seilnummer:
NOR 86
Kristian S Skjong
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Cometa
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cometa
Hans Ludvig Skjong
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Cometa
Seilnummer:
NOR 86
Kristian S Skjong
Seilforening:
Giske Seilforening
Båtnavn:
Cometa
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hans Ludvig Skjong
Giske Seilforening
NOR 128
Harald Dietrichson
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Endrine
Seilnummer:
NOR 128
Jens Dietrichson
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Endrine
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Endrine
Harald Dietrichson
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Endrine
Seilnummer:
NOR 128
Jens Dietrichson
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Endrine
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Dietrichson
Risør Seilforening
NOR 84
Ingrid Fladmark
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Sabrina
Seilnummer:
NOR 84
Odd-Johan Fladmark
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sabrina
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sabrina
Ingrid Fladmark
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Sabrina
Seilnummer:
NOR 84
Odd-Johan Fladmark
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sabrina
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Fladmark
Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 127
Kristian Haahjem
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Kjetil André Vassbakk
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AFICIONADO
Kristian Haahjem
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Kjetil André Vassbakk
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
AFICIONADO
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Haahjem
Ålesunds Seilforening
NOR 122
Kristoffer Kleppestø
Seilforening:
Harstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 122
Eirik Hole
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristoffer Kleppestø
Seilforening:
Harstad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 122
Eirik Hole
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristoffer Kleppestø
Harstad Seilforening
NOR 129
Lars Aage Eldøy
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
xx
Seilnummer:
NOR 129
Kjell Gjerde
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
xx
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
xx
Lars Aage Eldøy
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
xx
Seilnummer:
NOR 129
Kjell Gjerde
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
xx
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Aage Eldøy
Ålesunds Seilforening
NOR 115
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Lars Roar Olsvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Siggi III
Ola Herje jr.
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Lars Roar Olsvik
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi III
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje jr.
Ålesunds Seilforening
NOR 112
ragnar willmann
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ragnar willmann
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ragnar willmann
Ålesunds Seilforening
NOR 24
Richard Voss
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Oberon
Seilnummer:
NOR 24
Kjell Christiansen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Oberon
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oberon
Richard Voss
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Oberon
Seilnummer:
NOR 24
Kjell Christiansen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Oberon
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Richard Voss
Risør Seilforening
NOR 65
Roger Moa
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
shanty
Seilnummer:
NOR 65
hilde tynes
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
shanty
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
shanty
Roger Moa
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
shanty
Seilnummer:
NOR 65
hilde tynes
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
shanty
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Roger Moa
Ålesunds Seilforening
NOR 40
Roy Arild Johannessen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Petrellen
Seilnummer:
NOR 40
Vegard Pedersen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Petrellen
Seilnummer:
NOR 40
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Petrellen
Roy Arild Johannessen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Petrellen
Seilnummer:
NOR 40
Vegard Pedersen
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Petrellen
Seilnummer:
NOR 40
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Roy Arild Johannessen
Risør Seilforening
Deltagere i klassen: 14
Last ned CSV fil