10. juni - 11. juni 2017
Farsund Open
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Farsund Open
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
015
NOR 754
ERNO LANGEREIS
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BLACK JACK
ERNO LANGEREIS
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ERNO LANGEREIS
, Farsund Seilforening
Dag Buch, Farsund Seilforening
Frank Johansen, Farsund Seilforening
Sten Syvertsen, Farsund Seilforening
Kjell Cato Jensen, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Ed Streeter
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CARRERA
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Ed Streeter
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Inge Hellesmark
, Seilforeningen 1928
Ed Streeter, Christianssands Seilforening
NN NN, Seilforeningen 1928
NN NN, Seilforeningen 1928
Klasse: Melges 24
NOR 649
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Altern Wathne
, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne, Askøy Seilforening
Henrik Rye Jakobsen, Ran Seilforening
Carl-Christian Stenrud, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 342
Hanne Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VERY HAPPY !
Hanne Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Bjørsrud Bø
, Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie, Christianssands Seilforening
KJell Anders Olsen, Christianssands Seilforening
Tom Reidar Johannessen, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 285
Bernt Erik Spinnangr
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Pål Atle Steffensen
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FRUEN MELGESEN
Bernt Erik Spinnangr
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Pål Atle Steffensen
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bernt Erik Spinnangr
, Farsund Seilforening
Pål Atle Steffensen, Farsund Seilforening
Kjell Lundegaard, Farsund Seilforening
Edvard Lundegaard, Farsund Seilforening
Hans Meberg, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LILLE 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carl Edward Jansen
, Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy, Askøy Seilforening
Erling Holler, Askøy Seilforening
Espen Markhus, Askøy Seilforening
Kristoffer Jansen Vardøy, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 281
Anita Løland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Henriette Ubostad
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JENTEBåDEN
Anita Løland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Henriette Ubostad
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anita Løland
, Farsund Seilforening
Henriette Ubostad, Farsund Seilforening
Henriette Skjæveland,
Ann Helen Eriksen, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 189
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
ørjan bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
COME ALOT
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
ørjan bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kenneth bruseland
, Farsund Seilforening
ørjan bruseland, Farsund Seilforening
øyvind ore, Farsund Seilforening
joakim berg pedersen, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 334
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DEN GRøNNE MELGESEN
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Reiss Mathiesen
, Seilforeningen 1928
Klasse: Melges 24
NOR 374
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
STOMPEN
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rolf Anders Stumpf
, Christianssands Seilforening
Runar Olaussen, Christianssands Seilforening
Olav B. Berg, Christianssands Seilforening
Erik Børresen, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 748
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JAVA JOY
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sandra McCarley
, Askøy Seilforening
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Bernt Svendsen, Askøy Seilforening
Nick Toybee, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
ITA 799
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Kurt furnes
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SALT 6
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Kurt furnes
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Kurt furnes, Ran Seilforening
chris skogen, Askøy Seilforening
leif gunnar sandtorv, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 628
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DO IT
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Julius Nilsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 560
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Nor 560
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NOR 560
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Nor 560
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingvald Miljeteig
, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 733
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Egil Sandvik
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GENERALLEE
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Egil Sandvik
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge Skaar
, Stord Seilforening
Egil Sandvik, Stord Seilforening
Svein Sandvik, Stord Seilforening
Jo Ketil Nielsen, Stord Seilforening
Jon L Lund, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24
Last ned CSV fil