Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

IOM

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10Race 11Race 12
1 NOR-47

Torvald Klem

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: BritPop
Seilnummer: NOR 47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torvald Klem

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: BritPop
Seilnummer: NOR 47
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torvald Klem (Norsk Modellseilforening)
15 121213111432
2 NOR-91

Yngve Stender

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: BritPop
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Yngve Stender

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: BritPop
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Yngve Stender (Sandefjord Seilforening)
19 444121272111
3 NOR-161

Jørn Hoelsæther

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V9
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørn Hoelsæther

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V9
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørn Hoelsæther (Norsk Modellseilforening)
47 6133495924248
4 NOR-44

Ole Peder Bjørsom

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Vision
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Peder Bjørsom

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Vision
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Peder Bjørsom (Norsk Modellseilforening)
49 76274DNC (18)556554
5 NOR-190

ODD ØRNULF STRAY

Seilforening: Mandal Seilforening
Båttype: Mojo
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

ODD ØRNULF STRAY

Seilforening: Mandal Seilforening
Båttype: Mojo
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

ODD ØRNULF STRAY (Mandal Seilforening)
70 35103DNC (18)6128DNC (18)DNC (18)23
6 NOR-21

Sturla Fjoran

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Chinez
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sturla Fjoran

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: Chinez
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sturla Fjoran (Norsk Modellseilforening)
71 14181310473DNC (18)7810
7 NOR-52

Morten Tønnesen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V8
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Tønnesen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype: V8
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Tønnesen (Norsk Modellseilforening)
76 21111557DNC (18)1088119
8 NOR-29

Per Robert Jentsch

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: BritPoP!
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Robert Jentsch

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båttype: BritPoP!
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Robert Jentsch (Sandefjord Seilforening)
78 5361112934DNC (18)DNC (18)DNC (18)7
9 NOR-200

Bjarne Kristensen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båttype: Bakke
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjarne Kristensen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båttype: Bakke
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjarne Kristensen (Grimstad Seilforening)
79 98DNC (18)91186DNC (18)71065
10 NOR-314

Ole Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 314
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 314
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ole Øyvind Ingebretsen (Brevik Seilforening)
94 111051232411DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)
11 NOR-18

Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øyvind Ingebretsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øyvind Ingebretsen (Brevik Seilforening)
96 1279108138610DNC (18)13DNC (18)
12 NOR-132

Morten Bjørnum

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Cheinz
Seilnummer: NOR 132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Bjørnum

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Cheinz
Seilnummer: NOR 132
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Bjørnum (Larvik Seilforening)
99 13151381410DNC (18)DNC (18)53126
13 NOR-10

Bjørn Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Bakke (Brevik Seilforening)
100 15141215711109967DNC (18)
14 NOR-1

Arvid Kaupang

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Kaupang

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype: Kantun S
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Kaupang (Larvik Seilforening)
102 89766DNC (18)11DNC (18)DNC (18)910DNC (18)
15 NOR-113

Rune Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Rune Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Rune Bakke (Brevik Seilforening)
139 DNC (18)161514131213DNC (18)DNC (18)119DNC (18)
16 NOR-46

Johnny Karlsen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 46
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johnny Karlsen

Seilforening: Norsk Modellseilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 46
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johnny Karlsen (Norsk Modellseilforening)
160 10121416DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)
17 NOR-149

Marius Oddberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Oddberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båttype:
Seilnummer: NOR 149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Oddberg (Larvik Seilforening)
165 DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)DNC (18)3DNC (18)DNC (18)DNC (18)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 09:44:39Cache read