Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Egenerklæringskjema
Melding til seilerne 1
Melding til seilerne 2
Arbitration
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
043
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2437
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2437
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 70
Marius Teig-Hermanrud
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Teig-Hermanrud
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 70
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Teig-Hermanrud
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kathinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 210225
Thomas J. Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas J. Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas J. Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 31
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3742
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tilla Skjold Hansen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 211309
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 211309
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 11
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Gilbertson
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Gilbertson
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2
Johannes Bjørsvik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johannes Bjørsvik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johannes Bjørsvik
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
-
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 3828
Agnes Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
-
Agnes Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Agnes Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 60
Nina Solvoll
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
-
Nina Solvoll
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nina Solvoll
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR x
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Das Boot
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DAS BOOT
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Das Boot
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DOLPHIN
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3816
Frida Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Emoji
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EMOJI
Frida Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Emoji
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frida Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Fjollefant
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FJOLLEFANT
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Fjollefant
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Flagget
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLAGGET
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Flagget
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Idefix
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IDEFIX
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Idefix
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
JH
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JH
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
JH
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon Henrik De Boer
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Lars
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LARS
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Lars
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Sjursen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 25
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYNET
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Peter G
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PETER G
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Peter G
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Stripa
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STRIPA
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Stripa
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR
Pia Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Violetta
Seilnummer:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VIOLETTA
Pia Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Violetta
Seilnummer:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
White Tiger
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
WHITE TIGER
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
White Tiger
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil