6. mai - 7. mai 2017
OAS Cup
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser OAS 6 og 7 mai
For deltagerne
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
057
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 190684
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 190684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3749
Liam Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liam Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 203265
Joachim BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3860
Stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Pollen Briså
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3625
Eirik Kaspersen Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik Kaspersen Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3794
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nilas Goa Diab
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 210217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthe Elvrum
, Soon Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3915
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 195774
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 195774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3785
Mårten Hillig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3785
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mårten Hillig
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 208533
Øystein Homstvedt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øystein Homstvedt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3899
Mikkel Jansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3899
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikkel Jansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Sofie Kjellevold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3546
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaisa Sofie Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 207827
jesper Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 207827
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
jesper Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 197343
Preben Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 197343
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Preben Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maud Mariann Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eira Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lea Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3578
Hannah S. Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah S. Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3621
Felix A. Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix A. Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Øyvind Solbakken
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
Gjermund Ihlebekk
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Solbakken
, Soon Seilforening
Gjermund Ihlebekk, Soon Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3679
Felix Christian Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Christian Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2965
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3886
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Tønnessen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
Last ned CSV fil