17. juni - 18. juni 2017
Birger Jansen’s Musto Cup
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Invitasjon til Birger Jansen Musto Cup
Seilingsbestemmelser for Musto Cup 2017
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 30397
Katrina Davis
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Sivert With
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katrina Davis
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Sivert With
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katrina Davis
Asker Seilforening
NOR 31423
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Janett Krefting
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anette Melsom Myhre
Asker Seilforening
NOR 30883
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre
Brevik Seilforening
NOR 30090
CECILIA VASHOLMEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
BIGGAS HAPPY DAYS
Seilnummer:
NOR 30090
FILIPPA JANSEN
Seilforening:
Båtnavn:
BIGGAS HAPPY DAYS
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIGGAS HAPPY DAYS
CECILIA VASHOLMEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
BIGGAS HAPPY DAYS
Seilnummer:
NOR 30090
FILIPPA JANSEN
Seilforening:
Båtnavn:
BIGGAS HAPPY DAYS
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CECILIA VASHOLMEN
Bærum Seilforening
BEL 31274
Manu Hens
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Moods of belgium
Seilnummer:
BEL 31274
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Båtnavn:
Moods of belgium
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Moods of belgium
Manu Hens
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Moods of belgium
Seilnummer:
BEL 31274
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Båtnavn:
Moods of belgium
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Manu Hens
Bærum Seilforening
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Cecilie Irgens
Seilforening:
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FUN4US
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Cecilie Irgens
Seilforening:
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
Bærum Seilforening
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Jorge Ferrao
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Jorge Ferrao
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 30394
Marius Selvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Celine
Seilnummer:
NOR 30394
Sebastian Andresen Selvig
Seilforening:
Båtnavn:
Celine
Seilnummer:
NOR 30394
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celine
Marius Selvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Celine
Seilnummer:
NOR 30394
Sebastian Andresen Selvig
Seilforening:
Båtnavn:
Celine
Seilnummer:
NOR 30394
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Selvig
Bærum Seilforening
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Andrea Hjorteseth
Seilforening:
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IKKE PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Andrea Hjorteseth
Seilforening:
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Berthelsen
Bærum Seilforening
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
Bærum Seilforening
NOR 31312
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Mari Sveen
Seilforening:
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Texaco Stovner
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Mari Sveen
Seilforening:
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Hedemark
Bærum Seilforening
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dolphin
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Schüssler
Bærum Seilforening
NOR 30660
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Benedicte Frostad
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Benedicte Frostad
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Skjønberg
Bærum Seilforening
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
ukjent Ukjent
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IMPETUS IX
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
ukjent Ukjent
Seilforening:
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Nygard
Bærum Seilforening
NOR 31143
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Per kristian Østbråthen
Seilforening:
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kanin
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Per kristian Østbråthen
Seilforening:
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna-Sofia Gregersson
Bærum Seilforening
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Berthelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Desibel
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Berthelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ellen Høegh
Bærum Seilforening
NOR 30805
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Jostein Grødem
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Jostein Grødem
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lise Gehrken
Bærum Seilforening
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cachaca
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
Bærum Seilforening
NOR 30613
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
MÅKA
Seilnummer:
NOR 30613
Mads Truselsen
Seilforening:
Båtnavn:
MÅKA
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MÅKA
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
MÅKA
Seilnummer:
NOR 30613
Mads Truselsen
Seilforening:
Båtnavn:
MÅKA
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karsten Eskelund
Grimstad Seilforening
NOR 31314
Guillermo Garcia
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gipsy King
Guillermo Garcia
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guillermo Garcia
Horten Seilforening
Deltagere i klassen: 20
Last ned CSV fil