10. juni - 11. juni 2017
Hvassercup 2017
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Klasseinndeling
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Vedlegg B
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
038
NOR 0000
Torbjørn Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torbjørn Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 162
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 162
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 163
Sveinung Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 163
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sveinung Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Alle på indre bane
NOR 56
Even Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U13
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Sverre
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 1231
August Landmark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1231
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Landmark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 332
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mina Mobekk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 151
Peter K Wendelborg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter K Wendelborg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U15
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Linnerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofia Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 79
Jan Senko
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Senko
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - BIC 293 U17
NOR 20
kjell strand jacobsen
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kjell strand jacobsen
, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 52
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magne Frønsdal
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 12
Christian Santander
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Santander
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW G Master
NOR 32
Eirik Underthun
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 32
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Underthun
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW Master
NOR 191
Jørgen Dyblie
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 191
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jørgen Dyblie
, Horten Seilforening
Klasse: Brett - FW Master
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 54
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erlend Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - FW Yo
NOR 23
Maria Aadland Mollestad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Aadland Mollestad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Damer
NOR 43
jakob ruud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jakob ruud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 30
Matteo Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matteo Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 987
Christoffer L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 987
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christoffer L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 654
Fredrik Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 654
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 141
Kristian K Wendelborg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian K Wendelborg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Bjørne
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Halvorsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Jr
NOR 7
Sebastian Wang-Hansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Wang-Hansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Sr
NOR 510
Sjur Funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 510
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sjur Funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Sr
NOR 1
Endre Funnemark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Funnemark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - RS:X Sr
Last ned CSV fil