17. juni - 18. juni 2017
Åpent NM for Knarr
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Invitasjon til Åpent NM i Knarr
Seilingsbestemmelser for åpent NM for Knarr
Endringer til seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
021
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Kim Michael Jensen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AIOLOS
Morten Heldal Haugerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Kim Michael Jensen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Heldal Haugerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Kim Michael Jensen, Kongelig Norsk Seilforening
Gunnar Velten, Oslo Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 14
Lise Horntvedt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Mads Johansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ESTHER
Lise Horntvedt
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Mads Johansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Esther
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lise Horntvedt
, Oslo Seilforening
Mads Johansen, Bærum Seilforening
Erik Bergsbakk Holter, Færder Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 106
Sindre Hugo Bjerkestrand
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Munin
Seilnummer:
NOR 106
Torbjørn Graff Hugo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Munin
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MUNIN
Sindre Hugo Bjerkestrand
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Munin
Seilnummer:
NOR 106
Torbjørn Graff Hugo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Munin
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Hugo Bjerkestrand
, Kongelig Norsk Seilforening
Torbjørn Graff Hugo, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 11
Inge-Bertin Almeland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Torbjørn Almeland
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PLANKTON
Inge-Bertin Almeland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Torbjørn Almeland
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Plankton
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge-Bertin Almeland
, Kongelig Norsk Seilforening
Torbjørn Almeland, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 153
Carl Torres
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Blå
Seilnummer:
NOR 153
Anders(dag1); Vegard(dag2) Krosby(dag1); Huse(dag2)
Seilforening:
Båtnavn:
Blå
Seilnummer:
NOR 153
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BLå
Carl Torres
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Blå
Seilnummer:
NOR 153
Anders(dag1); Vegard(dag2) Krosby(dag1); Huse(dag2)
Seilforening:
Båtnavn:
Blå
Seilnummer:
NOR 153
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carl Torres
, Kongelig Norsk Seilforening
Anders(dag1); Vegard(dag2) Krosby(dag1); Huse(dag2),
Klasse: Knarr
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 130
Tine Haugfos
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BLåMANN
Nils Petter Haugfos
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 130
Tine Haugfos
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Petter Haugfos
, Drammens Seilforening
Tine Haugfos, Drammens Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 114
Per T. Eitrem
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
IRIS X
Seilnummer:
NOR 114
Henrik Kongsbak
Seilforening:
KDY
Båtnavn:
IRIS X
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IRIS X
Per T. Eitrem
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
IRIS X
Seilnummer:
NOR 114
Henrik Kongsbak
Seilforening:
KDY
Båtnavn:
IRIS X
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per T. Eitrem
, Tønsberg Seilforening
Henrik Kongsbak, KDY
Steffen Fjordside, KDY
Klasse: Knarr
NOR 145
Erik berg
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kismet
Seilnummer:
NOR 145
Rune Trondsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kismet
Seilnummer:
NOR 145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KISMET
Erik berg
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kismet
Seilnummer:
NOR 145
Rune Trondsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Kismet
Seilnummer:
NOR 145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik berg
, Oslo Seilforening
Rune Trondsen, Oslo Seilforening
Tilo lørdag Ines søndag Pfleger lørdag Habrecht Søndag, Oslo Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 16
Odd Gutteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Birger Johansen
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VILJEN
Odd Gutteberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Birger Johansen
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Viljen
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Odd Gutteberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Birger Johansen, Skøyen Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Lars-Petter Hagen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LISA
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Lars-Petter Hagen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Seilnummer:
NOR 140
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dag Ivar Ytreberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Lars-Petter Hagen, Asker Seilforening
Lars Engebret Lilejord Hagen, Askøy Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 134
Eric Larsson
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Aquarius
Seilnummer:
NOR 134
Thorkild Jakobsen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Aquarius
Seilnummer:
NOR 134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AQUARIUS
Eric Larsson
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Aquarius
Seilnummer:
NOR 134
Thorkild Jakobsen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Aquarius
Seilnummer:
NOR 134
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eric Larsson
, Drammens Seilforening
Thorkild Jakobsen, Drammens Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 75
Knut Espenes
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Zen
Seilnummer:
NOR 75
Didrik Espenes
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Zen
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ZEN
Knut Espenes
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Zen
Seilnummer:
NOR 75
Didrik Espenes
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Zen
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Espenes
, Kongelig Norsk Seilforening
Didrik Espenes, Færder Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 98
Niels Kiær
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Helge Fekete
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SUZANNE
Niels Kiær
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Helge Fekete
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Suzanne
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niels Kiær
, Kongelig Norsk Seilforening
Helge Fekete, Tønsberg Seilforening
Hans Kiær, Færder Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 137
Knut Erik Herstad
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Bogga
Seilnummer:
NOR 137
Jan Erik Johansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Bogga
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BOGGA
Knut Erik Herstad
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Bogga
Seilnummer:
NOR 137
Jan Erik Johansen
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Bogga
Seilnummer:
NOR 137
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Erik Herstad
, Drammens Seilforening
Jan Erik Johansen, Drammens Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 113
Børre Lien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mathilde
Seilnummer:
NOR 113
Thomas Pammer
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Mathilde
Seilnummer:
NOR 113
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MATHILDE
Børre Lien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mathilde
Seilnummer:
NOR 113
Thomas Pammer
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Mathilde
Seilnummer:
NOR 113
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Børre Lien
, Kongelig Norsk Seilforening
Thomas Pammer, Færder Seilforening
Kjell Erik Egeland, Færder Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 79
Richard Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Berit Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NAMSEN
Richard Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Berit Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Namsen
Seilnummer:
NOR 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Richard Lie
, Kongelig Norsk Seilforening
Berit Lie, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 143
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Geir B Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CARPE DIEM
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Geir B Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Hvide
, Bergens Seilforening
Geir B Myre, Bergens Seilforening
Audun Haldorsen, Skøyen Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 36
Bjørnar Johnsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
IO
Seilnummer:
NOR 36
Jan Eirik Langøen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
IO
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IO
Bjørnar Johnsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
IO
Seilnummer:
NOR 36
Jan Eirik Langøen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
IO
Seilnummer:
NOR 36
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørnar Johnsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Eirik Langøen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 38
Per Waaler
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Rocambole
Seilnummer:
NOR 38
Alf Terje Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Rocambole
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROCAMBOLE
Per Waaler
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Rocambole
Seilnummer:
NOR 38
Alf Terje Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Rocambole
Seilnummer:
NOR 38
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Waaler
, Kongelig Norsk Seilforening
Alf Terje Andersen,
Anette Sauve,
Klasse: Knarr
NOR 109
Martin Caspersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Helen
Seilnummer:
NOR 109
Kristian Lindvik
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Helen
Seilnummer:
NOR 109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HELEN
Martin Caspersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Helen
Seilnummer:
NOR 109
Kristian Lindvik
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Helen
Seilnummer:
NOR 109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Caspersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Kristian Lindvik, Nesodden Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 121
Robert Thoresen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Madison
Seilnummer:
NOR 121
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MADISON
Robert Thoresen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Madison
Seilnummer:
NOR 121
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Robert Thoresen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Knarr
Last ned CSV fil