19. august - 20. august 2017
Kretsmesterskap joller i OAS 2017
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
059
DEN 8242
Tara Nicoline Marcussen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Tara
Seilnummer:
DEN 8242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TARA
Tara Nicoline Marcussen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Tara
Seilnummer:
DEN 8242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tara Nicoline Marcussen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 000
Phillip Malkin
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Phillip Malkin
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Phillip Malkin
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 00
Kasper Nordanger
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kasper Nordanger
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kasper Nordanger
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 17
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Hetle Ravnestad
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 32
Maria Block Hellum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 32
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OPTIMIST
Maria Block Hellum
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 32
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Block Hellum
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 111
Fredrik August Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Fredrik August Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik August Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 326
Ferdinand August Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand August Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand August Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 2212
Åsa Eldøy
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Åsa Eldøy
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Åsa Eldøy
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 2994
Oliver Werner
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oliver Werner
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oliver Werner
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vetle Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3242
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3574
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3574
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3574
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Haugen Selliken
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3578
Hannah Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Ottesen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3578
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Ottesen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3580
Hennie Holm Olsen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hennie Holm Olsen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3580
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hennie Holm Olsen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3625
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3625
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik kaspersen Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rudolf Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3796
Ingeborg K. Skjoldager
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingeborg K. Skjoldager
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingeborg K. Skjoldager
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Ugelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3797
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Ugelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
OPTIMIST
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Diane Ninauve-Jutulstad
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3823
Joakim Fengfan Helge
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
153527
Seilnummer:
NOR 3823
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
153527
Joakim Fengfan Helge
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
153527
Seilnummer:
NOR 3823
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joakim Fengfan Helge
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3860
stian Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
stian Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
stian Bergsbakk
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3915
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3915
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
L'étoile filante
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
L'éTOILE FILANTE
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
L'étoile filante
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3922
Sverre Langaas-holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3922
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas-holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3922
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas-holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 19413
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 19413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 19413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 183276
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 183276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 183276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oda Skeide Bates
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 201111
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203261
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim Bergsbakk
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203907
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Alexander Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208683
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 212762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 212762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Sofie Kjellevold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil